PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kısa mesafe taşıma

cagdas08
12 Temmuz 2014, 02:29
herkese selam arkadaşlar bayramdan sonra tanışma ve bir grup oluşturma amaçlı kısa bir tur planlıyorum istanbul kısa mesafe şimdilik.Kilyos veya riva ben kamp yapmayı düşünüyorum 1 veya 2 gece daha önce böyle bir organizasyon yaptık çok eğlendik.Birkaç arkadaş hariç diğerlerinden allah razı olsun...katılmak isteyen varsa buradan yazsın arkadaşlar.daha sonra detayları yazacağım..yanlız daha önceki gezimizde iki arkadaş madde kullanıp olay çıkardılar rezil ettiler bizi.kendilerine gereken ders verildi..Böyle arkadaşlar varsa hiç teşebbüs etmesinler...uyuşturucuya hayır...amacımız tanışmak kaynaşmak gülüp eğlenmek.saygı kuralları çerçevesinde......HERKESE SAYGILAR....

macrover
18 Temmuz 2014, 02:21
Yer Ve Mekan Belliyse Katılmak İsterim

cagdas08
19 Temmuz 2014, 02:14
bu hafta netleştirip paylaşacağım arkadaşlar.keyifli olacağına inanıyorum..saygılar...

motorcu adam
19 Temmuz 2014, 23:20
bende tarih uyarsa katilirim.

RmMuR
20 Temmuz 2014, 20:25
Bayaman sonra banada uyarsa be de katilirim

cagdas08
22 Temmuz 2014, 03:30
selam arkadaşlar ben programımı ayın 30-31 ine ayarlayabildim.Aranızda uygun olan varsa bekliyorum.30 temmuz çarşamba öğleden sonra 4.levent ten çıkıyorum aksilik çıkmazsa inşallah yer kilyos kamp alanları.2 gün kalmayı planlıyorum.Muhtemelen tek olacağım ama bir arkadaşımda ayarlayabilirse artçı olarak gelecek.Dediğim gibi bu kısa mesafe tanışma.Daha sonra hepberaber uzun yolculuklar yapmak dileğiyle.Müsait alan gelmek isteyen arkadaşlar birkaç gün içinde bildirirse sevinirim.orada da buluşabiliriz beraberde gidebiliriz. herkese saygılar...Kazasız belasız tekeriniz düz bassın..

Sokollu
22 Temmuz 2014, 21:40
selam arkadaşlar ben programımı ayın 30-31 ine ayarlayabildim.Aranızda uygun olan varsa bekliyorum.30 temmuz çarşamba öğleden sonra 4.levent ten çıkıyorum aksilik çıkmazsa inşallah yer kilyos kamp alanları.2 gün kalmayı planlıyorum.Muhtemelen tek olacağım ama bir arkadaşımda ayarlayabilirse artçı olarak gelecek.Dediğim gibi bu kısa mesafe tanışma.Daha sonra hepberaber uzun yolculuklar yapmak dileğiyle.Müsait alan gelmek isteyen arkadaşlar birkaç gün içinde bildirirse sevinirim.orada da buluşabiliriz beraberde gidebiliriz. herkese saygılar...Kazasız belasız tekeriniz düz bassın..

Yahu tam o tarihte şehir dışına çıkıyorum. Daha erken olsaydı keşke

cagdas08
25 Temmuz 2014, 18:44
ARKADAŞLAR ÖZEL SEBEPLERDEN DOLAYI GEZİMİ BAYRAMDAN SONRAYA ERTELEDİM.SAYGILARLA.HAYIRLI BAYRAMLAR.....

qezgin
31 Temmuz 2014, 12:53
Bende katılabilirim tekrardan tarihi ayarlabilirseniz müsait olursam gelirim