PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Digital Gösterge sorunu ¿?¿?¿?

Kur4y
27 Ekim 2014, 00:02
S.a Kanuni Leopard motorum var daha 1haftalık , Digital göstergesinde km/Hız göstermiyor 0 yerinde duruyor . işin değişik tarafı 1gün sonra sabah bindiğimde düzelmişti 5dakika sonra gitti gidiş o gidiş yarın servise götürüceğim , bir fikri olan varmı ? Tekmelemek istiyorum motoru o derece :sunny:

serkanADH13
27 Ekim 2014, 00:51
Dostum sıkma canını cok sıkıntı değil,
motorun henüz sıfır zaten,
servis ilgilenir,sakın parmaklama TEKMELEME aksi taktirde KULLANICI TEKMESİ deyip garanti dışına atarlar :)

Kur4y
27 Ekim 2014, 13:11
Dostum sıkma canını cok sıkıntı değil,
motorun henüz sıfır zaten,
servis ilgilenir,sakın parmaklama TEKMELEME aksi taktirde KULLANICI TEKMESİ deyip garanti dışına atarlar :)

bak bu sabah servise giderken yine düzeldi km saati ? bu nasıl birşeydir nasıl bir ibneliktir ? :D

forza46
27 Ekim 2014, 13:19
Soketin birinde sıkıntı vardır, tam temas etmiyordur, servis kontrol etsin hepsini düzelir.

Kur4y
27 Ekim 2014, 13:32
Soketin birinde sıkıntı vardır, tam temas etmiyordur, servis kontrol etsin hepsini düzelir.

bidaha yaparsa getir dedi servisteki halil abi , bakalım Turlamaya çıkıcam test edicem yapıyormu yapmıyordu

shooter1
27 Ekim 2014, 13:46
bidaha yaparsa getir dedi servisteki halil abi , bakalım Turlamaya çıkıcam test edicem yapıyormu yapmıyordu
motorun servis korkusu vardır orada arıza yapmaz :)

Kur4y
27 Ekim 2014, 13:48
motorun servis korkusu vardır orada arıza yapmaz :)

Şaka gibi ya :) Birşey daha sorucam mesela digital km saati değişti diyelim km sıfırlanacakmı ?? sıfırlanırsa servis km bakımları nasıl olur bilginiz varmı ?

Kur4y
28 Ekim 2014, 18:38
Beyler servise götürdüm motoru Sorun digital adaptördeymiş garanti kağıtlarını istediler verdim Garantiye giriyormuş . Yeni adaptör ne zamana kadar gelir ? km/hız göstergesi olmadan kullanmak bir garip geliyor bana . ikincisi ise Yeni digital adaptör takıldığı zaman birdaha bozulurmu ? motordaha 1 haftalık...