PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moto Aksesuar

AH MEN
14 Ağustos 2014, 03:16
arkadaşlar mondial mg superboy kullanıyorum farı yetersiz buluyorum acaba zenon far kaça patlar?
birde far kısmını hiç beğenmiyorum far kısmını mh drift gibi yaptırta bilir miyim?

Matasah
14 Ağustos 2014, 03:26
Farın yetmesi lazım normalde arkadastada mondial mg classic vardı ordan biliyorum yani farkları birbirine yakın. Drift gibi yaptırman konusunda bisey diyemem zevk meselesi ama o da göstermez bence, zenonda 50-100 arası biseydir diye tahmin ediyorum :cat:

serseric
14 Ağustos 2014, 03:35
Yerinde olsam o 100 liraya gider yurtdışından bile ampül getirtirim ama kesinlikle hiç bir şekilde ama hiçbir şekilde elektrik sisteminde bir kablo oynatmaya bile müsaade etmezdim.Benim bu konuda yaşadıklarımdan dolayı çok ama çok başım ağrıdı.İster honda olsun ister mondial bence dokunma.Ayrıca sana benden bir tavsiye güzel led ampüller var mercekli 35w değerinde onlardan bakın ön far için belki bir nebze daha iyi olur.

AH MEN
14 Ağustos 2014, 03:44
Yerinde olsam o 100 liraya gider yurtdışından bile ampül getirtirim ama kesinlikle hiç bir şekilde ama hiçbir şekilde elektrik sisteminde bir kablo oynatmaya bile müsaade etmezdim.Benim bu konuda yaşadıklarımdan dolayı çok ama çok başım ağrıdı.İster honda olsun ister mondial bence dokunma.Ayrıca sana benden bir tavsiye güzel led ampüller var mercekli 35w değerinde onlardan bakın ön far için belki bir nebze daha iyi olur.
teşekkürler araştırıcam led ampülü

serseric
14 Ağustos 2014, 04:03
iyice araştır kardeşim gerekirse ebay'e falan bak.Ama dediğim gibi elektrik sistemindeki bir oynamadan sonra farlarının hiç yanmaması akünün sarj etmemesi gibi şeylerle uğraşmaktansa kesinlikle şimdiki o sarı ampülleri tercih edersin eminim.

AH MEN
14 Ağustos 2014, 04:15
iyice araştır kardeşim gerekirse ebay'e falan bak.Ama dediğim gibi elektrik sistemindeki bir oynamadan sonra farlarının hiç yanmaması akünün sarj etmemesi gibi şeylerle uğraşmaktansa kesinlikle şimdiki o sarı ampülleri tercih edersin eminim.

bu yorumdan sonra konu kapatılabilir vazgeçtim :)