PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet sürücüsü seyir halindeki otomobile tekme attınca ölümden döndü. (video)

admin
30 Haziran 2014, 13:23
Otoyolda inanılması güç bir olay yaşandı. Otomobil sürücüsüne kızan motosikletli yavaşça arabaya yaklaştı ve tekme attı.

Brezilya'da bir şahıs, trafikte motosikletiyle ilerlediği anda aynı yönde seyreden bir araca tekme savurdu, motosiklet sürücüsünün araca attığı tekme pahalıya patladı ve kaza yapmaktan kurtulamadı.

Tekmeyle birlikte motosiklet, sürücüsünün kontrolünden çıkarak yan yattı. Savrulan sürücü, şans eseri kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Sürücünün aksadığı görülürken, yaşanan o ilginç kaza, başka bir otomobil sürücüsü tarafından saniye saniye görüntülendi.

http://www.youtube.com/watch?v=UpjZNUWNaww

solmyr
30 Haziran 2014, 13:26
Tanrı'nın sopası

Trasabaglar
30 Haziran 2014, 13:36
iyi adam inip dalmamış üstüne bide dengesinin bozulacagını hiç düşünmeden tekme atmamış kendini itmiş resmen

Kıvan Ç
30 Haziran 2014, 13:36
Heralde maksadı tekmeyle arabayı devirmekti :) O kadar sert itince kendi düştü :)

Bikere bende bi gence sallamıştımda deymedi. Kulağında kulaklık herkes yolun kenarında bekliyo bu pat diye atladı yola sağa sola bakmadan gidiyo. Zaten mecbur teğet geçtim bide tekme salladımda deydiremedim.

srhtsglm
30 Haziran 2014, 13:42
aynaya atılır o tekme kapıya değil böyle silkeleyerekten:P, neyse tecrübe olmuş yine şansı varmış ucuz atlatmış!

Levsy
30 Haziran 2014, 13:49
Bunu benim artçım yanımızdan geçen başka bir motosiklete yaptı.
Tekmeyi yiyen motosiklet şöyle bir yalpalayıp devam etti.
Biz ise önce toz bulutunun yatışmasını bekledik.
Sonra motoru yerden kaldırdık.
Sıyrıklarımızı şöyle bir kontrol ettikten sonra atlayıp devam ettik.
Çocuktuk daha :)

tazy21
30 Haziran 2014, 14:14
fizik kurallarını hiçe saymak istemiş fizik kuralları karşı çıkmış :D

fastturkish
30 Haziran 2014, 14:31
Olayın öncesini muhtemelen hepimiz biliyoruz. Motorcuyu hareket halindeki bir arabaya motor üzerindeyken tekme attıracak kadar sinirlendirecek ne yaptı acaba arabanın sürücüsü !

okan.turan
30 Haziran 2014, 14:57
Geri zekalı

Felis Leo
30 Haziran 2014, 15:01
Bizim ve yakın çevremizdeki toplumların ortak sorunu: Cahillik.:pr:

rebel_punto
30 Haziran 2014, 15:15
Seneee 2000... Red style 3,5 jawa ile tin tin gidiyoruz. Artçım tanığı biri olsa gerek şunun yanından yakın gecsene dedi. Ben de korkutacak laf söyleyecek vs sandım. 35 km/h civariydik sanırım artçı yoldan giden arkadaşına tokat aTmış. Sonuç mu?

Ben biraz sendeledim artçı yerde. Durmadım bile :)

ilkervirlan
30 Haziran 2014, 16:22
İş yerinde olduğum (ve işyerinde video siteleri izleyemediğim)için neler olduğunu göremiyorum. Ama motosiklet sürücüsünün aklını mantığını kaybedecek kadar, neler yaşadığını tahmin edebiliyorum. Bence buradan alınacak ders; keskin sirke küpüne zarar. Daha büyük araç sürücülerinin saygılı olması için eğitim gerekli, dayak değil. Fiziksel mücadeleye girmeye kalkarsak zararlı çıkan biz olabiliriz.

alper_becker
30 Haziran 2014, 18:07
kim bilir o araba onun canına kasıt edicek ne yaptı? neden öyle yapsın yoksa

caneroz
30 Haziran 2014, 20:53
Aksiyon filmleri ve yan etkileri :mrgreen:

orhanerdogan
30 Haziran 2014, 22:49
Gençlik ve cehalet insana neler yaptırıyor. Benzer bir olayı öğrencilik dönemimde kıbrısta bende yapmıştım. Bir anlık sinir doğrultusunda önce skuterimle(gilera vx 25) aracı durdurmaya çalıştım daha sonra durmayınca aynı şekilde ama kapıya değil aynaya vurarak aynanın kırılmasını sağlamıştım. Kiralık arabayı süren ingiliz arkadaş korkudan arkasına bile bakmadan kaçmıştı.

Rapperz
30 Haziran 2014, 23:04
Motordaki tork kuvvetini kendi bacağında hissetmiş bir anda :cherry:

serkan1987
01 Temmuz 2014, 10:05
beyin bedava :D

mterayes26
06 Temmuz 2014, 06:14
Gerizekalı , ilk ışıklarda indir aşağı ver sopayı .