PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Böyle motosiklet kullananı görmediniz.

Ensar..
10 Şubat 2015, 00:40
Trafikte biraz hızlı gidiyo gibi ama motosikletin sesine hasta oldum. Modelini bilen var mıdır? Aynalardan ve göstergeden tanınabilir belki. Ayrıca devir kesiciye girdiğinden mi motor bağırdığında vu tu tu tu ediyor. :) Oda hoşuma gitti. :D

https://www.youtube.com/watch?v=cXjHKEK1qvs

Ezio41
10 Şubat 2015, 00:43
Motosikletin modeli ; Yamaha XJ6N . :) Buda adamın kanalı buyur . https://www.youtube.com/channel/UC4UI7s987kPE-_FZwO5RrBw

Ensar..
10 Şubat 2015, 00:45
Motosikletin modeli ; Yamaha XJ6N . :) Buda adamın kanalı buyur . https://www.youtube.com/channel/UC4UI7s987kPE-_FZwO5RrBw

Teşekkür ederim. :) Pek takip etmiyorum youtube'den motosiklet kullanıcılarını falan. Kusuruma bakmayın.

ccc67
10 Şubat 2015, 00:50
Bu adam cok yasamaz gibi duruyor :D

kinqdai
10 Şubat 2015, 00:52
Sürüşüne denilicek bir şey yok. Umarım hala yaşıyordur :)

Fakat şu 4 silindirin sesi bir başka ya yemin ediyorum heleki canlı canlı rölanti sesi bile el ayak titretiyor üstünde kendimi hiç düşünemiyorum ya inş kısmet olur bir gün bizede şöyle bir makine kullanmak. Normal biçimde tabi :)

oluroyle
10 Şubat 2015, 01:05
Merhaba,

Çok matah birşey yapmışlar gibi birde kanalda insanlarla paylaşmıyorlar mı..

54RR
10 Şubat 2015, 01:24
Bildiğin maynak :queen: Türkiye'de sürse böyle 2dk sürmeden önüne atlar biri buda ona çarpar ölür :P

Motork08
10 Şubat 2015, 01:24
https://www.youtube.com/user/TheKle621

kullanan adamın kanalı bu ben 1 senedır takıp edıyorum baya eglenceli yaşlı bı amca suan b kıng kullanıyo baya eskı vıdeosu bu.
Cb1000r kle 621 yazın o vıdeolar daha eglencelı ve mutıs bı motor.şehirde brazılya galıba orada naked ve acık egzoz cok yaygın sanırım. bu amcanın ınternet sıtesı var motosıklet dukyanı var egoz yapıyolar motorlara bunun bı rakıbı var jeskap dıye onada bakın bıde orada cok tanınmıs sanırım herkes el kol sallıyo cb1000r ıle ferarıyle bı kapısması var o tvde yayınlandıktan sonra unlu olmus youtue kartlarını dagıtıyo ısıklarda mıllete oyle bı adam ben takıp ettıgım kadarıyla bunu anladım güzel ama eglencelı

4Vaqrant
10 Şubat 2015, 01:29
Böyle motosiklet kullanan çok gördükte böyle motosiklet kullanıpta çok yaşayan görmedik... uzun ömürler dilerim buarkadaşada tabi hala yaşıyorsa:)

Berkay*
10 Şubat 2015, 01:33
Artık dünyadan elini ayağını çekmiş abimiz.

Motork08
10 Şubat 2015, 01:44
Artık dünyadan elini ayağını çekmiş abimiz.

4 saat önce video yüklemiş be ne çekmesi :)

Berkay*
10 Şubat 2015, 01:59
4 saat önce video yüklemiş be ne çekmesi :)

Ölmüş anlamına geleceğini hiç düşünmemiştim. Dünyadan umudu kalmamış gideceği zamanı bekliyor manasında söylemiştim.

mehmetenis
10 Şubat 2015, 02:02
Yalnız video da araçlar ip gibi kesinlikle şerit değiştirme veya makas atma eğilimleri yok hatta videonun başlarında bir minibüs şoförüyle konuşmasında minibüs şoförünün emniyet kemerinin takılı olması o ülkede ki insanların trafik kurallarına ne kadar riayet ettiklerini gösteriyor,

Tabi motor sürücüde buna güvenerek motoruyla harikalar yaratıyor :)

tekoklava
10 Şubat 2015, 02:07
demedi demeyin bu adam fazla yaşamaz:)

Ensar..
10 Şubat 2015, 02:10
demedi demeyin bu adam fazla yaşamaz:)
Tecrübeye bağlı bence. Adam nerde ne zaman nasıl gidileceğini bilirse ve altındaki motoru iyi tanıyosa bi sıkıntı çıkmaz. Ayrıca orda akan trafikte kapı açmak da yok. Aynı şeyi türkiyede yapsa kesin kapıya gömerdi. :)

BatuhanK
10 Şubat 2015, 02:11
Trafikte iki şerit arasında gaz açmak harikalar yaratmak ise, bizim mobiletli,cg li otoban kuşlarımızı tanımlayacak kelime bulamıyorum :)

EldekiDebryj
10 Şubat 2015, 02:58
Adam sürüyor ıste b.k atmayin ayrica izledigim kadariyla cogu araba bosuna seritler arasinda oynamiyor var ki bildigi gidiyor oyle yada guveniyor biseylere.
Burda yapmaya kalksan ölürsun cunku zar zor ilerleyen tiklim tikis trafiktee bile adam sagdan sola geciyor ,soldan saga .. ilerledi mii yoo .. iki seritte tikali ama oyle yapinca gittigini saniyor yarım akıllar ..
Yada sag seritte sol seritte boş serbest olur.. soldan yardirmis gelen motor oldugu halde kendi yayla gibi serdinden cikip ,hizi dusuk oldugu halde sola geciyor amac ne hadi illa gecicen bi bak aynana bi dur azicik gene gec ...niye geciyor cozemedim gram beyin yok

telike
10 Şubat 2015, 07:29
kesiciye girince vutututu yapması çok şeker :D

Seko
10 Şubat 2015, 09:16
Böyle sürüş yapmak için bir meziyet gerekmiyor, cahil olmanız yeterli. Cahillerin risk algısı olmaz. Bu sürüş Türkiye'de yapılamaz diye bir şey yok. Ben aynen bu şekilde ama insan gibi sürüyorum. Arada bir tıkanmalar olsa da İstanbul'da yaşayan arkadaşlarımızın çok sevdiği emniyet şeridinden veya araçların sağından gitmekten çok daha güvenli ve hızlıdır. Şerit değiştirenleri zamanla tahmin ediyorsunuz veya kendinizi gösterirseniz değiştirmiyorlar. Ayrıca hepimiz bu şeridi kullansak, zamanla otomobil sürücüleri buna alışacaklardır. Tabi ben burada boşuna yazıyorum, emniyrt şeridine devam...

TEKNECI
10 Şubat 2015, 09:24
"suicidal tendencies" diye bi grup vardi bi zamanlar...

EldekiDebryj
10 Şubat 2015, 09:26
Böyle sürüş yapmak için bir meziyet gerekmiyor, cahil olmanız yeterli. Cahillerin risk algısı olmaz. Bu sürüş Türkiye'de yapılamaz diye bir şey yok. Ben aynen bu şekilde ama insan gibi sürüyorum. Arada bir tıkanmalar olsa da İstanbul'da yaşayan arkadaşlarımızın çok sevdiği emniyet şeridinden veya araçların sağından gitmekten çok daha güvenli ve hızlıdır. Şerit değiştirenleri zamanla tahmin ediyorsunuz veya kendinizi gösterirseniz değiştirmiyorlar. Ayrıca hepimiz bu şeridi kullansak, zamanla otomobil sürücüleri buna alışacaklardır. Tabi ben burada boşuna yazıyorum, emniyrt şeridine devam...

Bende daha once Bursada oturdum ve Bursayla tutup Istanbulu kiyaslama bence .. trafik serbestken Bursada yolu acik olan araba sagdan sola onune atlamiyor ..ozellikle mudanya-gorukle yoluna girdiysen ,trafik rahatsa soldan hizlanmis geliyorsan soldakilerin hepsi bi esniyor .. yol veriyor bi cogu .. esimede anlatiyordum Bursada oyle yol veriyorlar diye kendide ziyarete gittigimizde dedigim seyin aksi olmadi :)) .. Bursada karsidan gelirken gorup adamlar cekiliyor, goruyor ama istanbulda goremiyor .. kenndimizi gostermek icin napicaz .. oyle anlar oluyor arabanin dibine gelmissin selektor korna gram umrunda olmuyor sagirda degil ya .. neyse Bursayla Istanbul ayni sey degil :))

Karalı
10 Şubat 2015, 10:23
Arkadaşı istanbul trafiginde böyle kullansa sizce nekadar yaşar? :)

arican
10 Şubat 2015, 12:24
Çok hızlı gidiyor ortadan bir tanesi şerit değiştirse çarpacak. Bu şekil trafikte trafiğin hızının 1,5 katını geçmemek gerektiğini okumuştum bir yerde hakikaten dikkatli olmak gerek.

CompanERROR
10 Şubat 2015, 12:54
Harbiden sesi güzelmiş :) Ama baksanıza sağda giden en sağdan solda giden en soldan gitmeye çalışıyor orta boş. Bizde ise boşlukları doldurma çabası :D

manofsteel
10 Şubat 2015, 13:14
Bu videolar güzel evet,adrenalin yüksek. Fakat madalyonun öteki yüzünü görmek isteyenler pm atsın özelden kaza linklerini atayım...

cemmoto41
10 Şubat 2015, 13:52
Adam sürüşü buradaki çoğu kişiden iyi ama Türkiye de böyle imkan vardı da böyle sürücü yetişmedi videoda adamın önüne biri atlıyor adam durup ikaz ediyor tokalaşıyorlar Türkiye de cinayet sebebi bile olabilir

phradrel
10 Şubat 2015, 14:03
Çok hızlı gidiyor ortadan bir tanesi şerit değiştirse çarpacak. Bu şekil trafikte trafiğin hızının 1,5 katını geçmemek gerektiğini okumuştum bir yerde hakikaten dikkatli olmak gerek.

yanlış hatırlıyorsun; doğrusu maksimum aradaki hız farkı saatte 24km/s hız farkı olmalı. Californiya Otoban Polisinin önerisi bu şekilde.

Rahmi Barutçu Hoca da hız farkı yüzde on olmalı diyor.

1.5 katı çok fazla. araçlar 50 ile giderken aralarından 100 ile geçmek intihara teşebbüs.

bir de bunun meziyet olduğunu sanmak garip; siz de intihara az meyilli iseniz trafik hızlanabilirsiniz. adam sadece gaz açıyor. eminim karşısına bir engel çıksa panik fren dahi yapamayacak.

Tgn
10 Şubat 2015, 14:28
adamın ülkesinde şerit değiştiren yok gibi bişey .değiştirecek olanda önceden sinyali verip boşsa geçenler.türkiyede bu arkadas 10 dk yaşar.oda şansı yaver giderse.

sedat_57
10 Şubat 2015, 15:41
Yırtıcı kuşun ömrü az olur..

Morphin
10 Şubat 2015, 19:22
Adamlar ya sola yada sağa yanaşıp motorculara yol veriyolar.
Şerit değiştiren YOK. Tabi böyle gider...
Fazla uzağa gitme al TÜRK var bir tane bundan kat kat daha iyi kullanan otur izle.

https://www.youtube.com/watch?v=WuSYy7uaHTY

meki 60
10 Şubat 2015, 20:12
Adam düpedüz apaçi arkadaşlar yaptığında bi yetenek falan yok ... Deli cesareti var sadece...

Karalı
10 Şubat 2015, 20:19
Adamlar ya sola yada sağa yanaşıp motorculara yol veriyolar.
Şerit değiştiren YOK. Tabi böyle gider...
Fazla uzağa gitme al TÜRK var bir tane bundan kat kat daha iyi kullanan otur izle.
https://www.youtube.com/watch?v=WuSYy7uaHTY

Konuyu okurken ersin Yücesan aklıma geldi vuuhuuw:)

Seko
10 Şubat 2015, 20:40
Bende daha once Bursada oturdum ve Bursayla tutup Istanbulu kiyaslama bence .. trafik serbestken Bursada yolu acik olan araba sagdan sola onune atlamiyor ..ozellikle mudanya-gorukle yoluna girdiysen ,trafik rahatsa soldan hizlanmis geliyorsan soldakilerin hepsi bi esniyor .. yol veriyor bi cogu .. esimede anlatiyordum Bursada oyle yol veriyorlar diye kendide ziyarete gittigimizde dedigim seyin aksi olmadi :)) .. Bursada karsidan gelirken gorup adamlar cekiliyor, goruyor ama istanbulda goremiyor .. kenndimizi gostermek icin napicaz .. oyle anlar oluyor arabanin dibine gelmissin selektor korna gram umrunda olmuyor sagirda degil ya .. neyse Bursayla Istanbul ayni sey degil :))

O zaman tamamen farklı görmüşüz. Ben 10 yıldır buradayım ve hayatımda gördüğüm en kötü sürücüler Bursa'da yaşıyorlar. Motosiklet için belki bir nebze doğru olabilir ama Bursa'da genel olarak saygı sıfırdır. Herkes zorla atlayarak yol alır çünkü sinyal nedir bilmezler, anlamazlar. Karşı yönden gelenin yolunu kapatıp sola dönmek olağandır. Park yeri olmadığında bütün engelli alanlarına park edilir, yetmez döner kavşalara da park edilir. Üstelik genç, yaşlı, zengin, fakir, okumuş, okumamış farkı gözetmeksizin bunlar olur. Çakma Xenon, böğüren egsozlu Şahin'le, Audi Q7 sürücüsü aynı şekilde araç kullanır. Neyse, anlatılmaz yaşanır ve burada yaşayanlar pek şikayetçi değillerdir :)

Motork08
10 Şubat 2015, 21:48
https://www.youtube.com/watch?v=FnDjsM8pcKc

https://www.youtube.com/watch?v=MIfHRMvsLgE dakika 20.00dan sonra da bı kazası var ikiside aynı yerde yapmış galiba.
Başka kazasıda vardır illaki
https://www.youtube.com/watch?v=fLZ0r-pu4mo bundada bı haberde cıkmıs arabyla bırıne carpmış sanırım tam bıse anlayamadım

https://www.youtube.com/watch?v=1IaxOLY3U5o bundada kaza yapmıs anlatıyo galıba portekızce bılen olsada ozetlese keşke

manofsteel sende elındekı kaza vıdeolarını buradan paylaş bence herkes görsün

kısacası adam harbı şanslı öldürmeyen Allah öldürmez

https://www.youtube.com/watch?v=nD23aGqzRz8 bu pıstte surusu

https://www.youtube.com/watch?v=BzQTBFfpGJw burdada baska bı amcayla apacılık yapıyolar

EldekiDebryj
10 Şubat 2015, 23:37
O zaman tamamen farklı görmüşüz. Ben 10 yıldır buradayım ve hayatımda gördüğüm en kötü sürücüler Bursa'da yaşıyorlar. Motosiklet için belki bir nebze doğru olabilir ama Bursa'da genel olarak saygı sıfırdır. Herkes zorla atlayarak yol alır çünkü sinyal nedir bilmezler, anlamazlar. Karşı yönden gelenin yolunu kapatıp sola dönmek olağandır. Park yeri olmadığında bütün engelli alanlarına park edilir, yetmez döner kavşalara da park edilir. Üstelik genç, yaşlı, zengin, fakir, okumuş, okumamış farkı gözetmeksizin bunlar olur. Çakma Xenon, böğüren egsozlu Şahin'le, Audi Q7 sürücüsü aynı şekilde araç kullanır. Neyse, anlatılmaz yaşanır ve burada yaşayanlar pek şikayetçi değillerdir :)

Ben Bursadan cikalı 5 ayı yeni bitiriyorum .. Bursadaki suruculer saygili iyi demiyorum ama anlattigim seyleri istanbulda bir kez bile gormedim birak saga gecmeyi paşam azicik esnese ona şukur :)))
Cbf 150 kullaniyormussun Bursadayken bendede commuter tarzi 150lik makina vardi az kullandim, kucuk motorla birazda normal gidiyorsan kimse tinlamiyor o yonden hakli olabilirsin banada bi kul yol vermiyo saygi gostermiyordu :D kucuk motor olunca ama 600-1000cc lik motorlarada cok artci oluyordum ordan biliyorum gazi koyunca cidden aciliyorlar .. bunu esime soyluyordum inanmiyordu esimin 600luk motoruyla Bursaya gittigimizde anlattigim seyi gordu .. beklemiyordum filan dedi hani o bile birsey.. istanbuldaysa buyukte olsa fayda etmiyor kucukle zaten yok sayiyorlar ben boyle gordum en azindan