PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HGS Cezası !

yusufgursoy
21 Nisan 2014, 13:57
Herkese iyi günler. Can sıkıntısına borcum var mı diye bakayım dedim 25/03/2014 09:29:39 tarihinde cezam çıktı.

Benim HGS hep dolu olurdu ben otomatik geçerdim kaçak geçiş yazsa da otomatik olarak içinden düşerlerdi. Şimdi bakiyem 30 lira falan civarı var. Ne yapmam lazım hgs ye mail attım ama beklesem mi düşerler mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

(İSTANBUL-FSM KÖPRÜSÜ
*
*
BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ
5
25/03/2014 09:29:39.110
46.75 TL
(İSTANBUL-FSM KÖPRÜSÜ
*
*
BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ
3
21/03/2014 08:38:53.690
4.25 TL

Bu 4.25 TL yi nasıl çekmiş onu anlamadım 3.40 standart iken. Kaldı ki bu cezalı ücretin olduğu zamanda bakiyem olması lazım sonraki geçişlerimde hemen çekmiş

gugukk
21 Nisan 2014, 14:00
hgs sorunlu bir sistem bazen okuyor bazen okumuyor 10 kere kaçaktan sonra cezayı yapıştırıyor ve bakiyenden düşmüyor git itiraz et düzeltsinler

Pekbipicadam
21 Nisan 2014, 14:04
Maille düzeltiyorlar , mailine dönüşleri 1 haftayı buluyor ama düzeltiyorlar tecrübeyle sabittir , hatta ben etiket kullanmıyorum plakadan otomatik düşüyor genelde olur da düşmezse itiraz edip düşüyorum 1 senedir böyle bir sıkıntı yaşamadım.

ugurcan88
21 Nisan 2014, 14:16
otoyol girişlerinde hgs okumadığı zaman başıma gelen sıkıntılardan dolayı artık plakayı kapatıyorum.. gittik devlete güvendik hgs aldık rezilliğe bak... normalde çıkış yapılan gişedeki plakadan okuyarak hesaptan düşen görevli üşenmiş, otoyola giriş yaptığım yeri belirlemeden en uzak mesafeyi düşmüş... 2 dk lık gir-çık otoyol kullanımına 15 lira yazmışlar... kusura bakmasınlar iyi niyet son buldu artık... plakasız gezerim daha iyi...

Sepetçioğlu
21 Nisan 2014, 15:05
Aracımda kullanıyorum bende bezdim artık, bir kerede düzgün okusun düşsün kardeşim, ben her seferinde oraya burayı arayıp düzelttirmek zorunda mıyım? Böyle saçma sistem mi olurmuş? ::rantinp:

papirus00
21 Nisan 2014, 15:40
Şimdi bende konuya istinaden bakayim dedim bende de aynı problem gözüküyor. nereye itiraz ediyoruz. mail adresi var mı ?

cenkito
21 Nisan 2014, 15:43
otoyol girişlerinde hgs okumadığı zaman başıma gelen sıkıntılardan dolayı artık plakayı kapatıyorum.. gittik devlete güvendik hgs aldık rezilliğe bak... normalde çıkış yapılan gişedeki plakadan okuyarak hesaptan düşen görevli üşenmiş, otoyola giriş yaptığım yeri belirlemeden en uzak mesafeyi düşmüş... 2 dk lık gir-çık otoyol kullanımına 15 lira yazmışlar... kusura bakmasınlar iyi niyet son buldu artık... plakasız gezerim daha iyi...

kacak giriş algılarsa en uzun mesafeden hesaplıyorlar
ogs de öle idi

ugurcan88
21 Nisan 2014, 16:40
iyi de hgs girerken okumamış, çıkarken okumamış... gişelerin algılama sistemlerinde sorun varsa benim suçum mu? sonra orda oturan bi adam plakaya bakıyor ve "aha kaçak geçmiş" diyip en uzun mesafeyi yapıştırıyor... olan sana oluyor.. devletimi severim, onun da beni sevmesini beklerim... fırsatını bulunca düdüklemesini değil...

kacak giriş algılarsa en uzun mesafeden hesaplıyorlar
ogs de öle idi

agrasiwe
21 Nisan 2014, 17:06
dur sen dur bende yapıcam şu telli plaka kapatma sisteminden az kaldı,o zaman alırsınız dicem..