PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Slalom yapan Sarı vw araç sürücüsü yakalandı

telike
23 Ocak 2015, 17:31
İstanbul’da karayolunda sürekli şerit değiştirerek araç kullanırken kameralara yakalanan sürücü gözaltına alındı. Sürücünün akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için hastaneye sevk edileceği ardından hakkında yasal işlem başlatılacağı öğrenildi.

E-5 Karayolunda 4 gün önce bir sürücü, sarı renkli otomobilini tehlikeli şekilde sürerken kameralara yakalanmıştı. Görüntülerde otomobiliyle sürekli şerit değiştiren sürücünün halk arasında "makas atmak" tabir edilen zikzaklar çizerek trafiği tehlikeye düşürdüğü görülmüştü.

SAKARYA’DA YAKALANDI

Sosyal medya üzerinde yayılan bu görüntülerin ardından harekete geçen Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri önce aracın plakasını, daha sonra sahibini belirledi. Görüntülerde ışık nedeniyle sarı renkte görülen otomobilin renginin bal köpüğü olduğu Bahçelievler’de bir kapalı otoparkta saklandığı ortaya çıktı. Araç sahibi görüntülerdeki sürücünün kendisi değil, Ünal T. olduğunu, ona da otomobili emaneten verdiğini söyledi. Adresi tespit edilen Ünal T., Sakarya’da gözaltına alınarak İstanbul’a getirildi.

AKIL SAĞLIĞI KONTROLÜNDEN GEÇİRİLECEK

Sürücü Ünal T.’nin öncelikle akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için hastaneye götürüleceği daha sonra hakkında yasal işlem başlatılacağı öğrenildi.

Kaynak: Hürriyet

https://www.youtube.com/watch?v=5VjLyPu4Cuk

xxxonepirxxx
26 Ocak 2015, 17:17
kendi ağızıyla söylemiş eds ve mobese kameralarından tespit edilmiş,peki çalıntı araçları neden bulmak işlerine gelmiyor ?

Artes
26 Ocak 2015, 17:39
Sizde böyle videolar resimler çekti iseniz şansınızı e ihbardan deneyin !

http://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx

Murat.K.
26 Ocak 2015, 18:18
ünal turan akli dengem yerinde değil dediyse bu onun gayet zeki olduğunun ispatı olur hahahahahaha

crxforever
26 Ocak 2015, 18:58
iyi olmuş yakalandığı. bu arada a haber nasıl kaliteli bir kanalsa aynı şeyleri 6 dk içinde 20 kere söyleyebildi.

texas16nb
26 Ocak 2015, 19:22
Çok yakını bunun gibiler yüzünden hayatını kaybederse aklı başına gelir.

Mertcan39
26 Ocak 2015, 20:00
ünal turan bildiğim kadarıyla arabaları modifiye ediyordu

ert_c
27 Ocak 2015, 09:53
Need for speed most wanted

Demek ki neymiş her zaman kaçabilirsiniz, ama her zaman kurtulamazsınız.

Basted...

Deeplord
27 Ocak 2015, 10:04
Çalıntı araçların büyük bir çoğunluğu ''İstense'' BUL UN UR....!

Benim sade bir vatandaş olarak aklıma gelen tek şey bulunmak istenmiyor.

bassturbin
27 Ocak 2015, 12:45
Makaslar ve sollamalar doğru, drift yapma çabaları yol boşken iyi izleyin

Hareketler yanlış değil bence en azından yol boşken yapıyor.Elbette TASNİF etmiyorum edilemez amma.......bu adamın başkalarından çok daha iyi araba kullandığınına eminim, bizim hep ister istemez küfür ettiğimiz ama kasktan duyuramadığımız öküzlerde mevcut...orta şeritte gitmiyor en azından bazıları gibi!Sağamı gitsem solamı? bayan sürücülerde ve en soldan en sağa sapağı kaçırmamak için veya kasıtlı şerit değiştiren giren yüzlerce araba kullanma özürlü insan var, veya facede beğenilerini seyreden ve araba kullanan kimseler, alkollü kullanan kimseler, haber yok tabi 6 dakika tatava ver gazı yansın, görende bombalı saldırı yapmak üzereydi falan sanır...

Gidip arabasının sol ön camının orada vali bilmemnesi emniyet mensubu polis muhabiri millet vekili gibi ÇAKMA kartlar koyanlarıda haber yapsınlar...

zırva...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Aynı haraketlerin kralını motorcularda bizde yapıyoruz yeri gelince gelmeyince...

MD.Murat
27 Ocak 2015, 13:15

Hareketler yanlış değil bence en azından yol boşken yapıyor.Elbette TASNİF etmiyorum edilemez amma.......bu adamın başkalarından çok daha iyi araba kullandığınına eminim, bizim hep ister istemez küfür ettiğimiz ama kasktan duyuramadığımız öküzlerde mevcut...orta şeritte gitmiyor en azından bazıları gibi!Sağamı gitsem solamı? bayan sürücülerde ve en soldan en sağa sapağı kaçırmamak için veya kasıtlı şerit değiştiren giren yüzlerce araba kullanma özürlü insan var, veya facede beğenilerini seyreden ve araba kullanan kimseler, alkollü kullanan kimseler, haber yok tabi 6 dakika tatava ver gazı yansın, görende bombalı saldırı yapmak üzereydi falan sanır...

Gidip arabasının sol ön camının orada vali bilmemnesi emniyet mensubu polis muhabiri millet vekili gibi ÇAKMA kartlar koyanlarıda haber yapsınlar...

zırva...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Aynı haraketlerin kralını motorcularda bizde yapıyoruz yeri gelince gelmeyince...

Tasnif kelimesinin anlamına bir bakın.
Motorcu apachilik yaparsa kendi ölür , otomobil ise etrafındakileri öldürür.
Çok iyi kullanıyorum diyen gençleri pistlerde görmek istediğimizi her fırsatta söylüyoruz.
Ben rossinin otobanda apachilik yaptığını zannetmiyorum.

bassturbin
27 Ocak 2015, 13:51
Tasvip yerine tasnif yazmışım yanlış yazmışım, olan şeyleri söylüyorum, siz üzerinize alınmayın, sizin motorunuzun hacmine hitap eden birşeyden ve sürüş tarzınızdan bahsetmiyorum.Siz hangi pistte yarışıyorsunuz?

MD.Murat
27 Ocak 2015, 16:40
Tasvip yerine tasnif yazmışım yanlış yazmışım, olan şeyleri söylüyorum, siz üzerinize alınmayın, sizin motorunuzun hacmine hitap eden birşeyden ve sürüş tarzınızdan bahsetmiyorum.Siz hangi pistte yarışıyorsunuz?

Motorumun hacmi küçük , pistte de yarismiyorum.
Ama her gün acile 10 tane kolu bacağı kırılmış ya da ölmüş motorcunun geldiğini görüyorum.
Bacağına platin takılan bir hastanın ameliyat öncesi anestezi sırasında nasıl bağırdığını duyuyorum. Etinin kesilmesini izliyorum.

Sürüş tarzı diye bir şey yok.trafikte tarz olmaz."agresif kullanıyorum" diyen adamlar için 90 km hızla kavşağa girip otomobile kafadan çarpma konuları forumda bolca bulunuyor.
Egosunu tatmin edecek olan gider pistlerde ne yapacaksa yapar. Bastırılmış kişiligine ve egosuna bir çıkış noktası arayan adam trafiği tehlikeye atma hakkı kazanmıyor.

Pisman
28 Ocak 2015, 14:26
çalınan aracın kimin olduğuna bağlı, vatandaşın işi için pek uğraşan çıkmaz..

ajwer06
31 Ocak 2015, 23:37
Pek ders almış gibi durmuyor yobaz maganda..

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/242216/trafik-magandasinin-ulusa-seslenisi

GP500-1st
01 Şubat 2015, 00:11

zırva...

başkalarından iyi araba kullanır derken şuna bir göz atmalı:) bu adamdan herşey beklenir...

https://www.youtube.com/watch?v=EF-Uqg7xBoo

53. saniyeye ayrıca dikkat

Adventure58
01 Şubat 2015, 09:43
SAnki Devlet düşmanı terör üyesi vatan haini yakalıyorlar.

İşlerine geldimi DEmekki yakalanabiliyormuş.
İşlerine geldimi MOBESE kameraları kullanarak takip edilebiliyormuş.
İşlerine geldimi herşeyi yapıveriyorlar.

telike
01 Şubat 2015, 09:57
allahın müptezelleri laflara bak laflara

https://www.youtube.com/watch?v=SXwZSffuiTg

ayrıca bi çok videosunda etraftaki insanları rahatsız etmekten zevk aldıklarını da gördüm;
adamlara bak bak altına sçtı ehi ehi bahele bahele diye diye

bi tane videolarında da düğün konvoyunda "yanlama şov" diye :D el freni çekerek arkayı kaydırıp yanlıyoz biz diye geçiniyorlar :D
polis sireni sesi geliyo hiçbiri 20km/s hızı geçmiyor :D sonra THUG LIFE ahahahaha bu mu sizin thug life ınız :D

Adventure58
01 Şubat 2015, 09:59
Gençlerin makascıların İdolu Unal :)

Parası var Arkasıda sağlam İçerdede kalmaz Hee 1 ay sonra plakasız siyah camlı M6 ile yanlama videoları piyasaya çıkar:mrgreen:

telike
01 Şubat 2015, 10:11
m6 olsa iyi
bunlar şahin doğanla başlayıp e30 a civic e atlayan tipler. güzelim arabaların adını apaçi arabasına çıkartıyorlar

Adventure58
01 Şubat 2015, 10:15
Harun taştan ile aşık atıyordu. :)

ahmetkorkmaz
01 Şubat 2015, 11:07
Bunun yediği küfürler yol olsa, sanırım dünya turu yapılır.

telike
01 Şubat 2015, 11:27
Bunun yediği küfürler yol olsa, sanırım dünya turu yapılır.

sadece benim ettiklerimle tüm avrupayı gezebilir

figodayi
02 Şubat 2015, 14:17
Türkiye böylelikle rahat bir nefes aldı. Tabi şimdilik...
Bence hiç gerek yoktu bunun peşine düşmeye. Bu adam tehlike değil ki. Bunları yapmayıp tek harekette 6 kişiyi öldüren öküzlerle dolu memleketim.

fisherKing
02 Şubat 2015, 15:37

zırva...

Bunun gibi hayatta başka hiç bir bok olamadığı için başkalarının hayatlarını tehlikeye atarak egosunu tatmin etmeye çalışan başka bir mahlukat yüzünden kardeşim kadar sevdiğim kuzenimi kaybettim. Daha 16 yaşındaydı ve kaldırımda yürüyordu. Şehir içinde 130 km süratle giden, herkesten iyi araba kyllanan driftler atan usta bir şoför tarafından canı alındı. Ateş yakından yakar demişler. Umarım başka kimse yakından yanmaz. Bu mahlukatın yakalanması belki senin benim için çok önemli bir olay değil. Evet bundan çok daha beterleri var yakalanması peşine düşülmesi gereken. Ama emin ol öldüreceği çocuğun ailesi için çok önemli.

TyrenRax
10 Şubat 2015, 22:43
Ünal Abiyi Arkadaşım Tanıyordu Banada Tanıştırmıştı Çok Eskiden Çok Kafa Bir Adam Birsürü Videosu Var Youtubede Falan Kendisi Araç Modifiyeciliğiyle Basık Araç vs. İle Uğraşıyor Birde Bağcılarda Çok Tanınan Bir İsimdi Yakalanması Beni Şaşırttı Arkadaşımın Haberi Varmı bilmiyorum Ona Haber Vericem Bir Gün