PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara ulusta motosiklet kazası

valadeut
22 Nisan 2014, 18:36
http://i.hizliresim.com/8nbA8a.jpg

Ulusta otobüsten otobüse aktarma yapacağım sırada gördüm bir kare foto aldım, durakta duyduğuma göre yaşlı bir amca karşıdan karşıya geçerken motosikletli arkadaşımız çarpmış, ardından kendide düşmüş, ambulansın içinde yaşlı bir amca oturuyordu, pek bir şeyi var gibi gözükmüyordu. Ama motorcu arkadaşımızı sedye ile aldılar umarım bir şeyi yoktur geçmiş olsun. Az ilerde trafik lambalı yaya geçidi vardı aslında.

merr
22 Nisan 2014, 19:13
İnşallah ikisininde bir şeyi yoktur...

dionysos06
22 Nisan 2014, 22:00
İnşaallah, kaskı ve koruması vardır da hafif atlatmıştır. Nolur şu Ankara da azıcık trafik kültürü olsa. Gerek yayalar gerekse otobüsler bilinçli kullansa. Araba kullanırken bile, yola atlayan yayalar ve sinyalsiz şerit değiştiren araç sahipleri yüzünden o kadar sıkıntı yaşıyorum ki . Hele şu ecza deposu arabalarını hiç demiyorum...

emrb
23 Nisan 2014, 16:22
sürekli o yoldan gidip gelirim.o yolda karşıdan karşıya geçecek boşluk yok illa ki yaya geçidini kullanması lazım ihtiyarın.Ne niyetle geçmiş acaba karşıdan karşıya merak ettim..

Osırıs
23 Nisan 2014, 16:24
Yaşlı adam cam bariyerin üstünden mi atlamış acaba?

valadeut
23 Nisan 2014, 16:49
sürekli o yoldan gidip gelirim.o yolda karşıdan karşıya geçecek boşluk yok illa ki yaya geçidini kullanması lazım ihtiyarın.Ne niyetle geçmiş acaba karşıdan karşıya merak ettim..

bende her gün o yolu kullanıyorum sanırım dikkatini çekmedi, cam bariyerler yer yer sökülmüş oralardan geçiyorlar.

Yaşlı adam cam bariyerin üstünden mi atlamış acaba?

Cam bariyerler yer yer sökülmüş, kazanın olduğu yerin biraz gerisinde de sökülmüş bir kısım vardı, oradan geçiyordu galiba yaşlı amca.
Ankara da cam bariyerden, beton bariyerlerden atlayan dolu insan var ben şaşırmıyorum.

suato21
23 Nisan 2014, 18:32
Kendi hayatlarını,tehlikeye atmakla kalmayıp.Başkalarının da hayatlarını,tehlikeye atıyorlar..Zaten adam gökten üstüne düşse,bütün kusuru senden bilirler..Çünkü motosiklete biniyorsun ya,hemen ön yargı devreye giriyor.Serseri işte,kim bilir ne kadar hızlı gidiyordu..Vatandaşın ve polisin,motosiklet kazalarına bakışı.Ne yazık ki böyle,daha motosikletli arkadaşın suçu yok diyeni görmedim..