PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maranta Motor R 15 thander

majorkaan
21 Nisan 2014, 15:04
Arkadaşlar Bu motor hakkında bilgisi olan varmı Benim bildiğim kadarıyla calibre 250 CC nih yerine Gelecekmiş. Ancak tambir bilgi yok

http://www.marantamotor.com.tr/thunder.html
Arkadaslar kusura bakmayin telefondan yaz digim icin resim ekleyemiyorum :pale:

Blackeagletr
21 Nisan 2014, 18:44
Onlar önce bir yedek parça ve servis ağına çeki düzen versinler.
Motora gelirsek, Calibrenin görünüşü daha hoş bence.
2013 fuarında da örnek olarak getirmişlerdi bunlardan bir tane, siteye de eklendiğine göre satılması muhtemeldir.

search16
21 Nisan 2014, 19:09
2014 fuarında inceledikte pek iç acıcı değildi. Görevlilerde en ilgisiz olanlarıysı. Yanlız yiğidi öldür hakkını yeme demişler ya, stanttaki sarı yaldızlı hatunlar en iyileriydi.

majorkaan
25 Nisan 2014, 23:24
Ee mal kotu olunca nasil dikkat cekecekler hatunlar sagolsun bu gun sahibinden.com da satismaya baslamislar biraz garibime gitti motor acaba rica etsem motorun kotu taraflarinelerdi aciklayabilirmisin

yasinim
25 Nisan 2014, 23:29
Reis Cbr 250 nin tanmıtımındaki yazıyı kopyalamışlar var gerisini sen düşün artık.

majorkaan
25 Nisan 2014, 23:50
Reis Cbr 250 nin tanmıtımındaki yazıyı kopyalamışlar var gerisini sen düşün artık.

En kral cin mali desene

yasinim
25 Nisan 2014, 23:57
En kral cin mali desene

Aynen öle :)

majorkaan
27 Nisan 2014, 16:07
2014 fuarında inceledikte pek iç acıcı değildi. Görevlilerde en ilgisiz olanlarıysı. Yanlız yiğidi öldür hakkını yeme demişler ya, stanttaki sarı yaldızlı hatunlar en iyileriydi.

Peki grenaj durumu nasil kalitesi filan kardesim biraz daha acabilirmisin

sedat0055
28 Nisan 2014, 09:38
gösterge paneli cbr 250 ye benziyor calibre 250 tutulamdı devamlı arza veriyordu bu nasıl bilemem

baran900
10 Mayıs 2014, 23:51
Motoru tuzlada ve kartalda iki bayide gördüm, motor Çin malı su soğutmalı 21 bglik bi 250 lik. Malzeme kalitesi fena değil tok sağlam bor yapısı var. Satış elemanları Çin'in en sağlam firması ve uzun yıllardır üretici olan bir firmanin motoru olduğunu söyledi. Benimde şahsi fikrim motor fena değil gerçekten kaliteli bir Çin malı. Fiyatı 9250 tl . Bu paraya daelim megelli hatta 125 lik yamaha alıp ayni performansi yaşayabilirsiniz

nines
18 Mayıs 2014, 00:20
sağlamdır tırttır kullanmadım birşey diyemem ama maranta grup calibre kullanıcılarını bayağı mağdur etti şu yedek parça muhabbetine yine aynı şeyi yapmasında.

Zuzuuw
18 Mayıs 2014, 00:49
Motoru tuzlada ve kartalda iki bayide gördüm, motor Çin malı su soğutmalı 21 bglik bi 250 lik. Malzeme kalitesi fena değil tok sağlam bor yapısı var. Satış elemanları Çin'in en sağlam firması ve uzun yıllardır üretici olan bir firmanin motoru olduğunu söyledi. Benimde şahsi fikrim motor fena değil gerçekten kaliteli bir Çin malı. Fiyatı 9250 tl . Bu paraya daelim megelli hatta 125 lik yamaha alıp ayni performansi yaşayabilirsiniz

Daelim ile bu motor karşılaştırılmaz. Daelim ceketini atsa buna bin basar.

Çin'in en baba motor üreticileri;

LİFAN, Zongshen, HAOJIANG'tır. Bu firmaların yaptıkları motorların hiçbir kuşkulu yanları yoktur.

Bknz: Drift, MXC, Vulture , Asya ve Yuki'de bu firmadan motor bazı modelleri alır. (haojiang)

z-150, z-180 (Zongshen)

MAranta tamamen tıraş bir firmadır. Paranıza yazık etmeyın.