PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasksız kaza yapan scooterlıyı yol kenarındaki şişme havuz kurtardı (video)

admin
24 Haziran 2014, 11:58
Tayvan'da gerçekleşen inanılmaz kazada bir mucize yaşandı. 17 yaşındaki kasksız scooter sürücüsü Yim kavşaktan kontrolsüz bir şekilde U dönüşü yapmaya çalışırken fark etmediği otomobil ile çarpıştı ve yol kenarına fırladı. Şanslı scooter sürücüsü yol kenarında bulunan şişme havuz sayesinde kazayı ufak sıyrıklarla atlattı.

http://www.youtube.com/watch?v=zlLbdukRsHA

ozrace
24 Haziran 2014, 12:11
intihar etmenin başka yollarıda var genç...
böyle mal gibide yola dalınmazki...

Trasabaglar
24 Haziran 2014, 12:17
adam kadir gecesi doğmuş :)

memer
24 Haziran 2014, 17:54
kaldı 8 :)

cece89
24 Haziran 2014, 22:26
havadayken neler düşünmüştür acaba bileydi kaza yapacağını mayoyla binerdi motora.

jackonbir
26 Haziran 2014, 17:52
kaza yapınca havada pek bişey düşüne miyorsun :)

Panther38
27 Haziran 2014, 17:08
Bu kafayla giderse fazla sürmez sazan gibi yola atlıyor eşekten düşmüşe dönüyor

C.Kaan
27 Haziran 2014, 21:08
Keşke Kurtulamasaymış Derim Ben Bu Adama, Hem Salak Gibi Yola Atlıyor Hemde Kafasında Kask Yok, Kask Takmadan Motor Süren Adam Kim Olursa Olsun Ölsün Abi.

Bazı Yayalarda Bunu Yapıyor, Geçen Araba Sürerken Kırmızı Işık Yanıyor İlerde Bende Hızımı 40'a Kadar Düşürdüm Kademeli Olarak Yavaşlıyorum Pat Dedi Yeşil Işık Yandı Taktım 3'e Işıklara İyice Yaklaştım Artık Sağ Taraftada Işıkta Bekleyen Bir Araba Var, Tam Gaza Dokundum Pat Dedi Soluna Bakmadan Atladı Kız Yola Bi Cayırtı Kopardım Kız Ceylan Gibi Sese Seke Devam Etti Yola, Şükür Bayandı Erkek Olsaydı Lırardım Boynuzlarını :pr:

Hadi Mont - Dizlik vs Anlarımda Kask Takmamanın Mazereti Olamaz.