PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor Daytona 350 ?

ouzz*
23 Kasım 2014, 23:20
2 sene sonrasında almaya plandıgım Daytona 350 sizce nasıl bi tercih abilerim ve bunun baslangıc motoru oldugunu da unutmayın. Bütcem 8.000 lira ekipman buna dahil değil.Aslında chooper pek tarzım değildir ama bu bi farkli geldi haliyle HD'e benzetmişler biraz ve o fiyata alacagım 250 lik motorlardan daha yakısıklı geldi bana.Siz nasıl düşünüyorsunuz ?
Bknz: http://apps.ricardo.ch/themen/bikerstar2010/images/daytona_gross.jpghttps:// www.youtube.com/watch?v=38TsRVOAJPQ

Darkcity2000
23 Kasım 2014, 23:54
Baslangıc için iyi bir fikir değil ...

berkcigdem
23 Kasım 2014, 23:56
daha 2 sene var başka modeller cıkıcaktır. ayrıca bence pek baslangıc ıcın uygun bır motor değil.

nvrmnd
24 Kasım 2014, 00:14
bir süre scooter kullandıktan sonra suan bende bu cruiser ı kullanıyorum.. azcık pratigin varsa kullanması cokta zor olan bir motor degil..
gözün korkmasın ayrıca kafana da soru isareti takılmasın kalitesi vs icin gercekten fiyat performans olarak ben cok memnunum...

internette aratırsan motor zaten johnny pag in tasarımı ve dunyanın dort bir yanında piyasada olan bir alet...

daha detaylı bilgi almak istersen sorabilirsin...

STEWARD26
24 Kasım 2014, 07:04
Güzel başlangıçlar yapin litfen japon makinesi alin.

antilop_skul
24 Kasım 2014, 09:25
okudugum yorumlara gore 350 250 oyle buyutulcek farki yok sadece cekisi biraz daha iyimis fakat 250 ile sikintisiz sehirler arasi yolculuk yapanlar var . yani bunn yerine 250 dusune bilirsiniz hem vergi hem sigorta hem yakit tasarrufu icin 250 daha iyi ve suanda 2. eli 7 civari

Salih_T
24 Kasım 2014, 13:32
Başlangıç için düşünmezdim.. Önce Motosiklete alışmak lazım.. vitesli kullanıcaksın.. trafiğe giriceksin..yoldaki yerini biliceksin..bakımını yapıcaksın..hata yapıcaksın.. hatalarını tolere edecek bir motosiklet bulmalısın.. dönüş açısı geniş.. daha rahat kullanımı olan..

Bu motosiklet 2. aşama için daha mantıklı olur..

Darkin
24 Kasım 2014, 13:46
Bir de yani neden iki sene sonra? Daha erken daha ufak bir motorla gir hocam olaya.

celikat
24 Kasım 2014, 13:55
regal raptor nedir yahu? kaç paraymış bu alet?

solmyr
24 Kasım 2014, 13:56
o bütçeye yakın kawasaki z250sl geldi. chopper tarzım değil demişsin. z250sl daha mantıklı.

Artes
24 Kasım 2014, 19:20
2 sene sonrasında almaya plandıgım Daytona 350 sizce nasıl bi tercih abilerim ve bunun baslangıc motoru oldugunu da unutmayın. Bütcem 8.000 lira ekipman buna dahil değil.Aslında chooper pek tarzım değildir ama bu bi farkli geldi haliyle HD'e benzetmişler biraz ve o fiyata alacagım 250 lik motorlardan daha yakısıklı geldi bana.Siz nasıl düşünüyorsunuz ?
Bknz: http://apps.ricardo.ch/themen/bikerstar2010/images/daytona_gross.jpghttps:// www.youtube.com/watch?v=38TsRVOAJPQ

Çinli akrabağları arasında kaliteli malzemesi olduğu konuşuluyor, kronik şanzıman sorunları varmış diyede okumuştum(kullanıcı hatası oldugunu söyleyende var) bende RR konusunda araftayım, şeklini çok seviyorum.. titreşim olarakta güzel bir rodajdan sonra iş görüyormuş.Kişisel tavsiyem 350'liliğine gerek yok

oknglr
24 Kasım 2014, 21:07
bende 250 liğini alıcam sanırım para biriktirmeye başladım. Klasik modelleride hoşuma gidiyo T gidon olanları. Ama kısmet bakalım daytona ya da sıcak bakıyorum. Bu segmentte alternatif yok gibi neredeyse. Keeway ler piyasada yok zaten. Daelim hyosung 12000 civarı , daytona 350 yine o civarda. Daytona 250 CC olan modeli daha mantıklı geliyo bana 7000 civarına temiz ikinci el bulunabiliyor. japon desen virago dragstar vs. 250 cc olarak çok eski modeller var ben cesaret edemiyorum açıkçası. ' raptorriders ' diye siteleri var incelersen çoğu soruna yanıt alabilirsin diye düşünüyorum. Ayrıca tarzım değil demişsiniz. Bence önce tam olarak ne alacağınıza karar verin yani tarzınızı belirleyin. o fiyatlara 125 250 CC , SS naked sınıfında baya alternatif var şuan

geeklanx
08 Ağustos 2015, 22:56
beyler bu motorun 350 cc nasıldır ? klasik cruiser tipinden yeminle sıkıldım - tek kişilik ( bobber değil ) modeller ararken buna rastgeldim. gv250 den 350 cc daytona ya geçiş sakıncalımıdır ?