PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tvs Apache 150 egzoz nasıl takıcam ?

soner54100
21 Nisan 2014, 20:53
[B]Selamun aleyküm arkadaşlar öncelikle ben motoruma egzoz takıcam ama motorun servisine gittim egzoz satılıkmı diye satılık performans egzoz buldum sordum kaca takarsın usta diye bana bunun montajı farklı 100 lira egzoz 100 lira işçilik alırım dedi :pale: sizce normal mi fiyat yoksa bi işmi var . Önceki motorum cup dı onun sıkıldıkça egzozunu kendim değiştirirdim ama buna baktım egzozda alt sehpanın dayananma kısmı var o o lmasa olurmu Tvs apache motoru olan yada anlayanlar yardım ederse sevinirim[B]:king:

Felis Leo
21 Nisan 2014, 20:58
Arkadaşım, ben eksoz aldım 160 liraya trioval performans eksozu sonrada boğazdan boru yaptırdım tabi kazığıda yedik bu arada 100 lira tokaladık eksozcuya ve sonuçta hiç değmez motorun orjinal sesi daha güzel ben hemen çıkardım ekssozu hiç değmez.

Tİme_shİft42
21 Nisan 2014, 21:00
Oneylann 100 liralık işçilik sanki two brothers takıyor tri oval sesli sessiz egzozları takması basit

soner54100
21 Nisan 2014, 21:05
ben seviyorum performance egzoz sesini ama adam cok istedi kendim takarım dicem ama alt sehpa sıkıntı yapar diye elleş miyorum

kdiner
21 Nisan 2014, 21:15
Goz karari ile bak senin egzosla alacagin ekzos sekli birmi, ayni ise al kendin git evde tak cok basit takilip cikartilmasi ama baglanti yeri farkli ise kaynak gibi islem yapilacaksa ve tanidigin birisi varsa kaynak yaptirip islemi bitirirsiniz ama tanidik yok hic bulasmayin. Arkadasda soylemis zaten degmez diye illede takicam diyorsan mangiri bayilcan.

Kaangngr
21 Nisan 2014, 23:06
Servisten çıkma orjinal borusunu alcaksın sonra tüpü alıcaksın onu bi güzel kaynak yaptırcaksın takması basit. Bende tigerin borusu var apacheye tam uyumlu egsoz karbon kaplama shark kenarda duruyor orjinal kullanıyorum tüp zaten 90 tl ara boruyu servise danış sadece borusunu al tüp le boruyu alıp doğru egsozcuya. Bana sorarsan boş iş...

ERROR88
21 Nisan 2014, 23:20
paraya kıyıp tıger alıcan 380 lıraya :bounce:

emrecenk
22 Nisan 2014, 00:14
sakın 100 liralık performns egzoz diye sattıkları borudan alma pişman olursun ! ben aldım ızmırden turgutluya gıderken susturucu dustu.susturcu hiç bir yerde bulamadım tornada tekrar yaptırdım 25 tl sonra egzoz tupu borudan ayrılıyor gıdıyosun kaynak yaptırıyosun 10 tl daha sonra tekrar tekrar tekrar gıt arkadasların dedıklerı adı sanı belli marka al .(susturucusuz sesi cok guzel ama tupsuz sesi daha daha guzel onuda soylıyım :) )