Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 yıllık bekleyiş ve mutlu son :)

bur4q330
15 Temmuz 2014, 22:54
Cümleten iyi akşamlar arkadaşlar, çok mutluyum sonunda bir yıldır almak için beklediğim, uğraştığım, araştırdığım "KUBA XCG150" biliyorum çin malı motorlara güvenilmez ama, napalım işte gariban işi :) yakında fotoğraf atacağım foruma, bugün aldım ve 60 km yol yaptım seri ve atik ama biraz titreşim var kolumu ağrıtıyor, titreşimden başka hiçbir sorun yok gayet iyi eğer bir çözüm önerisi olan varsa yazarsa sevinirim teşekkürler iyi sürüşler dilerim hepinize :)

Apices
15 Temmuz 2014, 22:58
Hayırlı olsun.
Güle güle kullanın.

OSİMAN
15 Temmuz 2014, 23:09
Cümleten iyi akşamlar arkadaşlar, çok mutluyum sonunda bir yıldır almak için beklediğim, uğraştığım, araştırdığım "KUBA XCG150" biliyorum çin malı motorlara güvenilmez ama, napalım işte gariban işi :) yakında fotoğraf atacağım foruma, bugün aldım ve 60 km yol yaptım seri ve atik ama biraz titreşim var kolumu ağrıtıyor, titreşimden başka hiçbir sorun yok gayet iyi eğer bir çözüm önerisi olan varsa yazarsa sevinirim teşekkürler iyi sürüşler dilerim hepinize :)

Hayırli olsun kazasız belasız kullan.Yalnız dikkatli kullan aman aman milletin gazına falan gelmeyin bide cin malı diye kimse sizi yadirgamaz bişey demez ben 3 tane Çinli kullandım gayet yerden kesiyor :)

re_death
15 Temmuz 2014, 23:11
HAyırlı olsun kazasız belasız kullannman dileğiyle

caneroz
15 Temmuz 2014, 23:20
Hayırlı olsun kazasız belasız

///MPOWER
16 Temmuz 2014, 10:37
Hayırlı uğurlu olsun RABBim kaza bela vermesin.

Çinli diye utanarak sıkılarak söylemene gerek yok be kardeşim en benim diyen motorcunun elinden geçmiştir mutlaka bir çinli öyle yadırganacak laf söylenecek birşey değilki bu sen göğsünü gere gere bin motoruna :cat:

soa
16 Temmuz 2014, 10:43
2 tekerin çinlisi japonu olmaz (tabiki japonu farklı olurda :D ) sen o ruhu yaşayabiliyorsan gerisi boş.

Hayırlı olsun yeni motorun. ekipmansız kontak çevirmemen dileğiyle, Kazasız belasız sürüşler.

Lucas
16 Temmuz 2014, 10:48
Kazasız belasız keyifli rüzgarlar :)

07mehmet07
16 Temmuz 2014, 11:02
Allah kaza bela vermesin kardeşim, bende geçen sene rks titanic 150'yi aldığımda çin malı bu alınırmı diye millet laf etti ama motor çoğu markaya taş çıkartır nitelikteydi şimdi yeni sahibi kullanıyor o da çok memnun, yani çin deyip geçme sağlamıda sağlam oluyo hani, Allah sana daha iyilerini nasip etsin inşallah

C.Kaan
16 Temmuz 2014, 11:11
Hayırlı Olsun Allah Kaza Bela Vermesin, İnanıyorum Kullanman Gerektiği Gibi Kullanırsan ve Bakımlarını Aksatmazsan Seni Asla Üzmez Halkın Kanıdır - Canıdır Çinli :cat:

mertekina
16 Temmuz 2014, 11:23
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

cesur509
16 Temmuz 2014, 11:45
Hayırlı olsun ,kazasız belasız sürüşler dilerim :cat:

dockerengin
16 Temmuz 2014, 12:04
Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler.

YouSuffer
16 Temmuz 2014, 12:09
Hayırlı olsun motor alma arifesindeyim bende ondan sanırım kendım almış gibi sevindim. Kazasız sürüşler

bur4q330
16 Temmuz 2014, 13:08
Hayırlı uğurlu olsun RABBim kaza bela vermesin.

Çinli diye utanarak sıkılarak söylemene gerek yok be kardeşim en benim diyen motorcunun elinden geçmiştir mutlaka bir çinli öyle yadırganacak laf söylenecek birşey değilki bu sen göğsünü gere gere bin motoruna :cat:

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, içimi rahatlattınız çin malı diye her zaman bi sıkıntıyla geziyordum :) artık öyle bir derdim yok çok sağolun kazasız belasız sürün hepiniz inşallah.