PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirde shark kask ?

VONALI MURAT
07 Aralık 2014, 00:38
Selamün aleyküm öncelikle herkese hayırlı akşamlar :king: Allah izin verirse yazın motosiklet hayatıma başlayaçağım ve yaza kadar ekipmaanları tamamlamak istiyorum . shark speed r hoşuma gitti fakat izmirde satan biryer bulamadım kafa ölçümü bilmedğim için netten de sipariş edemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim .

Onurhan D
07 Aralık 2014, 01:11
Kahramanlarda vardı sanırsam bi kaç dükkanda fuarın karşısında basmaneden tepeciğe doğru ilerde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Sizin için baktımda kahramanlarda motorcu göçmen de bide burak 21 shark kasklar mevcut sanırsam. Kahramanlarda bir sürü dükkan var bir uğrayın derim.

muhammetcon
07 Aralık 2014, 01:18
http://www.motosikletaksesuarlari.com/content151/Kask-olculeri

belki işine yarar usta.

VONALI MURAT
07 Aralık 2014, 01:34
Kahramanlarda vardı sanırsam bi kaç dükkanda fuarın karşısında basmaneden tepeciğe doğru ilerde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Sizin için baktımda kahramanlarda motorcu göçmen de bide burak 21 shark kasklar mevcut sanırsam. Kahramanlarda bir sürü dükkan var bir uğrayın derim.

eyvallah sağolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

http://www.motosikletaksesuarlari.com/content151/Kask-olculeri

belki işine yarar usta.

sağol kardeş acemilere yardım etmek gerek :cat:

LoseControL
01 Nisan 2016, 10:03
Konuyu hortlatmış oluyorum biraz ama yeni konu açıp kalabalık yaratmak istemedim. Geçen hafta kahramanlarda ki mağazaları gezdim hatta yukarıda ki mesajlarda geçen dükkanlara da uğradım fakat shark markayı satana rastlamadım. Yakın zamanda İzmir'den satan almış olan veya satılan yer bilen var mı ?

Ayrıca bulamayınca kalitesi hakkında şüphelerim oluştu. 1000 lira cıvarlarında kask önerisine de açığım. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

sedatruski
27 Nisan 2016, 15:54
selamlar LoseControl,
İzmir'de bulamayınca ben de İstanbul'a yönelip anes motor dan bir tane shark raw aldım ancak Türkiye'de pazarda pek tutunamadığı için fazla ürün gönderilmediğini söylediler. Eğer İzmir'de bulabildiysen bana da haber verirsen sevinirim. Birkaç yedek aksesuar alıp kenara koymak istiyorum.

LoseControL
28 Nisan 2016, 13:27
selamlar LoseControl,
İzmir'de bulamayınca ben de İstanbul'a yönelip anes motor dan bir tane shark raw aldım ancak Türkiye'de pazarda pek tutunamadığı için fazla ürün gönderilmediğini söylediler. Eğer İzmir'de bulabildiysen bana da haber verirsen sevinirim. Birkaç yedek aksesuar alıp kenara koymak istiyorum.

Merhaba. Tekrar gitme fırsatı bulamadım, icon variant aldım ben de internetten. Hafta sonu ekipman bakmak için gitme ihtimalim var gözüme çarparsa haber veririm.

Murat Ustaoğlu
28 Nisan 2016, 14:01
Merhaba. Shark speed r kullaniyorum ben de. Denemek gerek almadan fakat boyle bir sansiniz yoksa agv nolan caberg gibi diger avrupalilarla bedeni asagi yukari ayni. Benim çapım 59cm:) M bedeni uyuyor. Shark deneyemiyorsaniz digerlerinden deneyip karar verebilirsiniz.

Eagle7
28 Nisan 2016, 14:15
selamlar LoseControl,

Biz eşşegiz bu kaskı bir türlü pazarlayamıyoruz demiyorlar da Türkiye pazarında tutmuyormuş. Sen shoei fiyatına satarsan tabi satılmaz fazla. Bende shark kullanıyorum ama alırken özellikle anesin indirimlerini bekleyip alın. Bir kaska %30-%50 indirimle aldığım oldu. Öyle eski uzun süredir rafta duran kasklarda değildi.

Murat Ustaoğlu
28 Nisan 2016, 15:30
Ben de benzer bir indirimden almıştım. Çok konforlu bir kask, iç yüzeyi çok rahat. Agv'nin ıslık sesinden bıktığım için "sessizdir" tantanasına kanıp aldım; o kadar da sessiz değil ama Agv ile arasında dağlar kadar fark var. S700 ve S900 modellerine de bakın derim.

ryangt
28 Nisan 2016, 18:39
Türkiye pazarında tutunamama sebebpleri temmuz ayına gelmeden her kaskı %40-50 indirimle mağazadan satmalarıdır.

Hiç bir esnafta alıp o kaskı stoğuna koymaz haklı olarak

sedatruski
28 Nisan 2016, 22:48
ahah valla bakış açılarınız gerçeği yansıtmış. üstüne bişey söylemek zor. velhasıl kullanımı kolay. hafif. bende shark raw var dediğim gibi. ses anlamında uzun yolda kafa ağrıttığı doğru. abimde s900c ve explorer var s900c nazaran daha az ses alıyor. ama işin komiği artçılık zamanlarındaki hala kopamadığım freeM kaskım hepsinden daha az ses alıyor 😂😂
bir diğer noktada fiyatların Türkiye piyasası için haddinden fazla şekilde yüksek olduğu da su götürmez bi gerçek

immortal_ksk
25 Mayıs 2016, 17:12
karşıyaka da motors var Shark Speed-R serisi var bilginiz olsun