PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Nakliyesi

sozerten
21 Nisan 2014, 04:16
Merhabalar arkadaşlar, Tvs Apache'mi Aydından Eskişehire getirmek istiyorum. Aslında binip gelmek fikri vardı aklımda fakat ailemin gönlü razı gelmedi. Benim de aklıma ilk olarak otobüs firmaları geldi haliyle. Son zamanlarda otobüsle motosiklet taşıyan var mı aramızda? Taşıdıysa ne gibi şeyler istediler? (benzini boşalt yağı boşalt gibi) Her otobüsün bagaj yüksekliği farklı oluyor yan yatırmamı isterlerse kabul etmeli miyim? Hangi otobüs firması daha çok yardımcı olabilir? Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim iyi forumlar :)

deprogadias
21 Nisan 2014, 04:28
Motorunu yan yatırmanı isterlerse pek sıcak bakma. Sonuçta hareket halinde olucak ve güzel ülkemin yolları mayın tarlası gibi olduğu için motor hoplaya zıplaya gider.

Yan krenajları plastik olduğu için kırılabilir veya başka zarar görebilir. Onu oraya yan şekilde indirip bindirmekte sıkıntı olur.

En mantıklısı bi kamyonet yada transit gibi van araçla anlaşıp motorunu sağlama alıp öyle götürmek olucaktır.

solmyr
21 Nisan 2014, 06:16
örnek olmak gibi olmasın, ben genelde aileye bahsetmeme çözümünü tercih ediyorum. kendine güveniyorsan bin git. annem ekmek almaya bile bisiklet ile gitmemi istemezdi. motosikletten sonra, kaçak yaptığım 500- 800km arası gezi fotoğraflarını gösterdikçe, önce kızıp zamanla güvendi. ve otobüs yada arabadan daha fazla yada az tehlikeli olmadığını anladı.

90sdance
21 Nisan 2014, 09:03
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/120238-merak-edenlere-motosiklet-otobus-ile-nasil-tasinir.html

cool113
21 Nisan 2014, 09:31
travego bagajları yüksek oluyor. havalar güzelleşmeye başladı ortalama hızlarda üzerine binip gelebilirsin bencede.

Sosyete59
21 Nisan 2014, 11:12
ben travegoya scooteri dik sokamadım :)

arslan26
21 Nisan 2014, 13:53
Keske kullanarak gelsen Eskisehir'e birde uzun yol tecrubesi eklemis olursun kendine, havalarda fena sayilmaz

dmRhn
21 Nisan 2014, 14:03
Aydın Eskişehir arası 380Km gözüküyor, havalarda güzel duruyor :) Insanın içi kıpırdar o kadar yolda niye sürmedim diye behhh, ben Bilecik 'ten istanbul 'a tecrübem çok az olmasına rağmen sürerek getirmiştim :) 280Km yol yapmıştım artçı ile birlikte hemde :)

baris21
21 Nisan 2014, 14:40
koycan yagını full yapcan benzini,benzinin kırmızı ışığı yandıgında eskişehir topraklarındasın olay bu....:thumleft: