PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [istanbul MT] bu akşam 13 haziran sohbet muhabbet buluşması rumeli hisarı

Alper_tim
10 Haziran 2014, 01:10
arkadaşlar sohbet muhabbet etmek için
13 haziran cuma akşamı saat 20:30-21:00 da
rumeli hisarı sade kahvede olacağım gelmek isteyen herkesi beklerim orda görüşmek üzere :wiinkk:

SULH
10 Haziran 2014, 01:16
ah be keşke yarın olsa :(

düzeltme: saat olarak, bugün yani :)

Karalı
10 Haziran 2014, 01:29
Iyi olur aksilik çıkmasa gelirim

brooklynnn
10 Haziran 2014, 02:17
Saat uymadı

bagımlı
10 Haziran 2014, 04:33
Cuma izinliyim gelebilirim.

CEM.
10 Haziran 2014, 23:19
Gün gelecek şu istanbul Mt'deki buluşmalara keyfiyen izmirden gelecegim :)

BerKToprak
10 Haziran 2014, 23:35
Mundar edilen "GELENEKSEL YUVACIK GEZİSİ" Telafi toplaşması muhtemel, ama pek ilgi görmeyecek gibi. yinede sohbetiniz daim olsun.

mete_han
10 Haziran 2014, 23:53
Bangacıyız Allama pek şükür...memur olduk sayılır uğrama ihtimalim söz konusu...:queen:
çay ve kapuçinolar Alperden.....:P

olsa ne güzel olur :P

Alper_tim
10 Haziran 2014, 23:54
Telafi toplantısı değil gelecekler gelsin dertlerini bi dinleyelim onlarda beni bi dinlesin ;)

mete_han
11 Haziran 2014, 00:10
yannız beni forumdaki gibi gevşek hahara hohoro beklemeyin..yapı itibariyle biraz ciddi ve kabayım...yani Kemal Sunal formatı beklemeyin B.A. Baracus'a benzerim...:P

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Alperim oraya geldiğimde bu organizatörlük görevini bırakmanı sözlü olarak talep edeceğim...çünkü açıklamaların yeterli değil...yılda bir tane Geleneksel Geziyide yüzüne gözüne bulaştırırsan bende bu işi layıkıyla yapacak başka birilerinin bulunmasını talep ederim...ha bu işi bırakman için öncelikle soğuman lazım...snei yeteri kadar soğutmuşuzdur umarım...

Ramazan Can
11 Haziran 2014, 00:23
Mete işin gücün yokmu senin.
Ben gelemem servis anca o saatlerde Tuzla da bitiyor.

hakanuygun
11 Haziran 2014, 19:32
=( Cuma izmirde olacagım başka zaman katılmak isterim.Hafta sonu Kağıthane bölgesine düşen arkadaşlara mesaiden sonra çay ısmarlayabilirim :)

Sokollu
11 Haziran 2014, 19:38
Saat uymadı

Aynen :sunny:

Alper_tim
12 Haziran 2014, 16:12
akşam 20:30 dan sonra olmasının nedeni iş çıkışı ve yemek sonrası içilecek çay keyfi içindir :wiinkk:

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Ee kimse gelmiyor mu şimdi yarın akşam :)

engin_deniz
12 Haziran 2014, 16:54
yarın yağmur yağacakmış bence iptal edilsin :D haftaya daha çok katılım olur :D

Alper_tim
12 Haziran 2014, 19:54
yarın yağmur yağacakmış bence iptal edilsin :D haftaya daha çok katılım olur :D
Taş yağsa giderim sıkıntı yok :)

ugurcan88
13 Haziran 2014, 09:54
akşama istmotofest'e gelmiyomusunuz? çadırın yanı boş, bekleriz :)

Alper_tim
13 Haziran 2014, 12:31
bazı arkadaşlarla yüzyüze dertleşicez tabi gelebilirlerse :)

engin_deniz
13 Haziran 2014, 19:05
bence kimse gelmeyecek alper abi :) neden diye sorarsan. kendi açımdan konuşayım çoğunluğun önerilerini dikkate alıp geziyi ertelemediğin için. insanlar sana dargın kırgın, hatta kızgın.
umarım güzel bir gece geçirirsiniz

Alper_tim
13 Haziran 2014, 19:23
bence kimse gelmeyecek alper abi :) neden diye sorarsan. kendi açımdan konuşayım çoğunluğun önerilerini dikkate alıp geziyi ertelemediğin için. insanlar sana dargın kırgın, hatta kızgın.
umarım güzel bir gece geçirirsiniz
sıkıntı yok kardeşim burda atıp tutan arkadaşlar gelip yüzüme söylesinler diye yaptım buluşmayı bakalım kimler gelebilcek diye orda olacağım :wiinkk:
hem konuşuruz hem çözümler buluruz belki hem bide beni dinlesinler di mi :)

engin_deniz
13 Haziran 2014, 19:32
sıkıntı yok kardeşim burda atıp tutan arkadaşlar gelip yüzüme söylesinler diye yaptım buluşmayı bakalım kimler gelebilcek diye orda olacağım :wiinkk:

muhakkak. boşuna dememişler insanlar konuşa konuşa !

mete_han
13 Haziran 2014, 20:38

Alper Kamerun Meksika maçı var ben gelemiyorum..mesajlarım yeteri kadar açık ve netti..umarım bu kadar eleştiri(m)den sonra şu Organizasyon işlerinde daha dikkatli ve özenli olursun..iyiniyetin ve samimiyetin hususunda kimsenin en ufak bir şüphesi yok...sadece biraz başıbuyruk ve dikkafalısın...:P

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

ve bu sene içinde bize bir Yuvacık Gezisi borcun var....

Alper_tim
14 Haziran 2014, 01:50
bu akşam burdan atıp tutanlar dışında diğer dostlarım geldi güzel muhabbet oldu
ama burdan atıp tutanlarında gelmesini ve beni dinlemelerini beklerdim olmadı
neyse bi daha ki sefere inşallah
katılım gösteren dostlara teşekkürler

mete_han
15 Haziran 2014, 01:16
Aga sen bir daha Yuvacık Gezisi düzenle bak bakalım kimler geliyor kimler gelmiyor...keyfe keder cinnet geçiren İstanbul Cuma Trafiğinde Hisar buluşması yapmak iş değil...yani buda saçma bişey ama işte seni kırmamak için bu 2.saçmalaman diyemiyoruz...ama gelene gitme demem...gitmeyenede git demem...özgür memleket...Yuvacığın tekrarı ne zaman olacak asıl konuya girelim...yine inat edip seneye mi diyeceksin...şu hatanı artık bir telafi et diyorum...

Alper_tim
15 Haziran 2014, 04:29
Aga sen bir daha Yuvacık Gezisi düzenle bak bakalım kimler geliyor kimler gelmiyor...keyfe keder cinnet geçiren İstanbul Cuma Trafiğinde Hisar buluşması yapmak iş değil...yani buda saçma bişey ama işte seni kırmamak için bu 2.saçmalaman diyemiyoruz...ama gelene gitme demem...gitmeyenede git demem...özgür memleket...Yuvacığın tekrarı ne zaman olacak asıl konuya girelim...yine inat edip seneye mi diyeceksin...şu hatanı artık bir telafi et diyorum...
en iyi ihtimal ile olursa bayram sonrası olabilir yada haftaya düzenleriz ama ben gidemem grubu götürecek organizasyonu sağlayabilecek biri varsa elimden geldiğince yardımcı olurum fikirleri dinleriz
ayrıca cuma akşam trafik felan bahane sanki eskiden buluşmalarda cuma c.tesi pazar hiç buluşmadık sanki o zamanlar hiç trafik yoktu memlekette :mrgreen:

mete_han
15 Haziran 2014, 13:42
bu yaz mutlak yapalım ve tarihi artık ileri bir aya atalım...yani şu işi artık yaz sıcaklarında yapsak kimseye bir zararı olmaz herhalde...oralar zaten gölgelik ve mini şelale çay vs var...rakım yüksek olduğu için sıcakta orda olmanın herhangi bir dezavantajı yok...cuma trafiğiyle cumartesi pazar trafiği çok farklı bilirsin...dediğim gibi geldi gelmedi meselesi değil...amac ruhu yakalamak...her hafta sonu buluşma düzenlesende o ruhu yakalamak zor belkide imkansız...suç senin değil suçlu yok...ama bunu birileri dürtse kıpırdatsa hiç fena olmaz...

yinede şu var..güzel bir ambians ortamı yakalanırsa Skul Erhan zaten bunlar çok oldu diye banlar yavaştan dağıtır grubu...