PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın Elbiseli Adam - Honda Msx125 (Grom) İncelemesi

Uğur
08 Ağustos 2014, 17:28
http://www.youtube.com/watch?v=y3VeMoPnrtA

Youtube Linki İçin Tıklayınız.. (http://www.youtube.com/watch?v=y3VeMoPnrtA)

chcts1
08 Ağustos 2014, 17:49
Demiyor ki motor güzel şirin ucuz fakat büyükşehir trafiğinde motor ne kadar yüksek o kadar iyi, bunu otobüs süren kamyon süren adam nasıl görecek. Normal motoru eziyor da otobüs adamı 100 metre altında sürüklüyor. AEA da piyasacı oldu

xismailaydin
08 Ağustos 2014, 18:38
Demiyor ki motor güzel şirin ucuz fakat büyükşehir trafiğinde motor ne kadar yüksek o kadar iyi, bunu otobüs süren kamyon süren adam nasıl görecek. Normal motoru eziyor da otobüs adamı 100 metre altında sürüklüyor. AEA da piyasacı oldu

Valla ucuz dememiş.

Ayrıca hanzolara denk gelirsen, altındaki motosiklet büyük olsa da risk devam ediyor. AEA hep diyor zaten "Neden -motosikletleri farkedin- gibi bir beklenti içindeyiz ki?" diye. "Birilerinin seni fark etmesini umarak/bekleyerek motosiklet sürmek, Türkiye için bir hayal zaten."

Yani bu argümanlarla yapıştırdığın "AEA piyasacı oldu" yaftası olmamış.

--

Motosiklete gelirsek, keşke ucuz olsa da hepimiz alsak :) Çok eğlenceli bir şeye benziyor. Baksana 1000RR kullanıcısı bile sarmış motosiklete. Herkese lazım olan o ikinci motosiklet var ya, işte bu o olabilirmiş. Tabi "miş" diyorum çünkü fiyatı gerçekten çok yüksek. Özellikle bu amaç için çok yüksek.

tyrung
08 Ağustos 2014, 18:42
Motosikletin görünmez olmasının sebebi boyu değil genişliği bence :)
Küçük motorun daha az fark edileceğini hiç sanmıyorum.

Panigale
08 Ağustos 2014, 18:46
Moto expo fuarında söylemişti zaten "iş ki otomobil sürücüleri ezmesin adamı" diye. Bu motorla düşüp lastiğin önemini vurguladığı için "bu iş reklam kokuyor." diyeni de gördüm ben. Keşke bu kadar ön yargılı olmasak.

solmyr
08 Ağustos 2014, 18:55
bu iş değil ama bu adamın reklam olan çok işi var. reklam tabi ki yapacak ama reklam olduğunu belirtmek zorunda.

xxxonepirxxx
08 Ağustos 2014, 21:21
KTM DUKE 125 ' e benzettim bir an

slyman_b
09 Ağustos 2014, 01:46
Lifan pony den de bahsediyor mu ?

Motork08
09 Ağustos 2014, 02:23
Adam reklam yapacağı zaman reklam diye kocaman yazıyor belirtiyor.Gizliden yapmıyor olması gerektiği gibi yapip neyse onu söylüyor.Ama aea piyasaci oldu yaftasi kesinlikle ve kesinle ona yakışmiyor.