Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Düzce - MT]

Sayfa : 1 2 [3] 4 5

Aspendos8181
03 Nisan 2011, 19:48
slm arkadaşlar gezi etkinliklerinize katılabilirim.fakat motorum yok beni arkçı olarak arkasında gezdirecek erkek varmı ?esirci 01 abi senin motor geniş beni arkanda gezdir.tel numaram 0532 304 8185 her zamn müsayitim

esirci
05 Nisan 2011, 12:50
slm arkadaşlar gezi etkinliklerinize katılabilirim.fakat motorum yok beni arkçı olarak arkasında gezdirecek erkek varmı ?esirci 01 abi senin motor geniş beni arkanda gezdir.tel numaram 0532 304 8185 her zamn müsayitim

Ben genelde yalnız gezerim artçılı sürüşü güvenlik ve sürüş zevkini bozması nedeniyle uygun bulmuyorum,üzgünüm kardeşim.

KuBİlAy
20 Nisan 2011, 20:30
Selam Arkadaşlar Ne Kadar Da Az Kişi Var Düzce Mt De ,ben Alanyada Yaşiyorum Ama Düzceliyim ...uzakta Olsak Yanliz Birakmayayim Dedim Hemşerilerimi... Ancak Kişlari Gelebiliyorum Düzceye ... Gezilerinizi Elimden Geldiğince Takip Ediyorum ..içim Gidiyor Sormayin...herkese Kazasiz Belasiz Sürüşler Dilerim ..

abi bende alanyalıyım ama duzcede oturuyom alanyadada cok mtr turları oluyo onlara katıl :)

crazy_81
21 Nisan 2011, 00:35
Hadi işin Polis kısmını düşünmüyorlar diyelim,canlarınıda mı düşünmüyorlar.?:silent:

bızım dolasıcagımız adamlar kesınlıkle ful korumalı (ehlıyetlerıne varana kadar) arkadas grubunun en delısı benımdır ben bıle her daim full aramıza zaten dengıszı kımseyı almayız polısten bıze bız kendımızı dusunen ınsanlarız dıyer arkadasları bılmem:cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:33 ----------

bu arada kendımı bı ayarlayıp 600f alabılırsem bu sene daha guel olcak :)

esirci
21 Nisan 2011, 21:44
bızım dolasıcagımız adamlar kesınlıkle ful korumalı (ehlıyetlerıne varana kadar) arkadas grubunun en delısı benımdır ben bıle her daim full aramıza zaten dengıszı kımseyı almayız polısten bıze bız kendımızı dusunen ınsanlarız dıyer arkadasları bılmem:cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:33 ----------

bu arada kendımı bı ayarlayıp 600f alabılırsem bu sene daha guel olcak :)

grubun bahsettiğin şekilde olmasına sevindim.düşündüğün motor için de şimdiden hayırlı olsun diyim,gönlüne göre olur inşallah.

crazy_81
22 Nisan 2011, 18:31
grubun bahsettiğin şekilde olmasına sevindim.düşündüğün motor için de şimdiden hayırlı olsun diyim,gönlüne göre olur inşallah.

tesekkur ederım buratafa gelıcegın zaman haber ver motoru almamıs olsak bıle cay corba ıcerız tanısmıs oluruz beklerım ;)

esirci
22 Nisan 2011, 20:25
tesekkur ederım buratafa gelıcegın zaman haber ver motoru almamıs olsak bıle cay corba ıcerız tanısmıs oluruz beklerım ;)

Kısmet olursa Mayıs başı orada olacağım 10 gün kadar da kalırım,zaten bende arabayla geleceğim gelince mutlaka ararım görüşürüz.

esirci
24 Nisan 2011, 16:30

Düzce'ye gelme işini erkene aldım bu gece geliyorum kısmet olursa,Düzce'de görüşmek üzere,

dalyan_
24 Nisan 2011, 19:19
Arkadaşlar, Düzce'de kullanılan küçük motosiklet plakalarından bastırmak istiyoruz. Plaka bastıran bi esnafın telefonu lazım yardımcı olursanız sevinirim:)

crazy_81
25 Nisan 2011, 00:30
Düzce'ye gelme işini erkene aldım bu gece geliyorum kısmet olursa,Düzce'de görüşmek üzere,

telefonumu ozelden yolladım ben gunduz vardıysasındayım suanda gunduz 4 te ıse gıdıcem musaıt oldugun zaman oglen gıbı gorusebılırız :cat:

esirci
07 Mayıs 2011, 16:43
telefonumu ozelden yolladım ben gunduz vardıysasındayım suanda gunduz 4 te ıse gıdıcem musaıt oldugun zaman oglen gıbı gorusebılırız :cat:

Emrah kardeşim merhabalar,ben İstanbul'a döndüm,Düzce'de bana göstermiş olduğun ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim seni tanıdığıma sevindim,umarım yakında tekrar görüşürüz,kendine iyi bak.

crazy_81
07 Mayıs 2011, 18:34
Emrah kardeşim merhabalar,ben İstanbul'a döndüm,Düzce'de bana göstermiş olduğun ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim seni tanıdığıma sevindim,umarım yakında tekrar görüşürüz,kendine iyi bak.

abicim ne yaptım ki :) imkan olsaydı daha neler yapardık ;) unutmadan abi istanbuldaki arkadaşlarına bakarmısın 600f ini satmak isteyen varmı yoksa bile sorsan sevinirim biliyosun F arıyorum :) bu arada ben bu gelişini saymadım haberin olsun birdaha nezaman geliyosun ?????

esirci
09 Mayıs 2011, 02:41
abicim ne yaptım ki :) imkan olsaydı daha neler yapardık ;) unutmadan abi istanbuldaki arkadaşlarına bakarmısın 600f ini satmak isteyen varmı yoksa bile sorsan sevinirim biliyosun F arıyorum :) bu arada ben bu gelişini saymadım haberin olsun birdaha nezaman geliyosun ?????

sen bi motorunu al daha çok şeyler yaparız,arkadaşlarda şu anda satılık istediğin motor yok olursa aklımdasın.
Düzce'ye seçimden sonra gelicem yine arabayla,ama bu arada havalar düzelirse motorla bi kaç günlüğüne de kaçabilirim.

crazy_81
09 Mayıs 2011, 02:45
sadece bı telefon kadar uzagım sana unutma abı ;)

İlker&Burçin
04 Haziran 2011, 10:54
Arkadaşlar merhaba eşim ve ben dün gece otobandan düzceye bağlandıktan sonra gölyaka sapağını geçince motor zincir kopardı ve Shell benzin istasyonunda motoru bırakmak zorunda kaldık şimdi gidip bkacağız ne ypabileceğimize tanıdığı ustası olan vs. varsa tel numaram 0536 767 76 77 yardımcı olabilirse seviniriz. Motor Regal Raptor DD250E-9

crazy_81
05 Haziran 2011, 01:26
Arkadaşlar merhaba eşim ve ben dün gece otobandan düzceye bağlandıktan sonra gölyaka sapağını geçince motor zincir kopardı ve Shell benzin istasyonunda motoru bırakmak zorunda kaldık şimdi gidip bkacağız ne ypabileceğimize tanıdığı ustası olan vs. varsa tel numaram 0536 767 76 77 yardımcı olabilirse seviniriz. Motor Regal Raptor DD250E-9

oncelıkle gecmıs olsun arkadasım gece gec vakıtte senı rahatsız etmek ıstemedım fakat motorunu en cabuk sekılde ve kolay yaptıra bılcegın (ıyı bı usta) olarak düzcedeki dadaş motorda yaptıra bilirsin kendisi yamaha servisidir aynı zamanda sana iletisim bılgılerını verıyorum ordan ulasabılırsın yol yardımlarıda var :cat:

Adres : D100 Karayolu Kervan Mevkii
No : 188 DÜZCE
Tel : 0(380) 512 08 08
Faks : 0(380) 512 16 17
Müşteri Destek Hattı : 0(532) 584 16 17
E-Mail : 81dadasmotor@mynet.com
MSN Destek Hattı : dadasmotor@hotmail.com

tekrar gecmıs olsun umarım ısını gorur :cat:

İlker&Burçin
30 Temmuz 2011, 23:34
Arkadaslar merhaba , öncelikle crazy_81 gecen sefer verdiğin bilgiler için teşekkürler. yine düzcedeyiz eşim ve ben. motosiklet.net ailesinden kimler var başka burada oturup bi çay içip tanışsak diyorum :)

esirci
15 Ağustos 2011, 02:06
sadece bı telefon kadar uzagım sana unutma abı ;)

Nihayet taşındım kardeşim konutlar 13.Bölgedeyim,artık sık sık görüşürüz.

---------- Post added at 01:06 ---------- Previous post was at 01:03 ----------

Arkadaslar merhaba , öncelikle crazy_81 gecen sefer verdiğin bilgiler için teşekkürler. yine düzcedeyiz eşim ve ben. motosiklet.net ailesinden kimler var başka burada oturup bi çay içip tanışsak diyorum :)

Selamlar,Artık ben de Düzce'deyim,geldiğinizde görüşelim.13.Bölge'deyim ailenize yakınım.

İlker&Burçin
29 Ağustos 2011, 00:34
Selamlar,Artık ben de Düzce'deyim,geldiğinizde görüşelim.13.Bölge'deyim ailenize yakınım.[/QUOTE]

Merhaba eşim ve ben yine Düzce semalarındayız kısmet olursa tanışalım şu düzce mt den arkadaşlarla...

motoseyyah
29 Ağustos 2011, 18:01
Düzceli motosikletsever arkadaslara selamlar. Bayramdan sonra Düzce'ye Güzeldere şelalesine gitmek istiyoruz. Şelale yolu ve çevresi hakkında (özellikle yol müsaitliği) bilgi verecek arkadaşlar olursa memnun olurum.

djarmagan
30 Eylül 2011, 21:34
selam bende duzce akçakocadanım..

crazy_81
10 Ekim 2011, 11:24

abicim ilhan abiyle sanırım tanışıyorsunuz. :) geçende görüştük sizden bahsetti bende tanışıp sohbet etmek tabiki isterim fakat ben vardiyalı çalışıyorum haberleşelim musait bi ara görüşelim telefon numaram 0534 332 57 00 ;)

stepfunk
10 Ekim 2011, 11:34
Arkadaşlar bende Düzce'liyim fakat İstanbul'da yaşıyorum.
Sık sık gidip geliyorum Düzce'ye. Müsait bir zamanda bende tanışmak isterim sizlerle.

oguzkaan_27
10 Ekim 2011, 21:26
bende düzcede oturuyorum düzcede motor çok kask ve koruma takan 1000 /1 gibi düşük kasklı birini nadir görürsünüz :)

crazy_81
12 Ekim 2011, 13:44
bende düzcede oturuyorum düzcede motor çok kask ve koruma takan 1000 /1 gibi düşük kasklı birini nadir görürsünüz :)

evet bu yuzden 11 hafta once karaca köprüsünün orda bi motorcu yerde yatıyodu kaza yapmış acımıyorum öylesine...

esirci
14 Ekim 2011, 16:06
abicim ilhan abiyle sanırım tanışıyorsunuz. :) geçende görüştük sizden bahsetti bende tanışıp sohbet etmek tabiki isterim fakat ben vardiyalı çalışıyorum haberleşelim musait bi ara görüşelim telefon numaram 0534 332 57 00 ;)

Bayramda gelirler muhtemelen Emrah'çım,bi görüşme ayarlarız.

---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 14:59 ----------

Sen de onlardan olma sakın ki,uzun yıllar sağlıkla motor kullanabilesin.

---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 15:02 ----------

Arkadaşlar bende Düzce'liyim fakat İstanbul'da yaşıyorum.
Sık sık gidip geliyorum Düzce'ye. Müsait bir zamanda bende tanışmak isterim sizlerle.

Geldiğinde haberleşirsek tanışırız.Bende senin gibi İstanbul'daydım iki ay önce buraya taşındım.

Unique693
26 Ekim 2011, 19:30
Düzcede usta arıyoruz hyosung gt 250 r balata değişimi için önerdiğiniz bir usta var mı ?

Unique693
01 Kasım 2011, 23:50
Düzcede usta arıyoruz hyosung gt 250 r balata değişimi için önerdiğiniz bir usta var mı ?

??????????????????????

motodrift
19 Kasım 2011, 23:20

Dadaş motor,o olmassa Temiz iş motor var aydınpınar yolunda Adnan usta:)

crazy_81
20 Kasım 2011, 02:19
erdii adama usta önerr :) USTA OLSUN ;) dadaş eyvallahta diyerini sil bence :)

nitrious81
22 Kasım 2011, 14:43
Selam arkadaslar :D

stepfunk
22 Kasım 2011, 15:00

Geldiğinde haberleşirsek tanışırız.Bende senin gibi İstanbul'daydım iki ay önce buraya taşındım.

Abi Düzce'de değil de Sapaca gezisinde tanışmak nasip oldu.
Geç olsun güç olmasın. Aralık ayında Düzce'ye geleceğim yine inşallah.

esirci
23 Kasım 2011, 16:27

A.S.kardeşim,

---------- Post added at 16:27 ---------- Previous post was at 16:25 ----------

Abi Düzce'de değil de Sapanca gezisinde tanışmak nasip oldu.
Geç olsun güç olmasın. Aralık ayında Düzce'ye geleceğim yine inşallah.

Geldiğinde görüşelim Can'cım,

motodrift
26 Kasım 2011, 01:27
erdii adama usta önerr :) USTA OLSUN ;) dadaş eyvallahta diyerini sil bence :)

Dadaş motoru biliyordur diye yanında temiz iş motoru yazdım,,oraya hiç gitmedim ama iyi diyorlar castrol en iyi motosiklet ödülü falan...:)

crazy_81
22 Mart 2012, 00:00

birgün lastiğin inmiş bulursan sakın küfür etme ben yapcam :D

esirci
24 Mart 2012, 15:29
birgün lastiğin inmiş bulursan sakın küfür etme ben yapcam :D
Emrah'cım yaz geldi,motor işini ne yaptın.

crazy_81
03 Nisan 2012, 13:31
abi üzülerek söylüyorumki motor işini 2 sene sonrasına atmak durumunda kaldım :( bu yaz nişan düğün falan var... :( sen nerelerdesin yaa görüşemiyoruz ?

esirci
07 Nisan 2012, 02:31
Hayırlı olsun şimdiden,görüşelim bi ara.

CİHAN
29 Nisan 2012, 18:54
selam arkadaşlar şu aralar bir araba bakıyorum kendimi
istanbulda o kadar çok pis araba varki inanın araba almaktan fazgeçeceğim neredeyse.
ancak yeni çıkan bir ilanla konuştum ve adamla konuştum arabam temiz diyor ezk çürük vuruk yok diyor,
istanbulda da arıyordum hiç bişey yok diyordu gidiyorum bakıyorum, 5 bin tl düşük verse gene alınmaz bir araba ile karşı karşıya kalıyorum,
şimdi benim düzceli arkadaşlardan istediğim aşagıdaki ilanı sahibi ile görüşüp araba ya bakıp, arabanın yanında beni arayıp araba şunlar bunlar var burası çizik vs vs anlatacak bir arkadaş arıyorum,
eger olursa araba istediğim gibiyse araba geleceğim,
olursa zaten noterden alıp gideceğim.
ama ilk önce o kadar yolu çekmeden önce bir arkadaşımın bana arabayı anlatması gerekiyor,
umarım yardım edecek yakından birisi çıkar
araç düzce gümüşova selamlar köyünde..

benim telefonum 0536 411 87 15 cihan
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-km-megan-ii-1-5-dci-privilege-84155652/detay

oguzkaan_27
14 Mayıs 2012, 00:58

arkadaşımın tavsiyesi yazıyorum kesinlikle uyucam kendisi 10 yıldır istanbulda kurye
once kask al mont pantolon al motor için gere kalan paranada motor al :)
yeni motorun ama ekipmanın olmuycana eski motırun olsun ekipmanın olsun der
100 metre bile gitse kask bellik dizlik takar
burdan geçmiş olsun diyorum kendisine ters yone done donuş yapan bir çok bilmiş motoruna çarptı allahtan kendinde bişi yok

furkan7481
06 Temmuz 2012, 12:37
S.a arkadaşlar bende düzcede bir motosiklet kullanıcısıym. Düzcede yapılan bir etkinlik var mı acaba?

DüzcEness
02 Ağustos 2012, 11:35
Düzce'de Olup Motor Sporları Seven Herkez Bana Mesaj Atın...
Pist İçin Tahsis Edilen Yeri Almak İstiyorlar Bu Konu İlgisini Çeken Herkz... İnternet Üzerindende Yardımcı OlabilirSiniz Farklı Şehirler İçin..

ARUZKOLIK
07 Ağustos 2012, 13:43
Merhaba arkadaşlar...
Bende Düzce'li bir motorseverim ve Düzce' de yaşıyorum. Ama vitesli motor değil scooter kullanıyorum. Devlet Memuruyum, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. Motor sporlarına pek ilgim yoktur. Sadece yarış etmeden, sağı solu görerek, gerektiğinde durup fotoğraf çekerek gezmeyi severim.

esirci
09 Ağustos 2012, 02:25
Merhaba arkadaşlar...
Bende Düzce'li bir motorseverim ve Düzce' de yaşıyorum. Ama vitesli motor değil scooter kullanıyorum. Devlet Memuruyum, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. Motor sporlarına pek ilgim yoktur. Sadece yarış etmeden, sağı solu görerek, gerektiğinde durup fotoğraf çekerek gezmeyi severim.
Müsait bir zamanda tanışalım Serdar bey,

ARUZKOLIK
17 Ağustos 2012, 11:06
Müsait bir zamanda tanışalım Serdar bey,

Hay hay İlhan Bey...Ben Eski SSK Hastanesi yanındaki Aziziye İlköğretim Okulu'nda Memur olarak çalışıyorum. Yolunuz düşerse beklerim.

esirci
19 Ağustos 2012, 01:30
Hay hay İlhan Bey...Ben Eski SSK Hastanesi yanındaki Aziziye İlköğretim Okulu'nda Memur olarak çalışıyorum. Yolunuz düşerse beklerim.
Merhaba Serdar Bey,ben kısmet olursa bayramın üçüncü günü sabahı,yaklaşık 20 gün sürecek bir geziye çıkıyorum(batum(Gürcistan),Eskişehir ve Yalova Motosiklet Festivallerini kapsayan bir gezi),döndüğümde sizi ziyaret ederim tanışırız İnşallah.Bu arada şimdiden Bayramınız mübarek olsun.

ARUZKOLIK
20 Ağustos 2012, 20:38
Merhaba Serdar Bey,ben kısmet olursa bayramın üçüncü günü sabahı,yaklaşık 20 gün sürecek bir geziye çıkıyorum(batum(Gürcistan),Eskişehir ve Yalova Motosiklet Festivallerini kapsayan bir gezi),döndüğümde sizi ziyaret ederim tanışırız İnşallah.Bu arada şimdiden Bayramınız mübarek olsun.

Bilmukabele...Her zaman beklerim.Sizin de bayramınız mübarek olsun.

esirci
20 Eylül 2012, 23:08
Bilmukabele...Her zaman beklerim.Sizin de bayramınız mübarek olsun.
Serdar bey merhabalar,PM attım bilginiz olsun.

dontspeak3
26 Eylül 2012, 11:06
herkeze selamlar bende düzcden 125 mh drift kullanıcısıyım düzcede ufak bi gurubumuz var tanışalım 05549611854 feritbozoglu@msn.com face m herkeze kazasız surusler
eski istanbul çayır çimen gurubundandım fzr 1000 exup kullanıcısıydım o yıllar duzceye yerleşince guruptan koptuk :D

esirci
26 Eylül 2012, 13:57
herkeze selamlar bende düzcden 125 mh drift kullanıcısıyım düzcede ufak bi gurubumuz var tanışalım 05549611854 feritbozoglu@msn.com face m herkeze kazasız surusler
eski istanbul çayır çimen gurubundandım fzr 1000 exup kullanıcısıydım o yıllar duzceye yerleşince guruptan koptuk :D
Uygun bir zamanda arayacağım,görüşüp tanışalım.