PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor arka lastik oynuyor

furkanbs
19 Ocak 2015, 21:23
Arkadaslar motorumun giderken arka lastik hafif sağ sol oynuyor virajlara girerken felan zorlanıyorum sizce takozlardan mıdır bi yardımcı olurmusunuz ona göre yaptırıyım

ogzcngdk
19 Ocak 2015, 21:27
rulmanlar......

telike
19 Ocak 2015, 21:29
rulmanlar yataklar çok tehlikeli..

oyunageldim
19 Ocak 2015, 21:37
Lastik mi oynuyor yoksa beşik mi?

sdirer
19 Ocak 2015, 22:37
rulman / bilye / jant / mil / süspansiyon / şasi benim aklıma gelenler. ivedilikle sökülüp bakılması gerek bir an önce. marka modele bağlı olarak akla gelen gelmeyen herşey olabilir..

ümitersoy
19 Ocak 2015, 22:54
vBende bir iki gun once lastikleri değiştirdim ogunden beri oynuyor lastikler cik cik ötüyor. Zaman bulup gidemedim yarin gidicem insallah. Adam gibi takmiyolar ki sallamasyon hep ustalar. Neyi yaptrsam ikinci ucuncu gidiyorum su tamirciler varya ahh onlar..

burak5353
19 Ocak 2015, 23:15
Benimde öyle arka lastik saga sola oynuyor bi ara konu acıp videoya cekmiştim

Sj's
19 Ocak 2015, 23:17
Rulmaaaaaan

serkanADH13
19 Ocak 2015, 23:28
Motorun VİTESLİ'mi SCOOTER'mi bilgimiz olsaydı duruma göre yorum yapabilirdik,

Gereknler Söylenmiş,
hepsine bakılmalı sonuçta,
SCOOTER ise daha bakılması gereken yerler var tabiii.

Motor Takozları Askı demiri Takozları vs gibi...

burak5353
19 Ocak 2015, 23:29
tamirciye götürdüm anlattım adam dırdır etti sacma sapan konustu yok bu yarıs motorumu bişey olmaz bassan 80igecemez vereyim anahtarı 80i gecsin yapacanmı motoru dedim e olduki bişeyi koptu yere kapaklandım nolcak bişey olmaz bişey olmaz dedi yolladı oturdugum yere yakın bi bu motor tamircisi var diyer servis kmlerce uzakta orayada kaza ettigim için gidemiyorum kendim edecem diyorum hepten bozacam ellemiyorum

ogzcngdk
19 Ocak 2015, 23:46
tamirciye götürdüm anlattım adam dırdır etti sacma sapan konustu yok bu yarıs motorumu bişey olmaz bassan 80igecemez vereyim anahtarı 80i gecsin yapacanmı motoru dedim e olduki bişeyi koptu yere kapaklandım nolcak bişey olmaz bişey olmaz dedi yolladı oturdugum yere yakın bi bu motor tamircisi var diyer servis kmlerce uzakta orayada kaza ettigim için gidemiyorum kendim edecem diyorum hepten bozacam ellemiyorum

düzgün servis 200 km uzakta olsa bile böyle salak salak insanlarla asla muhattap olmam

furkanbs
21 Ocak 2015, 02:30
Motor gilera runner 200 wxr motorun gidişi gaz yiyişinde sorun yok ama bu olayı bi kac arkadas diyince kafama takıldı en iyisi bir motorcuya göstermek