PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ls2 ff370 shadow neon kask kullanan varmı

Kaangngr
02 Mayıs 2014, 23:20
Merhaba ls2 nin yeni modeli ff370 shadow çene açılır modelini kullanan varmı ? Sizce fiyatına değer mi ? Rüzgardan ıslık sesi yaptığını duydum eski modelde. Güneş vizörü düğmesinden ses yaptığını yazanlar var. Başka bir konuda çene açılır olması kaza esnasında korurmu korumazmı tartışılır. Şuan kullandığım model ff 351 büyük geldiğinden dolayı kafamda rahatça sağa sola yukarı aşağı oynuyor. Bu yüzden bütçeyi aşmayacak yeni bir kask düşünüyorum. Bu model hoşuma gitti. Fosforlu olmasıda dikkat çekici görünürlük arttırıcı gibi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Cevaplarınızı bekliyorum güncel...

fromghetto
02 Mayıs 2014, 23:27
dostum mat siyahını kullanıyorum herdaim kulaklık olduğundan ve vizörüm açık olduğundan rüzgar olayına yorum yapamam ama vizör kapakları düşüp düşüp duruyo şimdiden 2 takım düştü 15 tlden hesapla..
onun dışında bi sıkıntısını görmedim kaç defa elimden motordan raftan falan düştü daha bişi olmadı ara sıra sıkıp bakıyorm çatırdama varmı diye bişi yok şimdilik ama 200 tl lik kask çok da bişi bekleme

lazım olduğunda işini yapsında konfor aramıyorum ben....

Kaangngr
02 Mayıs 2014, 23:45
dostum mat siyahını kullanıyorum herdaim kulaklık olduğundan ve vizörüm açık olduğundan rüzgar olayına yorum yapamam ama vizör kapakları düşüp düşüp duruyo şimdiden 2 takım düştü 15 tlden hesapla..
onun dışında bi sıkıntısını görmedim kaç defa elimden motordan raftan falan düştü daha bişi olmadı ara sıra sıkıp bakıyorm çatırdama varmı diye bişi yok şimdilik ama 200 tl lik kask çok da bişi bekleme

lazım olduğunda işini yapsında konfor aramıyorum ben....

Evet çene kısmından şüpheliyim özellikle kaza sırasında korurmu korumazmı belli değil. Vizör kapağının düşmesi kötü bi durum. Şuanki kaskımda hiç bi sorun yaşamadım yaklaşık 9 ay kadar kullandım. Sadece büyük gelmesinden dolayı değiştirmek istiyorum. Sonuçta kask bu önemli...

hasanrs
02 Mayıs 2014, 23:45
Benim kaskta sıkıntı yok ama rüzgar sesi var.