PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Katlanabilir Plakalık Tavsiye

imtarky
31 Temmuz 2014, 00:36
Arkadaşlar merhaba katlanabilir plakalık almayı düşünüyorum 45-50 TL civarı bir fiyatı var. Aranızda kullananlar arkadaşlar olduğunu biliyorum nasıl birşey tavsiye edersiniz ? Mymotosiklet'ten beğendim menteşeli, bir sıkıntı çıkarırmı bana ?

Birde anadolu yakasında taktırabileceğim bir yer tavsiye edermisiniz acaba ? kendim alıp takabilirim zor'da olsa ama sinyalleri iptal etme gibi bir düşüncem olmadığı için bana sıkıntı çıkarabilir o yüzden taktırmak istiyorum.

Kerem T
31 Temmuz 2014, 01:09
Ben kullaniyorum gayet memnunum,ama surekli ac kapa yapinca vidalari gevsiyor bende en yakin zamanda vidalara alternatif bisey bulucam,gecen gun yolda giderken katlanmis yepyeni michelin lastigi yariyoduk

imtarky
31 Temmuz 2014, 01:17
Ben kullaniyorum gayet memnunum,ama surekli ac kapa yapinca vidalari gevsiyor bende en yakin zamanda vidalara alternatif bisey bulucam,gecen gun yolda giderken katlanmis yepyeni michelin lastigi yariyoduk

teşekkür ederim cevabın için ben pek fazla aç kapa yapacağımı sanmıyorum ama bellide olmaz 600F kullanıyorsun lastik olayı sanırım bana olmaz :)

geçmiş olsun iyiki güzelim michelinleri kurtarmışsın.

Kerem T
31 Temmuz 2014, 02:18
http://i.imgur.com/m2uh99S.jpg

160 civari giderken sekti motor,malum yollarimizdan cukur sandim gectim,yaklasik bi 2-3 km gittim motordan indigimde plakayi boyle gordum ya o anki kisa sureli kalp krizini anlayamazsiniz... :D
Umarim sana olmaz,gerci yola her cikmadan once vidalari kontrol etmek lazim,bende sehiricinde aciyorum gerisi hep kapali ;)

çağhan
31 Temmuz 2014, 10:33
hocam dün şiliye giderken bir ss motor plakayı saklamış çamurluğun altına, çekmeköy civarında beni solladı geçti. 10 dakika sonra ömerli mevki jandarma yolun ortasında durdurmuş konuşuyorlardı ben anladım plaka meselesi olduğunu. Beş dakika sonra yanımdan tam gaz geçti bu sefer plakayı sırt çantasına takmıştı.Konunun sizinle alakası yok biliyorum ama paylaşmak istedim :)