PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorlu bisikletlere ruhsat gerekiyor mu

kordinaryus
18 Kasım 2014, 23:17
motorlu bisiklet sorunu yaşayan arkadaşın bisikletini görünce merak ettim. belli bir cc'nin altında ruhsat gerektirmeme durumu var mı acaba? internette hazır satılan kitleri alıp bisiklete uygulasak 49cc olanları mesela sıkıntı yaşar mıyız?

Onur2876
18 Kasım 2014, 23:44
bildiğim kadarıyla bi sorun olmuyo çoçuğun biri radara yakalanmıştı :queen: ondan sonra bırakmışlardı çoçuğu

berkcigdem
20 Kasım 2014, 11:51
yok ruhsat ve ehlıuyet dertlerı yok cunku bısıkletler ve anayolda trafıge cıkısları yasak. ki ben gecen köprüden gecerken önümde vardı maks 50 ile gıdıyoduk 4 motor arka arkaya ve en ondede bu :) köprünün gişe cıkısında polis hemen durdurdu sonra ne oldu bılmıyorum.

kordinaryus
20 Kasım 2014, 14:57
yok ruhsat ve ehlıuyet dertlerı yok cunku bısıkletler ve anayolda trafıge cıkısları yasak. ki ben gecen köprüden gecerken önümde vardı maks 50 ile gıdıyoduk 4 motor arka arkaya ve en ondede bu :) köprünün gişe cıkısında polis hemen durdurdu sonra ne oldu bılmıyorum.

bizim kayseride ana yolların yanında bisiklet yolları var :) belediyenin de kendi bisiklet sistemi var belirli noktalar arasında ücretsiz. hemen her yere bisikletle gidilir yani.

berkcigdem
21 Kasım 2014, 04:13
bizim kayseride ana yolların yanında bisiklet yolları var :) belediyenin de kendi bisiklet sistemi var belirli noktalar arasında ücretsiz. hemen her yere bisikletle gidilir yani.

işte bisiklet yolları var :D bizim burdada sahilde bisiklet yolundan insanların koşu yolundan giden apaçi motorcular var :D :D