PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konya Çamlıca Pastanesinin Yanındaki Apaçi SS'cular

lickup
21 Nisan 2014, 00:46
Belki olurda burada takılan falan vardır içlerinde. İçinizdeki en aşağı makine 20 bin lira ama 200 lira verip bi kask alamadınız mı? Ben utandım ya R6'la hayabusalar kol geziyor ama bi tane kaskı olan adam yok. Arada kalkıp şehrin göbeğinde egzoz bağırttırıyorlar yemin ediyorum şu motoru basan Cupcılar daha sempatik benim gözümde.

babaAkar
21 Nisan 2014, 01:06
Hepsinin kaskı var Sadece o mekanda takmıyorlar kendilerini etiket yapmak için..
Yeşil zx6r'ı olan adam benim manevi dayımdır Ve kendisine apaçi denilmesinden pek hoşlanmaz Şimdi bu forumun linkini ona yolluyorum Bittin olm sen :queen:

lickup
21 Nisan 2014, 01:19
Hepsinin kaskı var Sadece o mekanda takmıyorlar kendilerini etiket yapmak için..
Yeşil zx6r'ı olan adam benim manevi dayımdır Ve kendisine apaçi denilmesinden pek hoşlanmaz Şimdi bu forumun linkini ona yolluyorum Bittin olm sen :queen:

Yapma hocam gözünün yağını yiyeyim :mrgreen: Bilmem artık ben hiç görmedim hele R6 sahibi bildiğin çıplak geldi afedersin çatalı görünüyordu herifin.

babaAkar
21 Nisan 2014, 01:26
oo demek r6'cının çatalını gördün Hemen yurdakul abiye iletiyorum Bu sefer seni kesin öldürürler :queen:

lickup
21 Nisan 2014, 01:35
oo demek r6'cının çatalını gördün Hemen yurdakul abiye iletiyorum Bu sefer seni kesin öldürürler :queen:

Yarın şehir dışına çıkıyorum, arkadaşlar ne alayım yanıma kaç km de mola vereyim?

yiqit
21 Nisan 2014, 01:37

Apaçi dayına benden selam. Kafatası sharptan 5 yıldız mı almışta kask takmıyor ?

babaAkar
21 Nisan 2014, 11:28
Apaçi dayına benden selam. Kafatası sharptan 5 yıldız mı almışta kask takmıyor ?

Hepsinin kaskı var ama çamlıca pastanesinin oralarda takmıyorlar trafiğe kapalı yerde takmıyorlar kendilerini etiket etmek için tanınmak için Yoksa bilinçliler..
Hmm soruna gelecek olursak ona sormak lazım Biraz sinirlidir aslında sormayada çekiniyorum :queen:

Ayrıca gerçek dayım değil yanlışlık olmasın.

Ayrıca apaçi dediğini kendilerine ileticem yiqit kardeş :bounce:

emRRe79
21 Nisan 2014, 11:53
eee kask takarlarsa geçen 2 ayaklı motorlar onları nasıl tanıyacak ?
biraz mantıklı düşünmek lazım değil mi ama :))

bazıları vardır motosiklet alır biner hakkını verir bazıları vardır kafe onune cekip şekil yapar

kask konusuna gelince basliği açan arkadas simdi motosiklet kazalarının yüzde 95 i kullanıcı hatasıdır. Kafatasları sigortalı o apaçilerin sen sıkıntı etme :)

YouSuffer
21 Nisan 2014, 12:00
Heryerde var boşverin kafa onların kafası siz kendinizinkini koruyun

Felis Leo
21 Nisan 2014, 12:06
İnsanlar çevreyi rahatsız etmedikten sonra istediği gibi motor sürsünler boşverin, adamın sağlığınden bize ne.

Garip
21 Nisan 2014, 12:10
işte o yüzdn halk motorcuya ( bize ) tepkili...

Tİme_shİft42
21 Nisan 2014, 12:16
Hepside aynı adamlar hepside aynı motorlar motoruda öyle ortaya milletin gözüne gözüne sokarlar gelen geçende bakıyor 2 metre Adamda kask mask bir şey yok ama Motorularıda temiz özenle bakıyorlar :)