PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Motorumu Alacağım Önerilerinizi Bekliyorum.

afat
01 Kasım 2014, 01:55
Herkese öncelikle merhaba kısmetse bir hafta sonra ilk motorumu alacağım.İkinci el ve supersport 125cc. Eskişehirde gösterebileceğim bir usta var mı bildiğiniz ve alırken ve aldıktan sonrası için dikket etmem gereken neler, önerileriniz neler. Eğitim ve ekipmanlara paramı ayırdım.

FurkanZ
01 Kasım 2014, 09:17
Oncelikle hayirli olsun. Oneriyi motosiklet modeli icin mi istiyorsunuz yoksa ikinci el alirken dikkat etmeniz gereken seyler icin mi? Eger ikinci el alirken ise youtube uzerinde altinelbiseliadam 2. El motosiklet aramasi yap ve videoyu izle. Cok faydali olacaktir.

afat
01 Kasım 2014, 13:05
Oncelikle hayirli olsun. Oneriyi motosiklet modeli icin mi istiyorsunuz yoksa ikinci el alirken dikkat etmeniz gereken seyler icin mi? Eger ikinci el alirken ise youtube uzerinde altinelbiseliadam 2. El motosiklet aramasi yap ve videoyu izle. Cok faydali olacaktir.

teşekkürler. motorumu alacağım kişiyle anlaştım. kısmetse 1 haftaya kadar alıyorum. teşekkür ederim öneriniz için.