PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 11-05-2014 Şile-Saklıgöl-Ağva Gezisi

Sayfa : [1] 2

SolidRider
07 Mayıs 2014, 21:55
Arkadaşlar merhaba,haftasonu olan yalova gezisinde,yağmur yesekte,gerilsekte,güzel bir organizasyon olduğu kanaatindeydik,biz de dedikki bu hafta da birşeyler yapalım.Sohbetimiz koyulaşsın,mis gibi orman havası alalım,şöyle bir de güzel göl başında mangal yapalım.:cat::queen:

Yaptığımız ortak organizasyon fikri;
Sabah şile sahilinde ki çay bahçelerinde pastanelerden birşeyler alıp çay bahçesinde kahvaltı,
Öğlen Saklıgöl'e gidip mangal yapmak,
Akşamüstüde Ağva'ya gidip deniz kenarında çay içmek.

Avrupa yakası buluşma noktası Levent bp.
Asya yakası buluşma noktası Viaport önü.
Buluşma saati 09:00

Not-1: Saklıgöl'de kişi başı 6-7 tl civarı rakamla masa kiralıyacağız.
Not-2: Saklıgöle giderken etimizi kendimiz alıcaz.
Not-3: Mangalcı başı benim.Kimseye yar etmem.:sunny:
Not-4: İnanın bana çok güzel yerler :)

Eğer yağmur yağarsa ve ya hava kapalı olursa bu sefer hiç riske atmayıp organizasyonu erteliyeceğiz.

Bu arada katılım listesini bu mesajda derleyebiliriz.

Evet,besmeleyi çekip listeyi oluşturmaya başlıyorum;
1-SolidRider + 1
2-Osiris
3-Hasanrs
4-?

Osırıs
07 Mayıs 2014, 23:16
Benide ya aaa yazmışlar zaten :queen:

Oguz7734
07 Mayıs 2014, 23:25
Bizde bu hafta sonu yalovadan 7 kişi şile agvaya gaz açıcaktık ama bu hafta dügünleri var herkezin 18 mayısta oradayız kısmetse :)

hasanrs
07 Mayıs 2014, 23:26
Hadi toplaşın bakalım. Hatıra fotoğrafı çektireceğiz :D

serkanADH13
07 Mayıs 2014, 23:27
güzel etkinlik aslında :)
ama motoru sattım, :) ama gelmek istesen bu bahane değil aslında :)
malum 2 motorum daha var :)

size iyi eğlenceler şimdiden...
bu hafta işlerim yoğun,

cumaya motor gelecek ve p,tesiye komple bitirmem gerekiyor,
zaten yoğunluk var işler beklemez ;)

Sarper Kaya
07 Mayıs 2014, 23:30
Yaz ozaman benide :D Yalova gezisinde pek bi özenmiştim ama gelememiştim hava durumunda da şimdilik yağmur görünmüyor.
Bir arkadaşım daha var onu da kandırabilirsem 2 motor geliriz.

SolidRider
07 Mayıs 2014, 23:35
güzel etkinlik aslında :)
ama motoru sattım, :) ama gelmek istesen bu bahane değil aslında :)
malum 2 motorum daha var :)

size iyi eğlenceler şimdiden...
bu hafta işlerim yoğun,

cumaya motor gelecek ve p,tesiye komple bitirmem gerekiyor,
zaten yoğunluk var işler beklemez ;)

Yaa senin gibi usta adam bi saatte motor atar :bounce: yarım saatte de sente sibob ayarı dedik mi,tememdir :) Şaka şaka tabi abi,gelirsen bizi canı gönülden sevindirirsin ama.. :cat:

Yaz ozaman benide :D Yalova gezisinde pek bi özenmiştim ama gelememiştim hava durumunda da şimdilik yağmur görünmüyor.
Bir arkadaşım daha var onu da kandırabilirsem 2 motor geliriz.

Tamam o zaman,bu sefer inşallah aksilik olmaz,tanışırız :)

Anamm düzenlenmiyor ya la ilk mesaj.Neyse ben eklemeye devam

1-SolidRider + 1
2-Osiris
3-Hasanrs
4-Sarper Kaya

numan
07 Mayıs 2014, 23:38
saklıgöl'de mangal fikri güzel olmuş, iyi eğlenceler.:)

Mesh
07 Mayıs 2014, 23:44
ben gelemiyorum :D

SolidRider
07 Mayıs 2014, 23:44
ben gelemiyorum :D

Yer miyim ? :bounce:

Mesh
07 Mayıs 2014, 23:50
hanım yok çagatay mısafir geldi belki ben tek gelbilirim gelmiye bilirimde kusura bakma

hem hava yağmurlu o gun

Osırıs
07 Mayıs 2014, 23:51
Yer miyim ? :bounce:

Ben yerim ne yiyoruz :P

SolidRider
08 Mayıs 2014, 00:01
Ben yerim ne yiyoruz :P

http://www.youtube.com/watch?v=0z4jTbLbOIE :)

hrnasy
08 Mayıs 2014, 00:21
bende varım inşaallah bu hafta aksilik çıkmaz ise

Berke90
08 Mayıs 2014, 03:40
Çağatay abi yaz hemen beni, busefer çakmak getircem :p

Palakadir
08 Mayıs 2014, 11:43
Beyler bende gelirim ama müsamereyi erken sonlandırabilirim . Malum 11 mayıs Anneler günü sebebi ile ek bir program olacak gibi gözüküor .

Bu arada hava durumu gayet başarılı ne yağmur ne rüzgar var sadece sabah biraz bulutlu olduğunu söylüyor .

http://www.weather-forecast.com/locations/Istanbul/forecasts/latest

hasanrs
08 Mayıs 2014, 11:57
Ben meteorolojiden başkasına güvenmem arkadaş! :)) 20° ve bulutlu (http://www.mgm.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=SILE#sfB)

Palakadir
08 Mayıs 2014, 12:05
Oda olur :) Ama tecrube ile sabit , özellikle extreme spor yapanlar bu sayafadan bilgi alarak eylem hazırlığı yapıyor sapma oranı çok düşük ..

%20 de bana uyar %80 de yol yapmışım olmazmı ...

Ben meteorolojiden başkasına güvenmem arkadaş! :)) 20° ve bulutlu (http://www.mgm.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=SILE#sfB)

ectuna
08 Mayıs 2014, 12:10
google.maps dan rota haritası isteriz.

Honda nın eğitimini hava koşullarından iptal olmuş durumda. Cumartesi şiddetli yağış bekleniyormuş.
Pazar anneler günü. Anne olan eşimi yanıma alırsam tantana etmez. Bir de "seni geziye götüreceğim" dedim mi memnun bile olabilir.

Eşi ile, kız arkadaşı ile katılan var mı?

hasanrs
08 Mayıs 2014, 12:12
Sanırım solidrider +1 gelecek... Benim motor sadece beni götürüyor zaten :D

ectuna
08 Mayıs 2014, 12:18
Sanırım solidrider +1 gelecek... Benim motor sadece beni götürüyor zaten :D

Senin motorda etleri taşımak lazım. Kaçarsan Yakalaması kolay olur. :cherry:

TanImsIz
08 Mayıs 2014, 12:19
İnsallah bukezde bi aksilik çıkmazda gelirim. Hatta ne olursa olsun gelicem :)

çelikatlı
08 Mayıs 2014, 12:20
Piştimi olduk yani. Bizimde Sym wolf facebook gurubu olarak 11 mayıs şile saklı göl organizasyonumuz var. Orda görüşürüz inşallah.

ectuna
08 Mayıs 2014, 12:21
Piştimi olduk yani. Bizimde Sym wolf facebook gurubu olarak 11 mayıs şile saklı göl organizasyonumuz var. Orda görüşürüz inşallah.

oh oh ne güzel

fishosman
08 Mayıs 2014, 12:24
Geçen hafta katılamadım ama bu hafta sizinleyim listede olmak istiyorum :cherry:

ectuna
08 Mayıs 2014, 12:37
Niye viaport ta buluşuluyor? ümraniye tarafından şile otobanına girmek daha mantıklı değil mi?
Darlık yolu üzerinden mi gidilecek şileye?

Osırıs
08 Mayıs 2014, 12:51
Niye viaport ta buluşuluyor? ümraniye tarafından şile otobanına girmek daha mantıklı değil mi?
Darlık yolu üzerinden mi gidilecek şileye?

Motorcular genellikle o yolu kullanıyor,0 trafik bol oksijen orman :) Ha sen dersen bu kadar adamı arapsaçı çevreyoluna sokalım okey ben gelirim :cherry:

Geçen gün ramazan can ın açtığı gezi konusu vardı o ylu diyorum mis misss

ectuna
08 Mayıs 2014, 13:00
tamam usta ben sadece soruyorum. kızma. nerden derseniz oradan :rendeer:

Motorcular genellikle o yolu kullanıyor,0 trafik bol oksijen orman :) Ha sen dersen bu kadar adamı arapsaçı çevreyoluna sokalım okey ben gelirim :cherry:

Geçen gün ramazan can ın açtığı gezi konusu vardı o ylu diyorum mis misss

Osırıs
08 Mayıs 2014, 13:10
tamam usta ben sadece soruyorum. kızma. nerden derseniz oradan :rendeer:

Yok abi ne kızması :) Bak sana rotayı da vereyim,yol üstündeki köylerde et süt yumurta tavuk sebze meyve de alabiliriz :P
http://imgim.com/6613inciu89335.jpg

Palakadir
08 Mayıs 2014, 13:13
Tavuk tüketimi belli bir seviyeye çıkar ise direk fabrikadan aldırabilirim :)

Demedi demeyin ..

fishosman
08 Mayıs 2014, 14:03
Harika bir gezi olacak kesinlikle :cherry: mangal dediniz beni benden aldınız :cherry: geçen geziye can atan kalabalık burada neden yok, reklam verelim :cherry:

kdiner
08 Mayıs 2014, 14:18
Hava yağmurlumu değilmi diye belli olmadığı için katılım yok sanırsam.

Hedef_Turan
08 Mayıs 2014, 14:19
2 hafta önce oradaydık arkadaşlarla otağ kurdum konaklama yaptık yeni gitmiş olmanın verdiği ilgisizlik sebebi ile katılamayacağım size iyi eğlenceler.:cat:

Osırıs
08 Mayıs 2014, 14:53
2 hafta önce oradaydık arkadaşlarla otağ kurdum konaklama yaptık yeni gitmiş olmanın verdiği ilgisizlik sebebi ile katılamayacağım size iyi eğlenceler.:cat:

Bende canım sıkıldıkça darlık köyüne kadar sürerim nefesim açılır çekerim kenara 2 saat otururum :) Gerçekten ihtiyacı oluyor insanın..

Sarper Kaya
08 Mayıs 2014, 15:52
Beylikdüzünden yenibosnaya kadar olan arada bulusup enazından 2 3 motor gidelim bulusma noktasına o bölgelerden gelecek var mı?

fishosman
08 Mayıs 2014, 16:15
Beylikdüzünden yenibosnaya kadar olan arada bulusup enazından 2 3 motor gidelim bulusma noktasına o bölgelerden gelecek var mı?

Ben Halkalıdayım sana şirinevlerde yada yenibosnada katılabilirim. Levent Bp ye gideriz. başka gelecek arkadaş varsa bu şekilde organize olalım. Sana uygun mu ?

ectuna
08 Mayıs 2014, 16:17
Beylikdüzün'den viaport başlı başına bir gezi. Onu ayrıca koyarsınız gezi diye :P

Sarper Kaya
Bana uygun yenibosna şirinevler farketmez hepsi yolumun üstü :)

fishosman

Ben Halkalıdayım. Sana Yenibosna Kültür Üniversitesinin önünde eşlik edebilirim. Başka arkadaşlarda varsa böyle yapalım. Levent Bp ye hep birlikte geçmiş oluruz. Uygun mu ?

Sarper Kaya
08 Mayıs 2014, 17:13
Ben Halkalıdayım. Sana Yenibosna Kültür Üniversitesinin önünde eşlik edebilirim. Başka arkadaşlarda varsa böyle yapalım. Levent Bp ye hep birlikte geçmiş oluruz. Uygun mu ?
Tamamdır Kültür üniversitesi önü uygun başka gelecekler için bir buluşma saati kararlaştıralım kültür üniversitesi önünde

Osırıs
08 Mayıs 2014, 17:20
Rehberiniz osi viaport bp önünde bekler sizi :) Ordan gaz açarız göçbeyliye

tunahanist
08 Mayıs 2014, 17:37
pazar gunu hava kapalı gibi gorunuyor sanki. ama bi hava durumu sitesi tutturamadık yagmazsa eger bende gelebilirim ikitellideyim bende.

SolidRider
08 Mayıs 2014, 21:50
Beylikdüzün'den viaport başlı başına bir gezi. Onu ayrıca koyarsınız gezi diye :P

Levent Bp'den Alemdağ ormanında katılıcaz osirislere,viaport'a gitmicez

Geçen hafta katılamadım ama bu hafta sizinleyim listede olmak istiyorum :cherry:

Biz de seni aramızda görmek isteriz.

google.maps dan rota haritası isteriz.

Honda nın eğitimini hava koşullarından iptal olmuş durumda. Cumartesi şiddetli yağış bekleniyormuş.
Pazar anneler günü. Anne olan eşimi yanıma alırsam tantana etmez. Bir de "seni geziye götüreceğim" dedim mi memnun bile olabilir.

Eşi ile, kız arkadaşı ile katılan var mı?

Ben kız arkadaşımla katılıcam sizi de görmekten mutluluk duyarım.

Beyler bende gelirim ama müsamereyi erken sonlandırabilirim . Malum 11 mayıs Anneler günü sebebi ile ek bir program olacak gibi gözüküor .

Bu arada hava durumu gayet başarılı ne yağmur ne rüzgar var sadece sabah biraz bulutlu olduğunu söylüyor .

http://www.weather-forecast.com/locations/Istanbul/forecasts/latest

Kambersiz düğün olmaz Bülent abi :)

Çağatay abi yaz hemen beni, busefer çakmak getircem :p

Canın sağolsun dostum yine iste yine veriyim :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

1-SolidRider + 1
2-Osiris
3-Hasanrs
4-Sarper Kaya
5-BERKE90
6-Hrnasy
7-Tanımsız
8-Fishosman
9-?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Söylemeyi unuttum,kask kameram yarın geliyor.Çekimler benden kameraya el sallamayana et yok beyler :P

arslanfb
08 Mayıs 2014, 22:02
O gün başka bir programım var yoksa katılırdım size
güzel bir güzergah seçimi olmuş keyifli sürüşler dilerim..

hasanrs
08 Mayıs 2014, 22:15
Bu sefer fotoğraflar benden beyler... Makinem ile emrinizdeyim!

Sarper Kaya
08 Mayıs 2014, 22:23
Ne güzel bol fotolu videolu bir gezi olacak :)

Osırıs
08 Mayıs 2014, 22:24
Bence sadece kanat alalım,köftenin içinde ne olduğunu bilmiyoruz... yada bilindik biyerden kasap köfte alalım.göldeki tesis mantız ve köfteleri çevirmek için maşa vs veriyor mu? vermiyorsa yanımda getireyim, çağatay sen bi ara sor bakalım eksiğimiz olmasın. Birde kaç kilo kanat alcaz :P

Sarper Kaya
08 Mayıs 2014, 22:35
Ben köfte yerim kanat pek uğraştırıyor. Geleceği olmayanda bu muhabbetleri görünce gelmeye karar verecekler :queen:

SolidRider
08 Mayıs 2014, 22:42
Ben köfte yerim kanat pek uğraştırıyor. Geleceği olmayanda bu muhabbetleri görünce gelmeye karar verecekler :queen:

Abi köfte-kanat-pirzola-soğan-biber-domates-kestane-isteyen olursa sucuk ve bilumum mangal ürünleriyle itina ile hizmetinizdeyiz. :mrgreen:

Bence sadece kanat alalım,köftenin içinde ne olduğunu bilmiyoruz... yada bilindik biyerden kasap köfte alalım.göldeki tesis mantız ve köfteleri çevirmek için maşa vs veriyor mu? vermiyorsa yanımda getireyim, çağatay sen bi ara sor bakalım eksiğimiz olmasın. Birde kaç kilo kanat alcaz :P

Öküz değiller ya Mangal için 20 lira almayı biliyorlar,kömürünü telini maşasını da versinler bi zahmet.

Osırıs
08 Mayıs 2014, 22:56

Ben kanat sosu yaptıracam fena olacak fenaaa :D