PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 13 araliktaki teorik surucu sinavi

pelevenk
11 Kasım 2014, 19:49
Sinav harcimi yatirdim. 13 araliktaki teorik sinava girecegim.
Fakat surucu kursum olaganustu ilgisiz. Soyle soyliyim yaz sonunda taksidi aldiktan sonra arayip soran olmadi. Dersi su gun alicaz su gun sinav falan hicbir sey soylenmedi. Site kurallarina uygunsa burdan ismini vermek de isterim. Ist sahrayiceditte.
Sinavda basarili olursam tahmini kac gun surede ehliyetim elime ulasir. Siz teorik sinav aciklandiktan kac ay sonra ehliyetinize kavustunuz. Bir de sinava nerede girecegimi kursumdan mi ogrenecegim

telike
11 Kasım 2014, 20:20
ehliyet eline ulaşmicak. dosyan iki hafta içerisinde gelir ki benim aldığım kurs ilgiliydi. 2 haftada geldi. sonrasında da 2 günde falan çıkar maksimum. en kalabalık şehirde 2 günde çıkıyor. dosyanı alıcan kurstan gerekli yere harcını yatırcan emniyete gidicen oraya da 107 lira gibi bişey yatırcan sana gel al dediklerinde gitcen alcan

fullpusat1
11 Kasım 2014, 23:39
bende senle aynı sınava giriyorum kursum dün başladı ocağa doğru alırsın ehliyeti dediler emniyetten

hsk
12 Kasım 2014, 10:29
13 aralıkta sınav ise kardeşimle aynı senin dersler başlamış olması lazım 13 aralıkta sınavı geçersen direksiyon 27 sinde bildiğim kadarıyla sonucu aynı gün belli oluyor fakat dosyanın çıkması 2 hafta kursa baglı bu birazda 5 günde verende var sonra randevu alıyorsun evrakları veriyorsun ertesi günde ehliyeti alıyorsun ...

pelevenk
12 Kasım 2014, 18:58
13 aralıkta sınav ise kardeşimle aynı senin dersler başlamış olması lazım 13 aralıkta sınavı geçersen direksiyon 27 sinde bildiğim kadarıyla sonucu aynı gün belli oluyor fakat dosyanın çıkması 2 hafta kursa baglı bu birazda 5 günde verende var sonra randevu alıyorsun evrakları veriyorsun ertesi günde ehliyeti alıyorsun ...
Yani ocakta aliriz ehliyeti cuzdanimiza?