PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 14 Mayıs Büyükçekmece+Silivri Gezisi Yorumlar ve Fotoğraflar

Sayfa : [1] 2 3 4

FutureShock
15 Mayıs 2006, 10:09
Hadi arkadaşlar uyanın ve muhabbete başlayalım.Bekliyoruz Fotoları

:flower: :flower: :thumleft: :thumleft: ::alkiis:: ::alkiis:: ::pulp:: ::pulp:: ::repci:: ::repci:: ::sas:: ::sas:: ::biggrinn ::haapppy: ::haapppy: ::coool:: ::coool:: ::coool:: ::coool:: ::thanks:

Ergin
15 Mayıs 2006, 10:34
herkeze günaydın dün yapmış olduğumuz ilk buluşma olmasına rağmen yaklaşık 50 kişinin katılımıyla çok keyifli geçti ufak bir kazanın dışında bence pek aksilik çıkmadı sizlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduk herhangi bir hatamız olduysa özür dileriz.katılımınızla ortamı şenlendirdiğiniz içinde çok teşekkür ederiz :rendeer:
Eee haydi fotoları bekliyoruz..

ashes
15 Mayıs 2006, 10:35
bana kadeh kaldırdın mı unuttuysan sakın yazma buralarda :)

along
15 Mayıs 2006, 10:39
nerde abi fotolar cimbomlular tebrikler

Ergin
15 Mayıs 2006, 10:41
bana kadeh kaldırdın mı unuttuysan sakın yazma buralarda :)
sana kadeh kaldırdım tabi baba hatta hatun napıyosun bile dedi ama foto çektiremedik çünkü foto makinesini büromda unutmuştum valla:) :rendeer:

SKYKAPTAN
15 Mayıs 2006, 10:42
en büyük ciiimmmbbbooommm hani fotolar nerde

FutureShock
15 Mayıs 2006, 10:42
Ben de terörcüm abicime :P teşekkür ederim çok güzel bir gündü.Gelen herkeze teşekkür ederiz.Çok güzel güzel bir gün geçirdik.Gittiğimiz yerler çok güzeldi.Dostdark a geçmiş olsun biraz uğraştı ama olsun.Kader'e de geçmiş olsun ve ders olsun birazda.Ve hadi artık fotoları görmek istiyoruzzzzzz :queen: :queen:

SKYKAPTAN
15 Mayıs 2006, 10:44
evet ya silivride kaleye gitmişinizdir heralde sahilde gezi felan küpeştede

Kartal23
15 Mayıs 2006, 10:47
dün muhteşemdi... diğer topic e attığım 2 resim var.. dostdark (soner ) abinin motorunu ayağıyla itekleyen mehmet arkadaşımızın... gülsek mi?? üzülsekmi... (resimleri buraya taşırsanız güzel olur...) biraz gruptan kopmuştuk ama... genede yetiştik... Kader arkadaşımıza geçmiş olsun..büyük motorun derdide büyük galiba....:rendeer: çok güzel bir gündü.. azıcık ta güneşten yanmışım...:P
gelen bütün dostların tekerlerine sağlık...

Alper_tim
15 Mayıs 2006, 10:48
arkadaşlar dünkü muhteşem gezi ve dostluğunuz için hepinize teşekkür ediyorum :rendeer: :rendeer:
beni çobançeşme opet'e kadar getirdiği için frontier'e, bütün gün beni artçı aldığı ve almayı düşündüğüm motorun nasıl olduğunu yakından tanımamı sağlayan Ahmet'e (maykgever nasıl yazılıo olm bu:cherry: ) ve bu gezide b.çekmeceye gelen ve sonrada silivriye kadar gelebilen bütün dostlara teşekkürler:rendeer: :rendeer:
yolda bi kaç aksilikde oldu örneğin dostdark'ın yolda kalması ve bize sonradan yetişmesi( olm ben seni görmesem kenara çektiğini gurup gitmişti walla ahmet'e sorabilirsin:cherry: ) silivriye girdiğinde alkış olayı güzeldi:cherry: ,
küçük bi kaza olayı olarak destinofrock'ın düşmesi üzücüydü geçmiş olsun kardeşim,ayrıca vedat kardeşimede geçmiş olsun ve allah beterinden korusun diyorum allahtan motorda pek bişi yok kardeşim bide gurubun artçılığını yaptığın için çok saol,yolda polis gördük diyerek sıyrılan arkadaşları kınıyorum:farao: hiç polisle bi işimiz olmadı walla,silivriye geldiğimizde sizlere silivrinin içini göstermek için bi tur attırdım isyan ettiniz olmadı yani:cherry: ,silivride çay bahçesine girerken anladım kiii silivri ağladı beee,hele dönüşe geçerken mahhalle arasında ışıkta beklerken ki gazlamaya katılan arkadaşlarım elleriniz dertt görmesin muhteşem bir ses efekti yaptınız saolun:rendeer: ,dönüş yolumuzda köpeğin hali içler acısıydı ve bundann etkilenen destinofrock arkadaşımız çok duyarlıymış bunuda öğrendik:wiinkk: ve herhalde gelen arkadaşlarımızın büyük çoğunluğuylada 28 Mayıs Sapanca gezisi içinde anlamşı olduk herkes orda olacaktır umarım
bu muhteşem gün için hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar saolun war olun ve resim çekenler artık ekleyin de görelim kendimizi:cherry:

ya orda kaleyi felan ben görmedim bilemedik silivriyi bilen dostdark da yolda arıza yapıp geç gelince millet maça yetişcez die erkende kalktık inş. bi daha ki sefere diyorum ben:queen: :queen:

dostdark
15 Mayıs 2006, 11:07
Arkadaşlar hepinize günaydın
bün
teror abimize bize böyle bir gün yaşatığı için çok teşekür ederim:rendeer:
ayrıca silivri gezisini biraz altüst etiğim için bütün arkadaşlardan özürdilerim:pr:
ayrıca dağbaşında bozulan motorumla beni yanlız bırakmayan mt dostlarıma ayrıca teşekkür ederim:rendeer:
bir fenerli olarak galatasaraylı arkadaşlarımıda kutlarım.:rendeer:

roadcarver
15 Mayıs 2006, 11:09
Arkadaşlar öncelikle herkese günaydın benimde sizlerle ilk buluşmamdı ve inanın çok eğlenceliydi başta terör olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler umarım bunun ikincisi üçüncüsü...... ve böyle devem eder ama motor olmayınca insanın içi bir buruk oluyor be abi inşallah bir daha ki gezilere motorla katılmak dileğiyle herkese selamlar bu arada şampiyon cimbom en büyük cimbom

camadan
15 Mayıs 2006, 11:12
Alper_tim kardeş sen yine artçılığa devam.

arkadaşlar resimlerinizi büyükbi heyecanla bekliyorum..

Bütün GALATASARAY Arkadaşlarımızında ŞAMPİYONLUĞUNU kutlarım.

Ergin
15 Mayıs 2006, 11:13
::tutkuy::
Arkadaşlar hepinize günaydın
bün
teror abimize bize böyle bir gün yaşatığı için çok teşekür ederim:rendeer:
ayrıca silivri gezisini biraz altüst etiğim için bütün arkadaşlardan özürdilerim:pr:
ayrıca dağbaşında bozulan motorumla beni yanlız bırakmayan mt dostlarıma ayrıca teşekkür ederim:rendeer:
bir fenerli olarak galatasaraylı arkadaşlarımıda kutlarım.:rendeer:
asıl ben size teşekkür ederim o kadar yolu tepip bize katılmak için geldiniz ve yine o kadar yoldan gelen skullhunter,boy,bandit ve değerli ararkadaşları nada çok teşekkür ederim :cat: :rendeer:
ve ayrıca roadcarver ve sevgili eşine bizlerle ilgilendikleri ve bizi buluşma yerine götürüp kapımıza kadar bıraktıkları için minnettarız:rendeer:

hunter2
15 Mayıs 2006, 11:21
arkadaşlar gezi gerçekten güzel geçti,hani resimler.

along
15 Mayıs 2006, 11:26
alper_tim günaydın sabah bakırköyden beyazıt otobüsüne bindin dimi?
duraktaki kızı kesmekten beni bile görmedin be kardeşim kınıyorum seni :)

SKYKAPTAN
15 Mayıs 2006, 11:33
ya orda kaleyi felan ben görmedim bilemedik silivriyi bilen dostdark da yolda arıza yapıp geç gelince millet maça yetişcez die erkende kalktık inş. bi daha ki sefere diyorum ben

ok bidahaki sefere gezersiniz oraları süper yerlerdir

zuhtupasa
15 Mayıs 2006, 11:34
:pr: Gelemedim ama anlaşılan oki gayet güsel bir gün olmus..Elinize yüreginize motorunuza saglık..:cat: ,
S&S

Alper_tim
15 Mayıs 2006, 11:35
alper_tim günaydın sabah bakırköyden beyazıt otobüsüne bindin dimi?
duraktaki kızı kesmekten beni bile görmedin be kardeşim kınıyorum seni :)
anaa rezil olduk sus lem söleme öle:queen:

along
15 Mayıs 2006, 11:38
ama kız güzeldi durak agladı otobüs agladı kaptan agladı bakırköy agladı beeeee

Alper_tim
15 Mayıs 2006, 11:39
ama kız güzeldi durak agladı otobüs agladı kaptan agladı bakırköy agladı beeeee
ağlanmaz mı beee benim otobüste vardı benim platonik bizim otobüsde ağladı beee:queen: :queen:

GreatWhiteShark
15 Mayıs 2006, 11:40
Herkessss ağlıyo da fotolar neredee yaw....

dostdark
15 Mayıs 2006, 11:40
anaa rezil olduk sus lem söleme öle:queen:
leyn sapık her yerden bir numaran çıkıyor
nedir bu istanbulun senden çektiği

batuhan35
15 Mayıs 2006, 11:43
cok eglencelı ve keyıflı bır gun gecırdık...:cherry:
ufak tefek aksılıkler yasandı....ama yınede neşemızı bozmadı:)
(bu arada ben resımlerı goremedım:pale: )

along
15 Mayıs 2006, 11:47
sen ne diyosun dostdark adam sabah sabah uyku sersemi kızı nasıl kesiyo valla seninde dedigin gibi sapık gibi bakıyodu ben bile tırs tırs tırs oldum:)

dostdark
15 Mayıs 2006, 11:48
ya orda kaleyi felan ben görmedim bilemedik silivriyi bilen dostdark da yolda arıza yapıp geç gelince millet maça yetişcez die erkende kalktık inş. bi daha ki sefere diyorum ben

ok bidahaki sefere gezersiniz oraları süper yerlerdir
:salut: evet ya silivri nin yerlisi olarak size gezdiremedim :salut:
:pr: çin malı motorum yüzünden:pr:
:pr: alt tarafıda bir kablo gevşemiş:pr: pis kablo o günmü gevşiyeceğin tuttu:pr:
ama olsun buda bir macera oldu:queen:

MEGAN66
15 Mayıs 2006, 11:57
:mrgreen: bende biraz fotolar var ben Motordelisicomcu siyah ybrli acemi :mrgreen: valla foto koyma mevzusunda da acemiyim bizim memet arkadaşa fotoları attım o da koymamış anlaşılan valla yapacak biri varsa hemen akşam atayım şu fotoları. Ben çoook memnun kaldım hepimiz kazasız belasız geldikya çok şükür, valla beylik düzünden ayrılırken üzüldüm hani sapanca gezisine gelmek için köyümün pikniğini ekmem gerekecek, tabi babaylada aramız açılacak, herkese tekrar tekrar tşkler güzel gündü, cafede, silivride (çay içemedik ama :mrgreen: ) dönüşde muhteşemdi, kazasız belasız günlere...:rendeer:

tunoka
15 Mayıs 2006, 11:59
Arkadaşlar herkeşe merhaba. Ben ve eşim dünkü toplantıdan büyük keyf aldık.B.çekmece ve silivri süperdi,aksilik bu tür gezilerin tuzu biberi kafanızı fazla takmayın.
Resimler bende var ama yükleyemiyorum bana yardım lütfen nasıl yüklicemmm....::sos::

frontier
15 Mayıs 2006, 12:16
diger topicte tesekkurlerimi sunmustum aksam arkadaslar tekrardan katilan ve emegi gecen butun arkadaslara tesekkur ediyorum...
FutureShock sanada gecirdigin ufak kazadan dolayi gecmis olsun ama son durumun iyiydi...
ve dostdark'ada buradan gecmis olsun diyorum arizadan dolayi.. yolda yardim eden arkadaslar Allah'tan anliyorlarmis yani sagolsunlar.. ve o silivrideki arkadasta iyi yetisti imdada sagolsun.... :cat:

bu arada eftelya cafede ben fena yanmisim arkadaslar gunesin altinda...::zencii::

ama fotograflar nerde yaaa :silent:

batuhan35
15 Mayıs 2006, 12:44
http://img103.imageshack.us/img103/4407/im0020803md.jpg

http://img240.imageshack.us/img240/6071/im0020825ht.jpg
gruptan koptuk scooterı calıstırmak ıcın elımızden gelenı yaptık
en sonunda bır tamırcı bulduk...
http://img240.imageshack.us/img240/2614/im0020832ef.jpg
veee mutlu son (alkıs seslerıyle cay bahcesıne gırdık....:cherry:
http://img132.imageshack.us/img132/784/im0020841xp.jpg
ıstanbula donerken..........:)
cok guzel bır gundu
http://img129.imageshack.us/img129/1663/dsci01204ob.jpg
:rendeer:
http://img128.imageshack.us/img128/9529/dsci01126hg.jpg
bu foto.bız yokuz cunkı scooter tamırı ıle ugrasıyorduk....:wiinkk:
http://img54.imageshack.us/img54/5403/dsci01118ry.jpg
en cok begendıgım foto.buydu mutluluk tablosu:cherry:
http://img209.imageshack.us/img209/8813/dsci01155vg.jpg
:P
http://img209.imageshack.us/img209/4059/dsci01134nu.jpg
o kadar gulduk o kadar eglendık kı (masallah dıyelım:wiinkk: )
http://img299.imageshack.us/img299/7539/dsci01160qq.jpg
gruptakı en genc motorcu arkadasımız:salut:
http://img209.imageshack.us/img209/4459/dsci01085ha.jpg
grup lıderımız alper'e ve gruba öncülük yapan vedat kaya
arkadasımıza tesekkur etmek ıstıyorum.....:cat:

tunoka
15 Mayıs 2006, 12:44
.................................................. ............

batuhan35
15 Mayıs 2006, 12:47
:salut: evet ya silivri nin yerlisi olarak size gezdiremedim :salut:
:pr: çin malı motorum yüzünden:pr:
:pr: alt tarafıda bir kablo gevşemiş:pr: pis kablo o günmü gevşiyeceğin tuttu:pr:
ama olsun buda bir macera oldu:queen:
olur boyle seyler...sıkma canını :cat:
guzel bır gun gecırdık ınsallah daha guzel gezılerede ımza atarız...:wiinkk:

ashes
15 Mayıs 2006, 12:52
ergin bişi dikkatimi çekti süper bir düşünce yapmışsın (U) şeklinde masa en dogrusu geçen şilede dagınık olmuştuk kimse birbirini tanıyamamıştı
sapancadaki geziyede böyle bir masa organize etmeleri gerek

Ergin
15 Mayıs 2006, 12:58
ergin bişi dikkatimi çekti süper bir düşünce yapmışsın (U) şeklinde masa en dogrusu geçen şilede dagınık olmuştuk kimse birbirini tanıyamamıştı
sapancadaki geziyede böyle bir masa organize etmeleri gerek
yer müsaitti fakat çok dağınıktı bizde böyle koymaya karar verdik valla çoğunu kendi ellerimle dizdim :P ama en güzeli çoğu gezide olmayan bir şey çok hoş oldu bence herkez tek tek kendini tanıttı ve kimse yabancılık çekmedi böylece herkez kaynaşmış oldu inanın sağa sola koşturmaktan yemekleri bile tam yiyemedim ama çok eylendim ve mutlu oldum umrım herkezde mutlu bir şekilde ayrılmıştır oradan.motorumun olmaması yüzünden silivriye gelemdim:salut: bizden sonrada çok güzel geçmiş orda arkadaşlarla olmakta çok isterdim açıkçası:salut:

dostdark
15 Mayıs 2006, 13:13
bu arada geziyi bırakıp bütüngün benimle uğraşan arkadaşlara da ayrıca çok teşekkür ederim :rendeer:
birde büyükçekmecedeki tanışma faslına katılamadım:salut:
zar zor ayıldım ama olsun birdahaki toplantıye erken geleceğim:cat:

vedat kaya
15 Mayıs 2006, 13:35
merhaba ben geldimm...
gercekten güzel bir BEER'S gecesinin ardından büyükçekmece gezisi ilaç gibi geldi...emeği geçen herkeze ama herkeze sonus teşekkürler...
elinize ayagınıza sağlık...:rendeer:
bu arada büyükçekmeceden silivri ye çay içme konusunu açıp proğramı yapıp sonra kaybolan arkadaşlara stem ediyorum...
günün en sıkıcı ve öfkelendiğim bölümü karar verilip yola cıkılıyor ve 35-40 motordan kala kala 17-20 motor kalıyor..:silent:
ne öncü belli ne soncu ..gücüne güvenen basıyor yol iz bilmiyoruz ilk motoru kaçırmıyayım diye önü takip ederken haber vermeden işaret vermeden gruptan ayrılan motorcular yüzünden 2 kez akıcı trafikte ters yola U dömüş yapıp başka yola sapan gruba yetişmek zorunda kaldım..:farao:
b.çekmeceyle silivri arası kaç km. bilmiyorum ama 20 kez durup noooluyo nereye ayrıldı bu motorlar diye bir birimize sorduk..
iş başa düşüncede başta mcgayver(ahmet) yardımcısı ünlü artcı alpertim(alper) ve düzeni bozmadan silivriye kadar gelen diğer arkadaşlara teşekkür ederim....:wiinkk:
hele dönüşte gruptan ayrılan arkadaşların duraklarının belirlenmesi ve onların kornalar eşliğinde gönderilmesi mükemmeldi....
dostdark sanada geçmiş olsun abi..son dk. alper görmese geri döndü veya birilerini bekliyor diye basıp gidecektik..çünki gurubun başı belli değil sonu belli degil allahlıga gidiyorduk ...
biraz uzun oldu kusura bakmayın ama trafikteki en teklikeli makınaları kullanıyoruz bir birimizden sorumlu olduğumuzu düşünüyorum..

Alper_tim
15 Mayıs 2006, 14:04
yer müsaitti fakat çok dağınıktı bizde böyle koymaya karar verdik valla çoğunu kendi ellerimle dizdim :P ama en güzeli çoğu gezide olmayan bir şey çok hoş oldu bence herkez tek tek kendini tanıttı ve kimse yabancılık çekmedi böylece herkez kaynaşmış oldu inanın sağa sola koşturmaktan yemekleri bile tam yiyemedim ama çok eylendim ve mutlu oldum umrım herkezde mutlu bir şekilde ayrılmıştır oradan.motorumun olmaması yüzünden silivriye gelemdim:salut: bizden sonrada çok güzel geçmiş orda arkadaşlarla olmakta çok isterdim açıkçası:salut:
abicim kendini tanıtma olayını ilk kim yaptı organize bendeydi o ara:queen: :queen:

merhaba ben geldimm...
gercekten güzel bir BEER'S gecesinin ardından büyükçekmece gezisi ilaç gibi geldi...emeği geçen herkeze ama herkeze sonus teşekkürler...
elinize ayagınıza sağlık...:rendeer:
bu arada büyükçekmeceden silivri ye çay içme konusunu açıp proğramı yapıp sonra kaybolan arkadaşlara stem ediyorum...
günün en sıkıcı ve öfkelendiğim bölümü karar verilip yola cıkılıyor ve 35-40 motordan kala kala 17-20 motor kalıyor..:silent:
ne öncü belli ne soncu ..gücüne güvenen basıyor yol iz bilmiyoruz ilk motoru kaçırmıyayım diye önü takip ederken haber vermeden işaret vermeden gruptan ayrılan motorcular yüzünden 2 kez akıcı trafikte ters yola U dömüş yapıp başka yola sapan gruba yetişmek zorunda kaldım..:farao:
b.çekmeceyle silivri arası kaç km. bilmiyorum ama 20 kez durup noooluyo nereye ayrıldı bu motorlar diye bir birimize sorduk..
iş başa düşüncede başta mcgayver(ahmet) yardımcısı ünlü artcı alpertim(alper) ve düzeni bozmadan silivriye kadar gelen diğer arkadaşlara teşekkür ederim....:wiinkk:
hele dönüşte gruptan ayrılan arkadaşların duraklarının belirlenmesi ve onların kornalar eşliğinde gönderilmesi mükemmeldi....
dostdark sanada geçmiş olsun abi..son dk. alper görmese geri döndü veya birilerini bekliyor diye basıp gidecektik..çünki gurubun başı belli değil sonu belli degil allahlıga gidiyorduk ...
biraz uzun oldu kusura bakmayın ama trafikteki en teklikeli makınaları kullanıyoruz bir birimizden sorumlu olduğumuzu düşünüyorum..
dostum sana katılıyorum birbirmizden sorumluyuz kesinlikle ama dostdark arkimiz ve diğer arkiler arkada kaldıktan sora futureshock unda katılımından sora organizasyon yapıp seni soncu kendimizzide öncü yaptıktan sora herşey mükemmeldi:queen: :queen:

dostdark
15 Mayıs 2006, 14:15
arkadaşlar silivriye kadar sizinle gelemedim ama dönüş fena değildi alper sağolsun çok iyi liderlik yaptı :cat:
birde vedat kaya arkadaşımız sağolsun yol girişlerinda tehlike yaratabilecek araçların önüne geçip iki vın vın yapıp beklemelerini işaret etmesi güzeldi
üzerinde hiç konuşulmadan haydi silivriye çay içmeye gidelim diye yola çıktığımızdan birçok aksilik yaşandı ama çok zevkliydi

FutureShock
15 Mayıs 2006, 14:22
saat 13:20 oldu hala sadece 4 adet foto çıktı :salut:

-MUSTURAKİ-
15 Mayıs 2006, 14:24
ewwet dostlarım ufak tefek aksiliklere rağmen hepinizle birlikte olmak çok güzeldi :rendeer: silivri yolunda biraz acemilik çektik ama silivrideki çay ve sohbet yaşamaya değerdi organizasyonda emeği geçen başta teror arkadaşımız olmak üzere herkese teşekkür ederim :rendeer:
bu arada geçmiş olsun destinyofrock ::stretche

dostdark
15 Mayıs 2006, 14:25
evet ya arkadaşlar benzincide çimen üzeri kırmızı kafalar(durun bozmayın:) )resimlerimiz nerede:silent:

Alper_tim
15 Mayıs 2006, 14:38
evet ya arkadaşlar benzincide çimen üzeri kırmızı kafalar(durun bozmayın:) )resimlerimiz nerede:silent:
evtt yaa o kadar çayır çimen pozlar verdik nerde resimlerrr :silent:

ashes
15 Mayıs 2006, 14:40
evet arkadaşlar 28 sapanca gezisi var site geneli herkezi orada görmek istiyoruz liste açılmıştır isimlerinizi gelecekler yazdırınız saygılar :)
http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13584

frontier
15 Mayıs 2006, 14:44
arkadaslar tunoka abimize resim ekleme hakkinda yardim eden olsa eklicek bi el atin ya bende bilmiyorum nasi eklendigini...

ashes
15 Mayıs 2006, 15:03
bana kadeh kaldıran beni düşünen arkadaşım ergin e çok teşekkürleirmi sunuyorum gelemedim birader durumu biliyorsun benim ama sapancada görüşmek üzere

saygılar ASHES

tunoka
15 Mayıs 2006, 16:56
Resimleri yükleyemiyorum bi sorun var..::angry2:: ::ranntign

1600 x 1200 bunu küçültemiyorum.

Kartal23
15 Mayıs 2006, 17:17
Resimleri yükleyemiyorum bi sorun var..::angry2:: ::ranntign

1600 x 1200 bunu küçültemiyorum.

abicim resimleri photoshop programıyla küçültebilirsin...:cat:
yada akşamları ben msn de online oluyorum gönderirsin ben küçültürüm ve siteye eklerim...:)

tunoka
15 Mayıs 2006, 17:20
yaw boyna hata veriyor birinize e.mailleyim siz atın bunları siteye

batuhan35
15 Mayıs 2006, 17:24
akşam resımlerı hallederız degıl mı.??:wiinkk:

tunoka
15 Mayıs 2006, 17:33
http://img390.imageshack.us/img390/5926/resim572ai.th.jpg (http://img390.imageshack.us/my.php?image=resim572ai.jpg)

ee...bu nasıl oldu:silent:

beyler bi mail adresi verin atayım resimleri

Ben beceremiyorum