PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk motor için tavsiye

Acemicaylak
23 Ağustos 2014, 19:06
Buralarda böyle başlık çok gördünüz ama benim çok kafam karıştı nerdeyse hepsini okumuşumdur zaten onların. Sanırım başlamak için 250 cc de olabiliyo ama ben pek karar veremedim. Boyum 1.78 kilom da 72 bütçem yaklaşık 10 bin ama bunun içine ekipman da dahil yani total bütçem. Birde kurs ve eğitim olayları nasıl oluyo ve tavsiyeniz var mı? Şimdiden teşekkür ederim yanıtlayan yanıtlamayan herkese.

Survivalsyk
23 Ağustos 2014, 22:31
Merhabalar
Hayırlı olsun öncelikle.Tavsiyem başlangıç için 125 150 cc japon comitator motor+iyi arai agv gibi kask+iyi ekipman ve korumalık(bot,dizlik,pantolon,mont,sırtlık,boyunlu k)ehliyet+gis akedemi yamaha superbike school gibi bir yerden eğitim almanız şeklindedir.10bin tl de bunlar için ortalama olarak yeter.Trafikte hayatta kalmak zor iş.En önemli tavsiyem de hayatı hemen ölücekmiş gibi dini açıdan(yada eğlence bakımından) yaşamanız olucaktır.Motora biniyorsanız yaşlanamayabilirsiniz:P
Bilg.
Sayg.

Acemicaylak
23 Ağustos 2014, 23:05
Öncelikle bilgilendirmen için teşekkürler ama motor hala soru işareti kafamda biraz görüntüsü de önemli benim için ve çok da cılız bi motor almak istemiyorum model olarak farklı fikirler olursa daha iyi olabilir görüldüğü gibi naked tercihim ama farklı fikirlere de açığım

Adventure58
23 Ağustos 2014, 23:08
Bajaj pulsar 200 ns ilk ,ş lastik değiştirmek olsun. Yeşilinden

Acemicaylak
23 Ağustos 2014, 23:29
Bajaj gerçekten şık ama yorumlarında pek iyi şeyler okumamıştım onun hakkında

hondacıı
11 Eylül 2014, 01:50
Honda MSX125 al derim benn :cat: :)

Zuzuuw
11 Eylül 2014, 01:56
bajaj pulsar 200ns al, üste kalan 2 bin lira ile mont, don ve kask aldınmıydı gerisi gelir zaten.