PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon Sınavına Girdim

Pagendus
17 Ağustos 2014, 10:46
Merhaba arkadaşlar yeni eve geldim sınava girdim 8.45 deydi önce trafik etabını yaptık hiç sorun olmadı sonra denge tahtasında ilk çıkışımda direk kaydım :) sonra geri çıkmadım dubalara geçtim orayı devam edip sekiz çizdim sonra döndüğümde hoca tekrar geç dedi tekrar geçtim hiç sıkıntı yaşamadan sonrada geri döndüm başladığım noktaya geldim bi o dengeden düştüğümde çok heycanlandım terler içinde kaldım :)

bursagsli
17 Ağustos 2014, 11:51
Önce trafik etabını yaptık demişsinde ilk önce parkuru başarılı tamamlarsan sonra trafiğe çıkarıyorlar

Pagendus
17 Ağustos 2014, 11:59
adanada ilk trafik yaptık tüm sürücü kurslarıda öyleydi bende ilk şaşırmıştım müfettişler filanda gelmişti sordum böyle dediler ilk trafik

bursagsli
17 Ağustos 2014, 12:02
Denge tahtasından düştün diye bırakmamışlar burda ise gözümle şahit oldum biri denge parkurundan düştü adamı trafiğe bile çıkarmadılar direk elediler

Pagendus
17 Ağustos 2014, 12:05
aynen o konuda şanslıyım :)

Ertugyigit
17 Ağustos 2014, 13:13
Evet istanbulda da öyle düşen olursa direk bırakıyorlar

PIERzig
17 Ağustos 2014, 13:18
Denge tahtasından düştün diye bırakmamışlar burda ise gözümle şahit oldum biri denge parkurundan düştü adamı trafiğe bile çıkarmadılar direk elediler
Olması gerekende buydu zaten .Şanslımışsın :)
eğer seni bırakmadılarsa yanlışlık yapmışlar demek neyse eğer trafikte geçtiysen yeterli görmüşlerdir

burak5353
17 Ağustos 2014, 16:05
tahtadan 2. viteste hızlı gecsen kaymazdın

Darkcity2000
17 Ağustos 2014, 16:17
Vites farketmez tam karsi hizadan geleceksin teker platforma cikana kadar platformun ucuna bakacaksin teker ciktimi karsiya bak az gaz ver sakin tempoyu dusurme.. ayrica ilk seferde dusup 2. de gecersen ses etmiyorlar..