PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ehliyet çıkartmak için yapılması gerekenler nelerdir

poseidon163
30 Ekim 2014, 15:53
pazar günü girdiğim direksiyon sınavını geçtim kursu arıyorum devamlı meşguller dosyanızı hazırlıyoruz diyorlar dosya ne zamana hazır olur neler yapmam gerekir ve kaç tl'ye patlar ehliyeti çıkartmam sizce ve tahmini bir süre verir misiniz 3 güne alabilir miyim

Macit250
30 Ekim 2014, 15:58
Bu kursdan kursa şehirden şehire değişiyordur büyük ihtimal .Ben sınavdan sonra 8. gün ehliyeti gidip, randevu bile almadan parmak izini verip 2 saat içinde almıştım.

nvrmnd
30 Ekim 2014, 17:40
pazar günü girdiğim direksiyon sınavını geçtim kursu arıyorum devamlı meşguller dosyanızı hazırlıyoruz diyorlar dosya ne zamana hazır olur neler yapmam gerekir ve kaç tl'ye patlar ehliyeti çıkartmam sizce ve tahmini bir süre verir misiniz 3 güne alabilir miyim

ehliyet harcı 115 lira... ehliyeti alırken kart parası 107.50 lira... =) onun dısında bir ucret yok kurs tarafını ve saglık raporunu hallettiysen..
istanbul kadikoyde evraklarını verdikten sonra 2-3 gün icinde cagrıyorlar gidip teslim alıyorsun..

MD.Murat
30 Ekim 2014, 17:52
Kursa sorsaniza ?