PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hirsizlar sokak sokak dolasiyor...

aytacaksel
26 Nisan 2014, 02:14
suana kadar izledigim motor hirsizliklarin bir cogunda sunu gordum.. 1 adet apaci motoru, 2 adet kaskli velet motosikletin yanina yaklasiyorlar. sonrasinda arkadaki iniyor motoru alip gidiyorlar.

apaci motorundan kastim gurultu yapan dusuk ccli scooterlar.. :p normal zamanda bu tarz motorlarin uzerinde 1 tane bile kaskli adam yokken, bir motorda 2 kaskli yeterince suphe cekici degilmi? belkide ben paranoyagim..

az once sokaktan motor sesi geldi, sesinden belliydi apaci motoru oldugu :) camdan asagiya baktim, iki tane eleman kaslari tastamam. karsi binannin otoparkindaki motora soyle bir bakis atip u donusu yapip devam ettiler.

bence o motordakiler hirsizdi siz ne dusunuyorsunuz?

Being
26 Nisan 2014, 02:47
İnsanlar genelde hani dikkatini çeken şeylere bakarlar hocam. Mesela ben de full ekipman ile geziyor ama bir motor görünce gerçekten bayağı dikkatli inceliyorum. Tabii haklı da olabilirsiniz. :)

cece89
26 Nisan 2014, 03:00
Düşük cc ye çoğu zaman full ekipman kız arkadaşımla biniyorum arada apacilik yaptığımızda oluyor(kaskın ön camını açıyorum falan :queen:)

Anlık gafletle gaza gelip saldırmayın :bounce:

hotrob
26 Nisan 2014, 03:11
Düşük cc ye çoğu zaman full ekipman kız arkadaşımla biniyorum arada apacilik yaptığımızda oluyor(kaskın ön camını açıyorum falan :queen:)

Allah iyliğini versin :cherry:

Carbondioxid
26 Nisan 2014, 03:12
Apaçi motoru nitelemesi yanlış, ben benzer videolarda çoğu kez yüksek cc racing/enduro hatta touring dahi gördüm, ancak dediğiniz gibi kaskı koruma değilde tanınmamak için takıyorlar muhtemelen.

(Şu terimi bok ettiler ya çocukluğumda izlediğim westernler apaçiler,başka batıracak kelime yokmuydu eyy zamane gençleri, o değil artık piskoz oldu motorumun markasından ötürü otomatik savunmaya geçiyorum :P )

aytacaksel
26 Nisan 2014, 03:24

ben sadece izleyiciyim saldirma huyum yok :D yanlis bisey gorursem sokakta bagiririm sadece, kacarlar diye dusunuyorum :)

agrasiwe
26 Nisan 2014, 04:34
valla motor görünce bende incelemeden edemiyorum, kimin hırsız kimin hırlı olduğunu anlaşılmıyor bu yüzden, çünkü gerçek motorcu motor görünce inceler :D

rebitek
26 Nisan 2014, 10:06
Aha daha ben dün 2 sivil polisin motorlarını incelemek için nerdeyse adamların içine düştüm, neyseki sormadılar bile ne yapıyon? marka modele bakıp çekildim.

OFG
26 Nisan 2014, 10:56
Siz yine iyi inceleyip gidiyosunuz :D ben merak ettiğim bi motorsa adamı durdurup konuşuyorum motara bakıyorum :D:D Hiç tersleyen olmadı . Gerçi cana yakın insanım kim terslesin beni ^^ Tersimde çok kötüdür ha

nenickila
26 Nisan 2014, 11:22
Arkadaşlar 150kg, öntekerden duvara sabit demire kalın çelik halatla kilitli, direksiyonu kilitli ve ortallığı inleten alarmlı motorumu çalarlarmı, tırstım inceden

ahtand123
26 Nisan 2014, 11:26
SHERLOCK HOLMES :)

KUVVETMİRA
26 Nisan 2014, 11:27
bakış açın masumiyet karinesini ihlaldir, suizandır.
"paranoya" hayatı okumak için güzel bir pencere değildir.

Oz.
26 Nisan 2014, 11:43
Bu şeye benziyor geçenlerde benim başıma gelen anlattığım olayın birebir aynısı.

http://www.motosiklet.net/forum/calinti-motor-duyurulari/130000-dikkat-ediniz-ve-sonuna-kadar-okuyunuz.html

nenickila
27 Nisan 2014, 10:51
bakış açın masumiyet karinesini ihlaldir, suizandır.
"paranoya" hayatı okumak için güzel bir pencere değildir.
paranoyak doğulmaz, paranoyak olunur :mrgreen:
bide nebiliim benim motoru çalsa naapacak yeni değil çok para etmezki, gerçi parçası zor bulunuyo parçalasa parçaları iyi satar :sunny: