PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ninja 300 alıcam

lucifer1
13 Eylül 2014, 03:15
abiler ablalar ve kardeşlerim ehliyetimi kasım ayında alıcam ve motor olarkta ninja 300 alıcam ama lastiklerinin kötü olduğunu duydum diablo rosso 2 tavsiye etti çoğu kişi numarasını bilmiyorum gerçide motoru alınca hallederiz benim aklıma şu egzoz işi geldi orjinal sesini pek beğenmedim ve aldığımda yeni bir egzoz takmak istiyorum bunu nasıl yaparız ayarları filan varmı birde nasıl bişey önerirsiniz marka olarak çoğuna baktımda kararsız kaldım ses olarak tarif etmesi güç ama sokakta yankılanan vınnnn sesini almak istiyorum motora göre değiştiğinden bunda alabilirmiyim bilmiyorum gerçi

Bozüyüksporl
13 Eylül 2014, 03:26
Gel seni kurtaralım.Daha önce hiç motora bindin mi, tecrüben nedir ve neden ninja 300 ? Yada hiç forum okudun mu.Biraz okuyup bilgilenmeni tavsiye ederim.Eğer hiç tecrüben yoksa ki ehliyeti kasımda alıcam dediğine göre yok, 125-150'lik bi commuterle başlaman benim ve muhtemelen yüzde doksan forum üyelerinin tavsiyesidir.

lucifer1
13 Eylül 2014, 03:34
birçok forumu araştırdım :) 2 yıldır araştırıyorum gözden geçirdim tüm olasılıkları ninja 300ü uygun gördüm sonrasında o yüzden bir sıkıntı yokta şu egzoz aklıma takıldı sormak istedim

Onur Ozdemir
13 Eylül 2014, 06:11
kardeşim daha motoru almamışsın egzoza takılıyosun bir motora bin bir turla sesi falan dert etmezsin keyfine bakarsın diye düşünüyorum. 300 lük makine hızlı gelebilir sana daha hiç tecrüben yok ise ancak güzel eğitim veren kurslara yazılırsan senin için iyi olur.

biyeybaraküs
13 Eylül 2014, 07:28
alma alma alma sebeplerinide bana yazdırma :bestmt: ikinci motor olur en iyi ihtimal ilk motor olmaz