PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1-2 Ay için en hızlı satılabilecek scooter 250 cc yardım...

boshaft
03 Temmuz 2014, 12:12
Selamlar,

Şuan Fiddle 2 kullanıyorum.Geçenlerde İStanbul'dan Yalova'ya gittim uzun yolda sıkıcı oluyor. Fiddle şehir içi için duracak. Köşede bir miktar araba almak için ayırdığım birikimim var. Yaz sonu araba alacağım. Diyorum 1 aylık izinde 8-10 bin TL'lik bir motor alayım tatil dönüşü satayım. Bu durumda bana Hangi motoru tavsiye edersiniz öncelik scooter ama vitesli de olur. Önemli olan Allah korusun bir kazaya belaya karışmassak geldiğimde hızlıca satabilmem. Yardımlarınızı rica ediyorum, teşekkürler...

kngsze
03 Temmuz 2014, 12:35
@Acayüp 'geldiği an senin işin çözülür.

Bence ona bir mesaj atıver.

boshaft
03 Temmuz 2014, 12:39
:) tmm inşallah gelir çözeriz beklemediyim. Pazartesi Salı'ya kadar vakit var.

hakanuygun
03 Temmuz 2014, 12:39
fiddle i satmıyorsan ne alırsan al :D

kngsze
03 Temmuz 2014, 12:44
fiddle i satmıyorsan ne alırsan al :D

Öyle bir şey dedi mi adam Allah aşkına ? Nasıl okudun cidden merak ettim :cherry:

:) tmm inşallah gelir çözeriz beklemediyim. Pazartesi Salı'ya kadar vakit var.

http://www.motosiklet.net/forum/members/acayup-37862.html

Bir mesaj at istersen gördüğüm kadarıyla acayip bir scooterci :mrgreen:

Nicki de ondan acayüp herhalde :mrgreen:

nietzsche
03 Temmuz 2014, 13:23
honda al hocam.

belki kar bile edersin. hergün zam yapıyor honda sağolsun.

boshaft
03 Temmuz 2014, 13:27
honda al hocam.

belki kar bile edersin. hergün zam yapıyor honda sağolsun.

hangi modeli birde hondaya karşı çok soğuk bakıyorum. Bu kadarı artık kazıklamaya giriyor gibime geliyor. Pcx diye millete o biçim fiyat çekiyor he satıyor mu eveet her yer kaynıyo pcx'le. Ama bilmiyorum tabi yine model olarak söylerseniz de değerlendirebiliriz. :))

nietzsche
03 Temmuz 2014, 14:39
model ve cc tamamen zevk, ihtiyaç ve bütçenizle alakalı. ama sizi üzecek bir honda modeli olduğunu düşünmüyorum.
scooter tarzı motor kullanmadığım ve sevmediğim için model önermem pek doğru olmaz.

marka olarak zarar ettirmeyen, sağlam ve güvenilir bir marka olduğunu söyleyebilirim.

cbr125 almıştım, 5.000'e alıp 3-5 ay sonra 5.500'e satabildim. CBR250 aldım sonra, 7.750'ye aldım ve şu anda piyasası 9.000 civarı.

boshaft
05 Temmuz 2014, 19:18
model ve cc tamamen zevk, ihtiyaç ve bütçenizle alakalı. ama sizi üzecek bir honda modeli olduğunu düşünmüyorum.
scooter tarzı motor kullanmadığım ve sevmediğim için model önermem pek doğru olmaz.

marka olarak zarar ettirmeyen, sağlam ve güvenilir bir marka olduğunu söyleyebilirim.

cbr125 almıştım, 5.000'e alıp 3-5 ay sonra 5.500'e satabildim. CBR250 aldım sonra, 7.750'ye aldım ve şu anda piyasası 9.000 civarı.

teşekkürler. Bende scooter dışında pek sevmiyorum :) tam ters olmuşuz sizle. Önerileriniz için teşekkürler tekrar.

Ben hala bulamadım zaten pazartesi salı çıkıcam yola bir araç alamazsam Fiddle gidicem artık :) yine önerileri bekliyorum. Scooter öncelikli.

sedat_57
05 Temmuz 2014, 21:05
x max 250 olabilir kolay satılırmı bilmiyorum honda gibi olmaz tabi..

dovahhkin
05 Temmuz 2014, 22:24
Symler hızlı gidiyor gts 250 oneririm kendini cok iyi kanitladi çünkü

DKN
05 Temmuz 2014, 23:09
fidlle la idare et. zaten araba alıcakmışın, al sat yapma boşyere

Samet Ağır
06 Temmuz 2014, 00:20
istersen 2011 model 15000 kmde honda SH 300 var satılık..çok yakın bir arkadaşımın..kendisi yurtdışında...
koyu gri renkli ve şıkır şıkır bir motosiklet....
sanırım 11000 tl civarı ama bu kabaca bir bilgi..yine konuşabilir pazarlık varsa görüşebilirim,görüştürebilirim...

boshaft
06 Temmuz 2014, 00:34
istersen 2011 model 15000 kmde honda SH 300 var satılık..çok yakın bir arkadaşımın..kendisi yurtdışında...
koyu gri renkli ve şıkır şıkır bir motosiklet....
sanırım 11000 tl civarı ama bu kabaca bir bilgi..yine konuşabilir pazarlık varsa görüşebilirim,görüştürebilirim...

teşekkürler hocam o fiyatlara çıkarsam x-max daha iyi gider diye düşünüyorum, sym gts'de kafamı karıştırıyo bide zaman kalmadı pazartesi alıp gitmem lazım ne yapcam bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

fidlle la idare et. zaten araba alıcakmışın, al sat yapma boşyere

istanbul'dan ayvalık aslında giderim sorun yok ama çok sıkıcı oluyo ve bu fırsat tekrar elime geçmeyebilir. Ailem orda eşim annem araba olmadığı için zor bela motorla gel bari diyolar :)) bi kere gittim mi o duvarı yıkmış olcam :))

Samet Ağır
06 Temmuz 2014, 00:37
sen bilirsin tabi...
eğer son dakikada olsa bir düşüncen olursa ilgili yere yönlendirebilirim...

(bunu neden söylüyorum?? kimse komisyonculuk yaptığımı sanmasın ,alıcı ile satıcı kendileri konuşsun anlaşsın diye...iki tarafında işi görülsün maksat..)

asot
06 Temmuz 2014, 10:53
çok temiz kymco xciting250 mi satabilmek için 3 ay beklemiştim, maxi scooter kim nederse desin kolay satılmıyor, aylardır ilanda bekleyen yüzlerce xmax , gts evo, xciting var.

c3nk
06 Temmuz 2014, 11:50
x-max 250 piyasası hızlı olan bir motosiklettir hocam, onu düşünebilirsiniz.