PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda Spacy 110 Aldım Hayırlı Olsun Yokmu

HONDAANTALYA
23 Nisan 2014, 22:44
Merhaba Arkadaşlar ;
Bu Gün anahtar teslim 5.300 tl 2014 Model Honda Spacy 110 aldım İnşallah verdigim Paraya deger.
Son olarak gerçekten bu paraya degermiydi ? Lütfen beni rahatlatın :D

http://i.hizliresim.com/DX95WO.jpg (http://hizliresim.com/DX95WO)

tahsins
23 Nisan 2014, 22:47
hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dileğimle :)
spacy çok şeker bir motor. üzmeyeceği aşikar..

hasanrs
23 Nisan 2014, 22:51
Hayırlı olsun. Honda üzmez ama ilerde keser mi bilmem? :)

HONDAANTALYA
23 Nisan 2014, 22:53
Teşekkürler, tipine gelince Ön kafa gerçekten bi honda harikası nasıl tasarlamışlar çokmu düşünmüşler bilemedim.Fakat arkası çok güzel ya :D

Felis Leo
23 Nisan 2014, 23:10
Sayın HONDAANTALYA , nikinizden de anlaşılacağı üzere siz tam bir honda hayranısınız. Ama bu durum rengine göre takım tutmaya benzemiş, futbolcular bile takım tutmazken kim çok para verirse o takıma giderken ,hala o takımı tutmaya devam eden gariban taraftar gibi. Şimdi 5300 lira normal gelirli bir işçi memur sınıfı için büyük para ve istenirki o para harcanınca alabileceği en iyi şey olsun:) Fakat siz parayı markaya yatırmışsınız. 5300 liraya 109cc lik minicik bir yavru skuter. Bizede hayırlı olsun demek düşer.

yavuzk2004
23 Nisan 2014, 23:21
Hayırlı olsun, ben bu motoru kullandım, sürüşü çok kolay pratik ve sağlam bir motor. Bagaj hacmi de iyiydi diye hatırlıyorum. Kaliteli bir motor için bence normal bir fiyat. İyi günlerde kullanın:cat:

HONDAANTALYA
23 Nisan 2014, 23:29
Sayın HONDAANTALYA , nikinizden de anlaşılacağı üzere siz tam bir honda hayranısınız. Ama bu durum rengine göre takım tutmaya benzemiş, futbolcular bile takım tutmazken kim çok para verirse o takıma giderken ,hala o takımı tutmaya devam eden gariban taraftar gibi. Şimdi 5300 lira normal gelirli bir işçi memur sınıfı için büyük para ve istenirki o para harcanınca alabileceği en iyi şey olsun:) Fakat siz parayı markaya yatırmışsınız. 5300 liraya 109cc lik minicik bir yavru skuter. Bizede hayırlı olsun demek düşer.

Bundan 10 Sene Önce 2003 model honda Beat almıştım ozamanda Fiyat Makul tabi.O Motordada ilk kontagı ben açtım tam 10 sene kullandım hiç bir zaman lastik dışında yolda bırakmadı.Hondanın kalitesine biliyorum ama araya çinlilerde girince biraz korkuyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Teşekkürler sayın yavuzk2004 kardeşim.

mete_han
23 Nisan 2014, 23:29
hep derim...2.el temize 4000 vermek sanki daha rahatlatıcı ...:P

HONDAANTALYA
23 Nisan 2014, 23:32
hep derim...2.el temize 4000 vermek sanki daha rahatlatıcı ...:P

2.el kurye denk gelmesi büyük bir ihtimal :pale: Buda beni çok Rahatlatır :cherry:

mete_han
23 Nisan 2014, 23:35
Talihsizliğin Burger Kıng ve Mcdonaldsın bu motoru tercih etmesi...Hondanın kafa böyle çalışıyor...hangi model çok satılıyorsa ona yüklenip fiyat şişirirler...çok zeki oldukları için...halbuki bu makinanın sıfır 4000 lira olsa şu an dağda bayırda şehirde köyde bu makina olurdu yedek parça ve bakımdan voliyi vururlardı..

HONDAANTALYA
Hep Sölerim honda hiç bir zaman üzmez , O Yüzden hiç Pişman deyilim arkadaşlar..

EverHarD*
Hayırlı olsun :)

Sıfır almanızda avantajınız var en azından sorun çıkarmaz zamanında bakımını yaptırırsınız. :)

bana göre fizy den daha iyi spacy sizi üzmez inş.

tekeriniz düz bassın

HONDAANTALYA
23 Nisan 2014, 23:42
Talihsizliğin Burger Kıng ve Mcdonaldsın bu motoru tercih etmesi...Hondanın kafa böyle çalışıyor...hangi model çok satılıyorsa ona yüklenip fiyat şişirirler...çok zeki oldukları için...halbuki bu makinanın sıfır 4000 lira olsa şu an dağda bayırda şehirde köyde bu makina olurdu yedek parça ve bakımdan voliyi vururlardı..

Hatalıysam affer usta ama , Honda Activa , honda beat bu canavarlar hala meydanda cirit atıyor.Sölermisiniz bana 10 sene önce üretilmiş bi motosiklet veya marka activa , beat kadar yaygın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Hayırlı olsun :)

Sıfır almanızda avantajınız var en azından sorun çıkarmaz zamanında bakımını yaptırırsınız. :)

bana göre fizy den daha iyi spacy sizi üzmez inş.

tekeriniz düz bassın
Teşekkürler Kardeşim , Allah daha iyisini nasip etsin.

Garip
23 Nisan 2014, 23:42
Hayırlı olsun arkadaşım senin içine sindi ise bize hayırlı olsun demek düşer

Tavsiyem koruma demirlerini taktir hem motoru korur hem görünüme renk katar

HONDAANTALYA
23 Nisan 2014, 23:45
Arka çantası ıvır zıvırı hepsi takıldı bu çıplk hali şuan

mete_han
24 Nisan 2014, 00:09
karar doğru bence de...ama Hondanın bu çakallığı uyanık esnaf modu can sıkıyor...inan motor kalite ama ederi o değil...Fızy alsaydın belki kendini daha iyi hissederdin..için rahat olsa bu konuyu açarmıydın...:P yenge demiyormuuu herüfff çoluğun çocuğun rızkını şu el arabası tekerli motora verdin ocağımıza incir ağacı diktinnn...:P

OFG
24 Nisan 2014, 00:10
Japona verilen her para müstahaktır kanımca ^^
Bu motordan inip bir çinliye bindiğinde sende kesinlikle doğru karar verdiğine emin olacaksındır.
Ülkemiz şartlarında Hondanın servis-hizmet üstünlüğünüde kabul etmemek elde değil.
Tasarım olarak emsallerine göre gayet şık :)
Hunharca kullanabilirsin üzmez bence (drift,tek teker falan yapayım deme yinede) :D :D
Kısacası güzel tercih , güle güle kullanman ve tekerinin düz basması dileğiyle.

HONDAANTALYA
24 Nisan 2014, 00:18
Japona verilen her para müstahaktır kanımca ^^
Bu motordan inip bir çinliye bindiğinde sende kesinlikle doğru karar verdiğine emin olacaksındır.
Ülkemiz şartlarında Hondanın servis-hizmet üstünlüğünüde kabul etmemek elde değil.
Tasarım olarak emsallerine göre gayet şık :)
Hunharca kullanabilirsin üzmez bence (drift,tek teker falan yapayım deme yinede) :D :D
Kısacası güzel tercih , güle güle kullanman ve tekerinin düz basması dileğiyle.

Teşekkürler Arkadaşım. . . Fiyatlar yaz geldikçe zirveye çıkıyor tabi. Hondayı seviyorum biliiyorum , O da beni çok seviyor hayırlısı olsun bakalım:P

nadrov
24 Nisan 2014, 02:00
Hayırlı olsun gule gule kullan

acayüp
24 Nisan 2014, 02:06
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullan

F54
24 Nisan 2014, 03:25
hayırlı olsun...

cece89
24 Nisan 2014, 04:08
En güzel günleriniz motor üzerinde geçsin :):joker:

Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

CEM.
24 Nisan 2014, 04:42
90da kesiciye girer.

Yuksek hizlarda kafasi sallama yapar yuksek hiz dedigimde 90 :)

Arka freni cok cabuk kitler amortisorleri biraz rahatsizdir.

Kaldirima dik acıyla cikmisligim var banamisin demedi.

Cok rahattir selesini severim. Artci konforuda gayet iyidir.

Motorun dengesi bir scooterden fazla iyi. Belli bir zaman sonra asiri guvende hissettiriyor.

15bin kmye yakin bir tecrubem oldu spacy ile .

Yakiti koklar yakit bitti diye gostergi gostergede 20km daha gider.

Kaya gibi saglamdir gözümde keske ucuZ olsada 2nci elde sehir icine kendime alabilsem.

En sevmediğim yanida devasa anahtari.

Ufacik scooter yap guzel tatlı bi anahtar.

Masaya koysan anahtari litrelik zannederler :)

Hayirlisi olsun kazasiz belasiz.

aykan
21 Haziran 2014, 15:20
Bende aldim bikaçgün önce daha konu açmadım 1 c90 1wave 1innova 3cbf den sonra bide scooter denedim inan eğer sehir içinde kullanıyorsan daha önce neden almamışım diyeceksin yakıt on numara denge on numara atraksiyona girmedikçe üstündeki lastikler kuru havada fena değil ıslak zeminde berbat.. huzur veren bir sürüş daha 200 km deyim kullandıkça aktarıcaz hayırlı olun...

supporter
21 Haziran 2014, 17:34
tekerın duz bassın !

HONDAANTALYA
21 Haziran 2014, 18:02
Arkadaşlar bu konuyu 2ay önce açmıştım :d Fakat fazla kullanmdan sattım pcx aldım. Biraz küçük birazda çukurlarda hep sorun oluyo jant yamuldu falan .O yüzden fazla kullanmadım , onun dışında harika.

osis
21 Haziran 2014, 21:39
Hayirli olsun az yakar çok gezer :) tam antalya motoru