PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karizma fena bozulacak yardim :)

ccc67
14 Eylül 2014, 23:17
Yarin malum okullar açılacak ve kumaş pantolon mecburi.okula motorla gidecez ama spor motor dar paça olmayan kumaş pantolon ve binince iyice yukarı çıkan bir durum :) napacaz acaba :)

Afyonlu_Cash
14 Eylül 2014, 23:17
yiğidin malı meydandadır bizim oglan.

Darkcity2000
14 Eylül 2014, 23:20
Zaten tam boy çizmen , dizliğin falan olacak değilmi ? yaldır yaldır kumaş pantolanla gitmiyorsundur...

numangokce
14 Eylül 2014, 23:22
motordan inince unuturlar merak etme. soranlara da "spor motosikletin şanındandır" dersin :queen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

yaldır yaldır kumaş pantolanla gitmiyorsundur...

kesin öyle olacak...

Proud
14 Eylül 2014, 23:32
Bırak hatlar ortaya çıksın ganyotçu.

Normal pantolon giysende, kumaş pantolonuda okul tuvaletinde ve ya başka yerde değiiştirsen olmaz mı ?

caneroz
14 Eylül 2014, 23:37
Çorapların içine sok , çorabın lastiği bol olmasın ama :queen:

dadaş-bb
15 Eylül 2014, 00:00
Bu kadar kasmaya gerek yok. karizma düşünüyorsan o zaman normal ekipmanla pantolonla git. sırt çantana da okul giysilerini giy hela değiş gitsin. Ha ne olur okula 10-15 dk erken gittin mi yeterli zamanın olur diye düşünüyorum.

Bu kadar iş yük olacaksa eğer o zaman gerek yok bin bas git okuluna, adı üstünde okul pantolonu sanki şort veya kapri ile binip okula mı gidiyorsun. Doğallık her zaman iyidir.

MhmtcnKoral
15 Eylül 2014, 00:02
Usta kaliteli janti marka çorap karizmayı çizmez tersine +1 ekler :) al 3 çift puma 20 lira ayakkabın da puma falansa mis :) Bu arada ehliyetinin ekipmanın olduğunu düşünerek konuşuyorum. Yani bilinçli bir sürücüsündür diye düşünüyorum ama?

RunemagicK
15 Eylül 2014, 00:05
Ehliyet, kask, mont, vs varmı?

Macit250
15 Eylül 2014, 00:13
Merhaba kardeşim belki yardımı dokunur.Geçen hafta sipariş vermiştim türkiyede sadece bir spor mağazasında bulabildim.Ben öğrenci değilim ama şehir içi aynı paça sıkıntısını bu puma mid ayakkabı ile çözdüm.Ben bu resimdekini aldım.Gri beyaz rengi bilekli topuklar korumalı.Aynısının daha değişiği beyazı var onun cırtcırtlı dil kısmında motosport yazıyor.174 tl.Okula motobotlarla gidemeyeceğin için bir çözüm olabilir.Eğer buda çözüm olmazsa pumanın gerçek motobotları var tabi biraz tuzlu 400 700 tl arası değişmekte anesmotorda.

http://i.hizliresim.com/MlPNYM.jpg (http://hizliresim.com/MlPNYM)

yalıspor internet sitesinde bu botları bulabilirsin Allah zihin açıklığı versin.Birazda paçalarını terzide 10 dakikalık işlemle daraltırısan cuk diye oturur.

07mehmet07
15 Eylül 2014, 01:57
Bende mesleğim gereği kumaş pantolon ve gömlek giymek zorundayım ancak ben altıma 1 beden büyük motor pantolonu aldım işe giderken kumaş pantolonun üzerine giyiyorum işyerinde çıkarıyorum, buruşma falanda yapmıyo, okulun önüne gelince çıkartırsın sırt çantana koyarsın olur biter, tavsiye ederim :cat: ayrıca ninja 300'ün üstünde takım elbise ve kaskla gitmişliğimde var, ben millet gülüp alay edecek derken ciks göründüğümü söylediler :queen: o kadar korkma yani ama güvenliğin açısından dediğimi yapabilirsin bir beden büyük pantolon alıp kumaşın üstüne giyebilirsin

ccc67
15 Eylül 2014, 08:24
Sevgili abilerim dostlarım :) kask mont dizlik vs hepsi var tabiki :) simdi pantolon isi aklıma yattı açıkçası mantıklı. Cevaplarda çok hoşuma gitti sağolun :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:16 ----------

Ehliyet, kask, mont, vs varmı?

Alayi var :))

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:18 ----------

Merhaba kardeşim belki yardımı dokunur.Geçen hafta sipariş vermiştim türkiyede sadece bir spor mağazasında bulabildim.Ben öğrenci değilim ama şehir içi aynı paça sıkıntısını bu puma mid ayakkabı ile çözdüm.Ben bu resimdekini aldım.Gri beyaz rengi bilekli topuklar korumalı.Aynısının daha değişiği beyazı var onun cırtcırtlı dil kısmında motosport yazıyor.174 tl.Okula motobotlarla gidemeyeceğin için bir çözüm olabilir.Eğer buda çözüm olmazsa pumanın gerçek motobotları var tabi biraz tuzlu 400 700 tl arası değişmekte anesmotorda.

http://i.hizliresim.com/MlPNYM.jpg (http://hizliresim.com/MlPNYM)

yalıspor internet sitesinde bu botları bulabilirsin Allah zihin açıklığı versin.Birazda paçalarını terzide 10 dakikalık işlemle daraltırısan cuk diye oturur.

Hocam ayakkabı çok sahaneymis.paçaya katkısı nedir acaba? Anlayamadım da.Şu terzi isi gittim terziye orijinalliği bozulur bot giydiğinde cücük gibi olur dedi bende vazgeçmiştim fakat aci gerçek dun aklıma geldi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:21 ----------

Zaten tam boy çizmen , dizliğin falan olacak değilmi ? yaldır yaldır kumaş pantolanla gitmiyorsundur...

Aslında dizlik mevcutta kumaş pantolonlar hic olmuyor hocam :/ darl paça ile giyiliyordu ama kumaşı hem kiristirir hemde diz altı bol onun cırt cırtlarini kapatınca bi fazla kumaş artıp sallanır sanırım anlatamadim

sey_47
15 Eylül 2014, 10:07

Aynen dostum.
Öyle kim gider ki zaten :queen:

Macit250
16 Eylül 2014, 01:38
Paçaya katkısı ne olacak hocam ,hocan senden 15 yaş büyük katkısı olursa diye yazmışım .15 yaşında ne istiyorsun .Napıcaz el birliğiyle sana özel aletmi üreticez .Ulan gençleri kırma ,köstek olma falan da bazen kırıcaksın sırf sığır gençlik dolu .Amele yuvası cidden.Paçan açıkda kalıyor sıkıntı yaşıyorsan paçanı daraldırtsın ,ayağına kaliteli bot giyersin oluyr biter .Fakirsen fikir istemezsin .

Zuzuuw
16 Eylül 2014, 01:51
Paçaya katkısı ne olacak hocam ,hocan senden 15 yaş büyük katkısı olursa diye yazmışım .15 yaşında ne istiyorsun .Napıcaz el birliğiyle sana özel aletmi üreticez .Ulan gençleri kırma ,köstek olma falan da bazen kırıcaksın sırf sığır gençlik dolu .Amele yuvası cidden.Paçan açıkda kalıyor sıkıntı yaşıyorsan paçanı daraldırtsın ,ayağına kaliteli bot giyersin oluyr biter .Fakirsen fikir istemezsin .

Fakiri - fukarayı karıştırmadan söv dayı. :pl:

Bizim ne suçumuz var ?

Macit250
16 Eylül 2014, 01:58
Fukaraya sıkıntı yok kardeşim .Bir şey istiyorsun mantıklı açıklamasına karşın cevap alıyorsun.Buna paçaya ne etkisi olan diye, 15 yaşında ergene müstahak .Utandım cevap yazdığıma ,paçaya ne etkisi olmuş.cbr 125 ile paçasına adama mantıklı cevap yazıyorum .Utandım şahsen ben çekiliyorum.Muhabbete bak paça bol adam 15 yaşında okula gidecek derdi beni gerdi a.q

CrosseR
16 Eylül 2014, 02:35
Fukaraya sıkıntı yok kardeşim .Bir şey istiyorsun mantıklı açıklamasına karşın cevap alıyorsun.Buna paçaya ne etkisi olan diye, 15 yaşında ergene müstahak .Utandım cevap yazdığıma ,paçaya ne etkisi olmuş.cbr 125 ile paçasına adama mantıklı cevap yazıyorum .Utandım şahsen ben çekiliyorum.Muhabbete bak paça bol adam 15 yaşında okula gidecek derdi beni gerdi a.q

Mazur görün de bu kadar bozulacak sövecek ne var ben onu anlamadım..
Paçaya katkı deyince genç arkadaş pantolonla bir bağlantı kurmaya çalıştı sanırım, çorabı gizleyeceğini cidden anlamadığından sormuş gibi geldi bana..

pompei
16 Eylül 2014, 04:02
Bak bu video geldi aklıma elin karısı kızı etekle bisiklete biner çözüm üretir beyimiz paçam sıyrılacak der.Al bi ambalaj lastiği tak paçalara.:)

http://www.youtube.com/watch?v=svhpJKvZZac

ccc67
16 Eylül 2014, 08:38

Hocam bu kadar sizi kızdıracak bir cevap verdiğimi düşünmüyorum. Ehliyetim var demekki 15yasinda değilim. Ki ben ayrıca önerdiğiniz ayakkabıyı beğendim fakat hangi maksatla önerdiğinizi yani pacayi ayakkabı içine mi sokuyoruz yoksa bileği uzun oldugu için çirkin görüntüyü ortadan mi kaldırıyor cidden anlamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:32 ----------

Üslubunuz o kadar basit ki kimin nasıl ne olduğu ortada :) ben size terbiyesizlik veya dalga geçmek maksadıyla kesinlikle bir şey yazmadım. Bence birileriyle tartışmadan sakin kafayla okuyun sanırım agresif ken okudunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:36 ----------

Bak bu video geldi aklıma elin karısı kızı etekle bisiklete biner çözüm üretir beyimiz paçam sıyrılacak der.Al bi ambalaj lastiği tak paçalara.:)

Hahah guldum hocam buna :):) aslında mantıklı olabilir :D

atgatt
16 Eylül 2014, 09:02
ise, okula giden motorcular icin en iyi secim yeni Aeorstich Roadcrafter R3 tur bence.
elbiseyi burusturmuyor - ozel dizayn -, iceri su almiyor ve tek parca, giymesi cikartmasi cok cok kolay.
ama pahali, 1000 dolar civarinda yinede cok saglam ve uzun sure gidiyor kullanan arkadaslara gore.
http://www.aerostich.com/suits/one-piece-suits/r-3/r-3-one-piece-suit.html

http://cdn2.canadamotoguide.com/wp-content/uploads/2014/04/Aerostich-r3-1-720x472.jpg

http://cdn3.canadamotoguide.com/wp-content/uploads/2014/07/aerostich-catalogue.jpg

http://www.motorcycleclassics.com/~/media/Images/MCC/Editorial/Articles/Magazine%20Articles/2010/11-01/Five%20Motorcycle%20Riding%20Suits%20for%20Year-Round%20Touring/GD-Aerostitch.jpg

screamaykut
16 Eylül 2014, 09:51
işim geregi resmı gıyınmek zorundayım ss tarzı kullanıyorum kravat falan oylece bınıyorum kımıne nasıl gorundugun hıc onemli değil bın gıt

atgatt
16 Eylül 2014, 11:17
işim geregi resmı gıyınmek zorundayım ss tarzı kullanıyorum kravat falan oylece bınıyorum kımıne nasıl gorundugun hıc onemli değil bın gıt

evet ama gomlek, kravat tabiki pek korumaz adami.
mesela ben yoneticiyim ve beyaz gomlek giymek zorundayim ve toz, duman o beyaz gomlekler griye donuyor ve birdaha beyaz olmuyor ne kadar yikarsan yika. siyah pantolon bile lekeleniyor. ve gomlek kesin burusuyor. e genel mudur olarak oyle burusuk pis gomlek falan zor.
ve de zaten soguk falan, illaki kalin bir koruma lazim. tek parca suit bence en ideali.

tanertc
16 Eylül 2014, 12:31
Bu tür saçma sapan şeyler bu sürede 22 cevap alıyor ve gerçekten üzerinde konuşulması gereken konular bir iki cevapla kaybolup gidiyor ya, her önüne gelen konu açamasın diyerek şikayette bulunan arkadaşlara hak vermiyor değilim. Bu sitenin giriş sayfasındaki konulara bakıyorum rezillik ötesi.

Allah aşkına paça bozulacak diyerek konu açılır mı. Kusura bakma paçanı bile toplayamıyorsan binme o motora.

telike
16 Eylül 2014, 12:32
abicim siz şaka mı yapıyosunuz? liseye gidiyorsun bin otobüsüne git okuldan sonra haftasonları dershanene falan giderken bin motoruna. Arkadaşına ona buna karıya kıza şov yapcaksan da o paçalar kıvrılacak yapcak bişe yok. biz de geçtik bu yollardan. o yaşlarda benim de motorum olsa ben de gitmek isterdim.

ha genel müdür(?) olan ya da resmi giyinmek zorunda olup da motora binen arkadaşlara da tavsiyem. Madem takım elbise giymen gerekiyor ve GENEL MÜDÜRSÜN şirketin sana araç tahsis etmediyse taksiye bin. Yahu keyif işinden çok çileye çevirmişsiniz motor işini. valla gerildim :D

ccc67
18 Eylül 2014, 00:24
Bu tür saçma sapan şeyler bu sürede 22 cevap alıyor ve gerçekten üzerinde konuşulması gereken konular bir iki cevapla kaybolup gidiyor ya, her önüne gelen konu açamasın diyerek şikayette bulunan arkadaşlara hak vermiyor değilim. Bu sitenin giriş sayfasındaki konulara bakıyorum rezillik ötesi.

Allah aşkına paça bozulacak diyerek konu açılır mı. Kusura bakma paçanı bile toplayamıyorsan binme o motora.

Hocam bi kaç fikir sordum konuyu begenimiyorsaniz neden yorum atıp guncelliyorsunuz.hergun aynı motor su mu bu mu diye açılıyor sıkıntı yok bunda mi var. Peki özür dilerim madem öyle :)

Sokollu
18 Eylül 2014, 01:27
Kardeş ilk mesajında biraz daha açıklayıcı olsaydın, böyle yorumlar yazılmazdı diye düşünüyorum. Şimdi benim anlamaya çalıştığım mesele paçanın bol olması sonucu vitese veya frene takılması mı ? Ben şahsen dizlik kullanıyorum ve takıp motorun üstüne çıkınca , dizliğin pantolonu çekmesi sonucu kot pantolonum ayakkabı ile paça arasında 4-5 cm. kadar boşluk bırakacak kadar çekiyor kendini . Bol kumaş pantolonun sana verdiği dert, çorabının gözükmesi ise, tek kederin bu olsun be canım kardeşim :)

ccc67
18 Eylül 2014, 08:09
Kardeş ilk mesajında biraz daha açıklayıcı olsaydın, böyle yorumlar yazılmazdı diye düşünüyorum. Şimdi benim anlamaya çalıştığım mesele paçanın bol olması sonucu vitese veya frene takılması mı ? Ben şahsen dizlik kullanıyorum ve takıp motorun üstüne çıkınca , dizliğin pantolonu çekmesi sonucu kot pantolonum ayakkabı ile paça arasında 4-5 cm. kadar boşluk bırakacak kadar çekiyor kendini . Bol kumaş pantolonun sana verdiği dert, çorabının gözükmesi ise, tek kederin bu olsun be canım kardeşim :)
Hocam aslında sormak istediğim tamda oydu 4 5 cm açılma :) simdi dizlik takiyorum daha da yukarı çekiliyor :) aslında haklisinjz ne olacak :) yorum için sağolun :)

VlknDnmz
18 Eylül 2014, 13:01
Bende liseyi motor üzerinde bitirdim :)....
Koruma ayakkabı giymeyeceksen bi çift converse tüm sorunlarını çözer...Bot alırkende aynı şekilde uzun bişeler seçersin hiç bi sorunun kalmaz...
Edit:ben koruma bot giyip okula varınca değiştirip bi poşete koyuyordum onuda sırt çantama büyük bol gözlü bi sırt çantası işini görür....