PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda CBR 600F masraf konusunda yardım

Pomfu
11 Ekim 2014, 00:04
Öncelikler Merhaba Foruma Yeni Kaydoldum İstanbul'da Yaşıyorum Yaşım 18

Soruma Gelicek Olursak;

1-2 Yıldır arkadaslarımın scooter motorlarıyla geziyorum fakat artık güzel sağlam bi motor almak istiyorum ve düşüncem CBR 600F

Peki Bu Motoru Alırsam Bana Oluşacak Olan Aylık Ve Yıllık Masrafı Nekadar olur,Km'de kaç kurus yakıyor,Siyah Renk İstiyorum ama eğer farklı bir renk alırsam komple boyatmanın fiyatı ne kadardır?Motordan Sürmek Dışında En Ufak Bi Bilgim Yok Bakımlar Nerde Yapılır Onu Bile Bilmem.Bu Model Sahibi Arkadaslar Bilgilendirirse Sevinirim.Bu arada internetten baktığım kadarıyla fiyatlar ortalama 2003 model 30.000 kmdekiler 14.000 TL.Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?Birde Ciğerli Motor Yazıyor Bu Nedemek ? Şimdiden Teşekkürler

COQ
11 Ekim 2014, 00:45
Birde Ciğerli Motor Yazıyor Bu Nedemek ?
o cümleyi yazan adamdan uzak dur demek.:)
Diger sorularini arkadaslar cevaplayacaklardir.
:wiinkk:

Serkan S
11 Ekim 2014, 00:45
Eğer yazınızı yanlış anlamadıysam yaşınız 18, arkadaşlarınızın scooterlarını kullandınız, koruma ekipmanlarından önce boyatma masrafını soruyorsunuz ve ilk motorunuz CBR 600F(!) olacak. Açıkçası bu masraflarla ilgili yorum yapamayacağım ama mezarlıktı tabutuydu kefeniydi biraz tutacaktır.
Biz yazmaktan yorulduk siz ölme çabanızdan vazgeçmiyorsunuz.

gursus
11 Ekim 2014, 00:46
kardeşim 600f çok ciddi bir motor şakaya gelmez,sürersin süremezsin demiyorum olay düz bir yolda gitmek değil bunun ani durumu var sert gaz tepkisi var frenajı var sen 250cc ile devam et daha mutlu olacaksın.

!Lk£®
11 Ekim 2014, 00:49
hayırlısı, kolay gelsin :) 18 yaş 600f, dikkat et.

fz6_fazer
11 Ekim 2014, 01:08
Öncelikler Merhaba Foruma Yeni Kaydoldum İstanbul'da Yaşıyorum Yaşım 18

Soruma Gelicek Olursak;

1-2 Yıldır arkadaslarımın scooter motorlarıyla geziyorum fakat artık güzel sağlam bi motor almak istiyorum ve düşüncem CBR 600F

Peki Bu Motoru Alırsam Bana Oluşacak Olan Aylık Ve Yıllık Masrafı Nekadar olur,Km'de kaç kurus yakıyor,Siyah Renk İstiyorum ama eğer farklı bir renk alırsam komple boyatmanın fiyatı ne kadardır?Motordan Sürmek Dışında En Ufak Bi Bilgim Yok Bakımlar Nerde Yapılır Onu Bile Bilmem.Bu Model Sahibi Arkadaslar Bilgilendirirse Sevinirim.Bu arada internetten baktığım kadarıyla fiyatlar ortalama 2003 model 30.000 kmdekiler 14.000 TL.Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?Birde Ciğerli Motor Yazıyor Bu Nedemek ? Şimdiden Teşekkürler
Biraz kendinizi tanıtırasanız daha iyi olacaktır,aramıza hoşgeldiniz.
https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=cbr%20600%20f%20yedek%20par%C3%A7a
Galiba ehliyette yok.
Forumda yazanları bir oku,özellikle başlangıç motosikletlerini

Pomfu
11 Ekim 2014, 19:18
Eğer yazınızı yanlış anlamadıysam yaşınız 18, arkadaşlarınızın scooterlarını kullandınız, koruma ekipmanlarından önce boyatma masrafını soruyorsunuz ve ilk motorunuz CBR 600F(!) olacak. Açıkçası bu masraflarla ilgili yorum yapamayacağım ama mezarlıktı tabutuydu kefeniydi biraz tutacaktır.
Biz yazmaktan yorulduk siz ölme çabanızdan vazgeçmiyorsunuz.

Haklısınız suan hyosung 250rda karar kıldım kısmetse 2-3 hafta içinde almayı düşünüyorum 2. el 30.000 KM Fiyatları 5-6 bin arası

FurkanZ
12 Ekim 2014, 11:02
Haklısınız suan hyosung 250rda karar kıldım kısmetse 2-3 hafta içinde almayı düşünüyorum 2. el 30.000 KM Fiyatları 5-6 bin arası

Kendin ve seni sevenler icin dogru bir karar. Kazasiz surusler.