PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorcu Adamın hasıdır..

Sado39
28 Nisan 2014, 02:28
Bu gün hem maçı izlemek amacıyla hemde biraz ciğerleri açmak için 3-4 kilometrelik bi yolu motorsuz gitmek istedim. Tempolu koşu + yürümek vücudu iyi geldi. Neyse konumuza dönelim ne zaman olursa olsun eğer motorlaysam bir motorcu görürsem selamsız kornasız geçmem (kasklı ve ekipmanlılara) bu alışkanlık olmuş bu gün de koşarken elim korna aradı. :D
Tvs Apache kullanan cross kasklı (bu arada çok yakışmış) abime selamsız geçmedim tanımıyorum ama yinede selamını esirgemedi sağ olsun, buradaysa da yine selamlar. Diyeceğim şu ki çoğu araba sürücüsü yabancıysa sıcak koltuğunda mıyışmış ve kendini kral gördüğü için büyük gönüllerinden etrafı göremez tabiri caizse tınlamamaktalar. Ama motorcu adam öyle değildir yardıma koşar selamını esirgemez elinden geleni ardına koymaz. Tüm motorcu arkadaşlara, abilerime selam olsun.

_pLay_06
28 Nisan 2014, 02:56
aleykum selam :bestmt:

OFG
28 Nisan 2014, 03:00
Ciddi bir kısmı da hödük.2 kelimeyi bir araya getiremeyen,eğitimi lise den ileriye gidememiş,işi gücü küçücük aklıyla kız düşürmeye çalışmak olan,müthiş egoya sahip olan insan çok var bu camiada. O yüzden her ortam da olduğu gibi bu ortamda da seçici olmak şart :)

Sado39
28 Nisan 2014, 03:08
Ciddi bir kısmı da hödük.2 kelimeyi bir araya getiremeyen,eğitimi lise den ileriye gidememiş,işi gücü küçücük aklıyla kız düşürmeye çalışmak olan,müthiş egoya sahip olan insan çok var bu camiada. O yüzden her ortam da olduğu gibi bu ortamda da seçici olmak şart :)

Baştan sona haklısın dostum tabiki istisnalar mevcuttur her abimiz de bunu okuyup gaza gelmesin, zaten onların gözünde psikopatın tekiyiz daha da gömmesinler bizi. Ya da yarası olan gocunsun birader koy ver gitsin. :mrgreen: