PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kadıköy'de kapalı otopark bilen?

kartanesi.
31 Ekim 2014, 03:20
merhaba, dün motosikletimi ilk çaldırma hüznünü yaşadım. malum bir de kış geldi binemeceğim için acilen kapalı otopark arıyorum. uygun ve güvenilir bir yer var mı? bir de bir kaç ay yatacağı için yapmam gereken bi şey var mı?

FurkanZ
31 Ekim 2014, 07:46
Merhaba, motoru caldirma huznu yasadim demissiniz. Motorunuz calindi mi? Benim bildigim boganin oralarda bir kapali otopark mevcut. Fakat kadikoy buyuk biryer, sen neresinde ariyorsun tam olarak?

GB79
31 Ekim 2014, 08:28
Süreyya Operası'nın arkasında ve Akmar Pasajı'nın sırasında katlı otoparklar mevcut.

MotorKafa
31 Ekim 2014, 10:52
Kadıköy'de her yer kapalı otopark. Bir tane de ben söyliyim. Rexx'in tarafından Şifa'nın sokağına giriyorsun. Sokağın sonundan sola dönünce Yani Barış Manço Kültür Merkezi'ne doğru solunda kalacak

overcloud
31 Ekim 2014, 11:29
Süreyya Operasının yanında kapalı bir kat otoparkı var. Adamlar motorlara aşikar. içeride uzun süredir yatan motorlar var. Yağmur çamur kedi medi hiç bir şey olmaz.

Motoru kitler, brandasını örtersin.

Motorkafa'nın bahsettiği otopark ta iyi bir yer. Orada daha çok motosiklet var ama fiyatı daha yüksekti diye hatırlıyorum.

VlknDnmz
31 Ekim 2014, 14:01
Kuzenimde dün tepe nautiliusun karşışında teyzemlere uğradığı sırada honda cbr 250r 2013 model motorunu çaldırdı...
Kadıköyde kimler yapıyor bu işi ah bi bulsak...
http://www.motosiklet.net/forum/calinti-motor-duyurulari/138244-2013-honda-cbr-250r-kadikoy-tepe-nautilius-karsisindan-calinmistir.html

kartanesi.
31 Ekim 2014, 15:37
yok çalınmadı ama kilitle oynamışlar, yerini falan değiştirmişler. muhtemelen hazırlıksız geldiler. tesadüfen gördüler sanırım..
caferağa otoparkından bahsesiyorsunuz, oranın ücreti 150 tl açıkçası bi kaç ay kalacağı için çok geldi :( operanın ordaki otoparkı bilmiyorum. gidip bi görüşeyim öyleyse. akmar'ın orda ki başkent otopark 125 tl dedi

alijian
31 Ekim 2014, 18:54
motorunuzun çalınmadığına sevindim.
kapalı otoparkla uzun dönem için anlaşılsa aylık fiyat ne civarlarda olur acep? bilen var mı?

GB79
31 Ekim 2014, 21:48
Kuzenimde dün tepe nautiliusun karşışında teyzemlere uğradığı sırada honda cbr 250r 2013 model motorunu çaldırdı...
Kadıköyde kimler yapıyor bu işi ah bi bulsak...
http://www.motosiklet.net/forum/calinti-motor-duyurulari/138244-2013-honda-cbr-250r-kadikoy-tepe-nautilius-karsisindan-calinmistir.html

Ne gibi bir önlem vardı kilit olarak? Disk, kilit?

VlknDnmz
31 Ekim 2014, 23:03
Ne gibi bir önlem vardı kilit olarak? Disk, kilit?

Herhangi birşey yoktu sadece 5 kata çıkıp gelmiş 5 dakika için sadece direksiyon kilidini kapatmış adamlar düz kontakt yapıp gitmişler motorun yanında parkedilmiş fazer 8 ve bir kaç tane daha motosiklet varmış onlara dokunmamışlar sanıyorum cbr 250nin düz kontakt yapması daha kolay bugün mobese görüntülerini izlemişler 20 saniye etrafa bakmışlar 15 saniyede düz kontakt yapıp basıp kaçmışlar az ilerde polis çevirmesi varmış uyanmamış kimse...
Ayrıca bu kadar sürede nasıl çalıştırırlar diye kuzenime sormuşlar anahtarı ve yedek anahtarını sormuşlar aileden biri almış olmasın gibisinden filan bişeler söylemişler hem işlerini yapmıyorlar hemde entrika kuruyolar kafalarından gerizekalımıdır nedir bunlar anlamış değilim...

Ante
01 Kasım 2014, 01:30
1. yakıt musluğunu kapatıp stop edene kadar çalıştır ve kalan benzini boşalt.
2. Akü kutup başlarını çıkar.
3. yağ filtresini ve yağını değiştir.
4. Paslanmaya müsait vida ve metal aksamları pas koruyucu sprey ile korumaya al.
5. Mutlaka iyice ört.

kartanesi.
03 Kasım 2014, 19:32
1. yakıt musluğunu kapatıp stop edene kadar çalıştır ve kalan benzini boşalt.
2. Akü kutup başlarını çıkar.
3. yağ filtresini ve yağını değiştir.
4. Paslanmaya müsait vida ve metal aksamları pas koruyucu sprey ile korumaya al.
5. Mutlaka iyice ört.
arada bi gidip çalıştırmam falan gerekli mi?
hala bi otopark önerisi olan yok mu?
caferağa otoparkına gidip tekrar görüştüm. yer yok dedi üstelik fiyatı 165 olmuş :( şaşırdım

Ante
04 Kasım 2014, 01:06
Arada bir çalıştırmayın.

yeknet
04 Kasım 2014, 01:22
sürreyya operasını geçtikten sonra ilk sola dön orda sağda küçük bir kapalı otopark var fiyatı uygun olabilir.