Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : SHAD marka arka çantalarda kısa süreli indirim fırsatı

admin
28 Kasım 2014, 18:42
Shad marka motosiklet arka çantalarında Motomax motosiklet aksesuarları mağazası kısa bir süreliğine indirime gitti.

Kısa süreli bu indirim fırsatını kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın: http://bit.ly/motomax

engin_deniz
28 Kasım 2014, 19:19
Aman ne indirim ne indirim :) Motomaxin satış stratejisi ancak fiyatlardan ve piyasadan haberi olmayanlara işler.

oyunageldim
28 Kasım 2014, 19:24
Ben shad 33 ü bu sene başka bir yerden 128 tlye aldım
Demekki bunların ücretlerine bakarsak aynisinde 2 adet alırmışım

Bindirimin indirimidir bu !

conqueror07
28 Kasım 2014, 19:26
Ls2 kas girecek bir canta kac liradir

oluroyle
28 Kasım 2014, 21:14
Ben shad 33 ü bu sene başka bir yerden 128 tlye aldım
Demekki bunların ücretlerine bakarsak aynisinde 2 adet alırmışım

Bindirimin indirimidir bu !

shad marka topcasenizden memnun musunuz

hsk
28 Kasım 2014, 21:22
Ls2 kas girecek bir canta kac liradir

LS2 SHOGUN kaskım var 32lt maxem topcase me sığıyor fiyatı 40tl kaliteli olmadığı için.

oyunageldim
28 Kasım 2014, 21:24
Gayet memnunum,genelde topracelerin alt tablalarında çantayı tutan bir tırnak vardır,eğer fazla kaliteli değilse bu tırnakları kırılır,bunda o tırnak üzerine ayrı olarak metal vidalanmış
Onca dere tepe stabilize yol gezdim hiç sorun çıkarmadı,arkadaşım ise çantaya güvensizlikten çantayı civatalarla motoruna montajladı:)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=z0K8aigQ7IE[/video

_kaan_
23 Aralık 2014, 16:28
Gayet memnunum,genelde topracelerin alt tablalarında çantayı tutan bir tırnak vardır,eğer fazla kaliteli değilse bu tırnakları kırılır,bunda o tırnak üzerine ayrı olarak metal vidalanmış
Onca dere tepe stabilize yol gezdim hiç sorun çıkarmadı,arkadaşım ise çantaya güvensizlikten çantayı civatalarla motoruna montajladı:)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=z0K8aigQ7IE[/video

Bende de sh39 var. Aynı led olayını yapsam mı nasıl olur diye düşünüyordum, ama sizin yaptığınız çok iyi olmuş elinize sağlık. En kısa sürede bende yapacağım..

fatek95
23 Aralık 2014, 16:38
Bende de sh39 var. Aynı led olayını yapsam mı nasıl olur diye düşünüyordum, ama sizin yaptığınız çok iyi olmuş elinize sağlık. En kısa sürede bende yapacağım..
Hocam sizdeki modelde çantayı, demirinden(taşıma tablasının olduğu yerden) istediğiniz zaman takıp çıkarabiliyor musunuz ?

enescanatar
23 Aralık 2014, 17:15
gibecek adam arıyorlar. sh40 nerde 440 amk. bu kadar yalancı olunur. milleti kandırmak için her yolu deniyorlar. motomaxta 3 ay önce sh40 ı sorduğumda 290 diyorlardı. 290dan 240a indirdik deseler bilmeyen adam takmayacak tabi. sahtekarlar

Yurdukoru
23 Aralık 2014, 17:32
Puan biriktiriyor sanıyorsunuz sene sonu hepsi sıfırlanıyor. Zaten onlar da çevrenizdeki sizin tanıdığınız anlaşmalı dükkanlarından satın alıp üzerine bir de kâr koyarak tekrar size satıyorlar. Motomax'dan bir daha hiç bir şey almam ve kimseye de aldırmam. Camgöz en hesaplısı şu an.