PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyeti Teslim Alma Hakkında Soru

ALYEDZ
07 Aralık 2014, 21:12
arkadaşlar dosyamızı sürücü kursundan teslim aldıktan sonra emniyetten randevu alma işi illaki internetten mi olmak zorunda

emniyete gidip oradan randevu alamıyor muyuz acaba?

yani işlemlerimizi emniyetten direkt olarak yürütemiyor muyuz?

Randevu alma konusunda bayaa sorun yaşayanlar oluyormuş sanırım o yüzden soruyorum. Bilgisi olan arkadaşlar bizi de aydınlatırsa sevinirim.

hakikiteker
07 Aralık 2014, 23:19
İzmir Karşıyaka için söylüyorum; randevu yok, sabah 7'de karakola gidiyorsunuz akşam 5'e kadar ya da ertesi gün ehliyet elinizde oluyor. Memur arkadaşların samimiyetleri(!) sayesinde gününüz çok güzel geçiyor. Günde 100+ kişinin ehliyet aldığı yere 1 kişi bakıyor ve güzel zamanlar geçiriyorsunuz, arada çıkan sözlü tartışmalar da cabası...

atillatopal9
07 Aralık 2014, 23:32
denizli için bilmiyorum. ama iem den randevuya baktığımda sadece ist. ilçelerinde randevu var gözüküyor. muhtemelen götürüp evraklarini veriyorsun 1 gün sonrada kartı teslim alıyorsun.

telike
07 Aralık 2014, 23:53
sırf bornova karşıyaka kalabalık olur diye özellikle gittim otokentin içindeki sadece ehliyet için olan bürodan aldım. 3 günde. 3 koca gün
ve günde sdece 20 kişiye veriyolarmış. kart onlara o kadar geliyomuş.

ALYEDZ
07 Aralık 2014, 23:57
yani buradan anladıgım kadarıyla illaki internetten randevu alarak yapmamız gerekmiyor eskisi gibi elden belge götürüp işlemleri orada halledebiliyoruz değil mi?