PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosıklet bagımlılıgı

ümitersoy
31 Aralık 2014, 01:25
Arkadaslar kendıme motor edındıkten sonra sureklı ınternette modıfıyeler motor egzoz sesleri kazaları ızlıyorım. Kız arkadaşım artık off kapat sunları aılem görünce yıne motormu ızlıyosun dıyo. Bıde simdi uyduda bıı kanal buldum otolıfe dıye super şeyler gosterıyor. Zaten hava suan ıgrenc motora binemedıgm hergun ızdrap oluyor. Yagıs kesılse sogugu takmıycam atlıycam karaoglana da bınılmıyor ıste. Sızde benm gıbı sureklı motosıklet vıdeoları ızlıyomusunz yoksa ben ılacı aldım hastamı oldum acaba :)

alikan
31 Aralık 2014, 01:30
Dostum sen de dojaş sorunu var yeterli doz almıyorsun arada bi motorun yanına git çalıştır egzaz kokusu çek içine rahatla

zanyoscar
31 Aralık 2014, 01:46
Dostum boyle hissetmen normal dert etme:) binebildigin kadar motoruna bin yor kendini biraz.Zamanla azaldigini gorursun

Tİme_shİft42
31 Aralık 2014, 01:54
Fırsat buldukça motorunla ilgilen durduğu yerde çalışsın o bile mutluluk verir dozajlamasını iyi ayarlarsan motosiklet özlemi çekmezsin fırsatını buldukça motorla ilgilenirim temizlerim 2 tur atar gelirim o bile yetiyo bazen :)

Mr.[T]
31 Aralık 2014, 02:15
ben de hasta olan sineğime sinek ilacı sıktım öldü:silent:

Onur Ozdemir
31 Aralık 2014, 02:57
ben de senin gibiyim hacı gel sohbet edelim motorlar hakkında başka türlü bu havada rahatlatamıycaz bagımlılıgımızı

solmyr
31 Aralık 2014, 03:06
Arkadaslar kendıme motor edındıkten sonra sureklı ınternette modıfıyeler motor egzoz sesleri kazaları ızlıyorım. Kız arkadaşım artık off kapat sunları aılem görünce yıne motormu ızlıyosun dıyo. Bıde simdi uyduda bıı kanal buldum otolıfe dıye super şeyler gosterıyor. Zaten hava suan ıgrenc motora binemedıgm hergun ızdrap oluyor. Yagıs kesılse sogugu takmıycam atlıycam karaoglana da bınılmıyor ıste. Sızde benm gıbı sureklı motosıklet vıdeoları ızlıyomusunz yoksa ben ılacı aldım hastamı oldum acaba :)

noktala önemli. eskiden 9 rakam tuşuyla mesaj yazarken harf yutulması anlaşılabilirdi ama şimdi mobilde de qwerty var. yazının alıntı kısmında tüm kelimelerin altı kırmızı çizili. evet hasta olmuşsun, türkçe yetmezliğinden gidebilirsin. :)

;3509046']ben de hasta olan sineğime sinek ilacı sıktım öldü:silent:

lise zamanlarım geldi aklıma.

Mr.[T]
31 Aralık 2014, 09:48
noktala önemli. eskiden 9 rakam tuşuyla mesaj yazarken harf yutulması anlaşılabilirdi ama şimdi mobilde de qwerty var. yazının alıntı kısmında tüm kelimelerin altı kırmızı çizili. evet hasta olmuşsun, türkçe yetmezliğinden gidebilirsin. :)

lise zamanlarım geldi aklıma.

her zaman mükemmel olamam ki napim:)

Cuhara
31 Aralık 2014, 11:02
Aynı durum bende de var :) İzlemediğim video, gitmediğim konferans, eğitimler, kitaplar, dergiler, posterler, alet edevatlar, ekipmanlar... :thumleft:
Benimki de yakında isyan edecek gibi:cherry:

;3509116']her zaman mükemmel olamam ki napim:)
Bu sefer hızını alamayıp konu dışına çıkmışsın Mr.[T]:thumleft:

ecarpar
31 Aralık 2014, 14:09
Oh bee insanın yalnız olmadığını bilmesi kadar güzel bir his varmı şu dünyada. 3 gündür hava şartları nedeniyle binemiyorum kudurdum sabahları motoru çalıştırıp üstünü başını silip işe gidiyorum..

Darkcity2000
31 Aralık 2014, 14:25
seninkide birseymi ben ilk motoru aldigimda bu yaz 3 ay boyunca her gece ruyamda motor gordum bazen icim gecip kestirdigimde dahil muhakkak icinde motor olan birseyler gordum... hatta hanim kizmasa yastigi yorgani alip motorun ustunde yatmaya bile kalktim :) simdilerde biraz duruldum ama 2 haftadir kullanamadim ya 2 gundur ruyamda motor gormeye basladim :)

EldekiDebryj
31 Aralık 2014, 14:28
Havalardan dolayi uzun sure evde tikili olup bi is icin motora binsem gidip gelme arasindaki mesafede motorla oldugum icin kendimi gezmeye gitmiş guzel bi gun olmuş gibi hissediyorum buda dahil olsun :D

ümitersoy
02 Ocak 2015, 00:16
Bugun olduğu yerde calıstrıym 3_4 gundur duruyo dedım. Hava -1 calısmadı. En son akü gıy gıyyy yaptı kaldı. Akuyude bıtırdm heralde marsa basmaktan :(