PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Denize-Plaja giderken anahtarları nereye koymalı ?

Sayfa : 1 [2]

odisabi
30 Haziran 2017, 13:30
Aslinda vakumlu su gecirmez ufak bir silikon canta olsa guzel olur anahtar icin geri kalanida top case e atilir veya onlarda cantayla beraber gelir guvenli olurdu

noz
30 Haziran 2017, 13:42
Zaten bugüne kadar hırsızlar önce anahtarı,sonra motoru çalıyordu....

SuleymanE
30 Haziran 2017, 13:46
Tüm ıvır zıvırımı (anahtar, telefon, güneş kremi vs)sırt çantama veya poşete koyup plaj havlumun altına koyarım. Bir gözüm hep sahilde olacak şekilde yüzerim. :)

Evet keyif kaçıran bir durum ama yapacak bir şey yok, en iyi çözüm bu. Malum, memlekette çok fazla ahlaklı ve namuslu insan var!!!! :jocolor:

EmreOnder
30 Haziran 2017, 14:26
Ben kaskın içindeki pedi açıyorum ve ped ile kaskın arasına sıkıştırıyorum

Kimsenin aklına gelmez bence kaskın zaten kılıfı var.

:queen::flower::thumleft::queen::flower::thumleft:

okanbagiscan
30 Haziran 2017, 14:41
Herkes zulasını söylemiş :)

Hubalahubhub
30 Haziran 2017, 15:11
Biz teknede birakiyoruz :) ama simdi agzi kilitli poset mi diyeyim torba mi diyeyim, kola bilege vs baglanan zamazingolar var su almiyor, onlar baya ise yariyormus.

Kübra006
30 Haziran 2017, 16:59
Sen beni dinle kuma göm.

Onca kedi köpek yanılıyor olamaz :)

freewill
30 Haziran 2017, 17:14
Ben eşyaları bagaja koyup 5 cm lik çukur açarak anahtarı oraya koyuyorum. Daha sonra üzerini kapatıp ön lastiğin oraya denk gelmesini sağlıyorum :mrgreen: (Anahtarı gopro nun batarya kutusu var onun içine koyduktan sonra gömüyorum ne olur ne olmaz anahtarı poşetle bile olsa bir şekilde muhafaza edin.)

astrofizik
30 Haziran 2017, 18:04
Benim motorda topcase varken,
Anahtarı topcase bırakıp topcase in anahtarını mayononun fermuarlı cebine koyardım,fermuarlı cep yoksa birtane metal halka alın (şu ucu bastırınca açılan dağcıların kullandığı) mayonun bir tarafından geçirip anahtarı ona bağlayın.
Ben önce metal halka ile denize girdim sonra baktım şık durmuyor mayoda eskiydi fermuralı bir mayo aldım,
Fermuarlı bir mayo her motorcuya lazım.
(-immobilizer'lı anahtar ile denize kesinlikle girmeyin
- Olmaz ama hadi oldu diyelim, bu yöntem ile en fazla topcase anahtarı kaybolur, motorunuzu her zaman çalıştırma imkânınız olur)