PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor ve Kıyafetler Önerisi

tolgagoktas
13 Aralık 2014, 15:45
Selam arkadaşlar,

Foruma yeni katıldım ve motor dünyasına da katılmayı düşünüyorum. Bu hafta motor alacağım. 7000 TL'ye kadar limitim var. Yeni öğreneceğim hangi motorları önerirsiniz ? Biraz araştırdım ve Honda CBR125 düşünüyorum ama sizin de yorumlarınızı almak istedim. Ve güvenlik herşeyden önce geleceği için kıyafetleri kaskları dizlikleri almam için bi yer önerebilir misiniz ?

Teşekkür ederim.

Darkfriairs
13 Aralık 2014, 16:07
Yukarıda bulunan reklam linklerine güvenebilirsin.

oluroyle
13 Aralık 2014, 16:14
Merhaba,

ben bugün yeni başlayacak olsam ybr 125 ile başlardım :)
Forumda araştırma yapabilirsin, çok güzel videolar var. Sanırım Uğur modun paylaştığı bir konu vardı . Heh buldum, tıklayıve gari (http://www.motosiklet.net/forum/faydali-bilgiler/139010-yeni-baslayacaklar-icin-altin-bilgiler.html)

mephamd
13 Aralık 2014, 16:19
Hudson un kampanyası güzel sanki.

hakikiteker
13 Aralık 2014, 17:49
Merhaba, ben de yeni yola çıkacaklardan biriyim ve bütçeniz eğer toplam bütçeyse, adam akıllı bir ekipman almaya niyetliyseniz 1500+ düşürün motosiklet bütçenizi. Ben YBR 125 alacağım, ne kadar tipine aşık olmadığım bir motor da olsa 125'likler arasında acemi için en mantıklı seçenek olarak ben onu seçtim. Size de tavsiye ederim, karenajlı bir motordan ziyade naked tarzı bir motor seçerseniz, feragat ettiğiniz şekle karşılık maddi açıdan rahatlama ve kafa rahatlığı alıyorsunuz. Ben 1.sınıfı :P YBR ile geçeceğim, sonra 250 vs. diye devam etmeyi düşünüyorum. Ha yakıttır vs. sebeplerden ötürü belki satmayabilirim, size de böyle bir misal vermiş olayım. Bu arada İstanbul için Kızıltoprak öneriyorlar.

EldekiDebryj
13 Aralık 2014, 17:54
Kadikoye bakabilirsin ekipman icin motor olarakta fazla bir secenek yok zaten klasik yeni bssliyorsan YBR iste