PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motoru nerden almalıyım ?

sebastjan
28 Nisan 2014, 01:44
2. el temiz motor almak istiyorum. istanbul'da bildiğiniz motosiklet pazarları falan var mı ya da internet sitelerinden mi önerirsiniz ? sizce hangisi en güvenli ya da maliyeti düşük olur.

Being
28 Nisan 2014, 01:49
Şayet kredi kartı ile satın almayacaksanız ben sahibinden almanızı öneririm çünkü genellikle bayii ve pazarda fiyatlar çok daha yüksek oluyor.

deprogadias
28 Nisan 2014, 01:53
Tamda merak ettiğim bi konuydu

_pLay_06
28 Nisan 2014, 03:18
burdan sehiri filtreleyip bakabilirsin http://www.sahibinden.com/motosiklet/ikinci-el?hasPhoto=true&a269_max=2013&a269_min=1950

Serk21
28 Nisan 2014, 03:19
Istanbul şam şeytani dolu :) mumkunse istanbuldan alma.. zaten o trafikte kullanilan aractan hayir gelmez bence :)

OFG
28 Nisan 2014, 03:26
İnternetten bulacaksın,ustanı da alıp gideceksin.

_pLay_06
28 Nisan 2014, 03:30
İnternetten bulacaksın,ustanı da alıp gideceksin.

bırde son zamanlarda ustanıda al gel muhabbetı basladı. adam elındekı ısı gucu bırakıp benımle o motor senın bu motor benım dıyemı dolassın.

Serk21
28 Nisan 2014, 04:25
bırde son zamanlarda ustanıda al gel muhabbetı basladı. adam elındekı ısı gucu bırakıp benımle o motor senın bu motor benım dıyemı dolassın.

Bende o sacmaligi anlamiyorum, ben simdi atiyorum ankarada motor buldum usta adam dukkani birakcak benle 6 saat yola gelcek :))) e zaten 10 ilana gitsen 8 i turşu cikiyor? Ee? Ozaman usta dukkani kapatsin ben ona ssk yatirayim benim eksperim olsun :) bir suru motosiklet aldim ve sattim, hic birinde ne ustayla gelen oldu neden ben usta goturdum. Hep ustaya gittik ;)

_pLay_06
28 Nisan 2014, 04:32
Bende o sacmaligi anlamiyorum, ben simdi atiyorum ankarada motor buldum usta adam dukkani birakcak benle 6 saat yola gelcek :))) e zaten 10 ilana gitsen 8 i turşu cikiyor? Ee? Ozaman usta dukkani kapatsin ben ona ssk yatirayim benim eksperim olsun :) bir suru motosiklet aldim ve sattim, hic birinde ne ustayla gelen oldu neden ben usta goturdum. Hep ustaya gittik ;)

Abı dıyorum ya cok sacma bır muhabbet adam 100 lıraya aldıgı ısı bırakacak gelıp benımle motor bakacak. o adamaın benımle motor bakmaya gelmesı ıcın kazanacagı paranın fazlasını vermem gerekecekdır. bır ustayla ne kadarda samımı olsan senın ıcın kependıgını kapatabılecegını dusunmuyorum usta ıyı ustaysa zaten dukkanı bos kalmaz usta kotu ustaysa zaten sabahtan aksama kadar bos bos bekler onuda motor baktırmaya gotursen bır dert goturmesen bır dert ( kucuksehırlerdekı ustaları hesaba katmıyorum ).

onr ayaztuna
28 Nisan 2014, 09:59
Ustayı alsan nolcak zaten adam motoru acıp icinemi bakıyo düzgün olup olmadını kafası calısan herkez anlar granaj kenarlarına bakarsın boya kaymısmı elcik kenarına bakarsın degismismi orjinalmi ayak petlerine bakarsın cokmu asınmıs azmı eksozun icine bakarsın siyahmı olmus yoksa hafif beyazlıkmı var siyahsa motor yag yakıyodur en önemlisi satıcıya bakarsın adam sıkıyosa cok o motoru almassın zaten.