PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MT ailesi olarak paintball etkinliği düzenleyelim

Motorcu Abi
19 Nisan 2014, 16:30
Üzerimizde ki stresi atmak ve tanışmak için böyle bir etkinlik duzenleyelim dedim.:bestmt:
Katılım en az 10 kişi olmak kaydıyla eğer istek olursa yer ve zamanı herkese uygun olacak sekilde belirleyebiliriz. :rendeer:

solmyr
19 Nisan 2014, 16:48
kantır oynarım diyen varsa sunucu açarım :P

Motorcu Abi
19 Nisan 2014, 16:51
kantır oynarım diyen varsa sunucu açarım :P
Paintball size çocukça geliyor anladığım kadarıyla :pale:

solmyr
19 Nisan 2014, 16:56
kantır da pek yetişkin işi sayılmaz :)

clabber
19 Nisan 2014, 19:38
Her türlü savaşa hazırım, Her Türk Asker Doğar..

Motorcu Abi
19 Nisan 2014, 20:36

1 kişi tamam :mrgreen:

Katılım olursa etkinliği 1 mayısta yapabiliriz. Hem tatil günü herkesin kafası rahat olur :cat:

hasanrs
19 Nisan 2014, 22:22
Nerede olacak? 1 Mayısta biz çalışabiliriz ama öğreneyim

solmyr
19 Nisan 2014, 22:24

heroes of might and magic 3 hostu açayım? :P

motorcu abi'nin müritlerini çalıcam :pl:

Motorcu Abi
19 Nisan 2014, 22:33
Nerede olacak? 1 Mayısta biz çalışabiliriz ama öğreneyim

Istanbulda herkesin rahat usabilecegi bir yer düşünüyorum ama ilk once kimler nereden katiliyor bunu ogrenmem gerekiyor :)

YouSuffer
19 Nisan 2014, 22:35
bir pazar istanbuldaki herhangi biyere gelirim baba tarafım asker onuda belirteyim sonra vay efendim headshotlar surunmeler felan rerörö olmasın yaniii

hasanrs
19 Nisan 2014, 22:40
Ben gelmek isterim ama söz veremiyorum.

nurol
20 Nisan 2014, 01:10
çatalca tarafında var biyer avrasya paintbol diye oyundan sonra orrda mangalda yakabiliriz ama 20 kişi ebn fazla 10 kişi pek sarmaz istanbul bağcılar ben 2 arkadaş daha ayarlarım geliriz yani ama pzar olursa süper olur

SolidRider
20 Nisan 2014, 01:32
Ben gelirim,kız arkadaşımla aynı takımda olursak pek şansınız kalmaz :bounce: Biz göktürk tarafında bir yere gitmiştik,araştırırım isterseniz.

Motorcu Abi
20 Nisan 2014, 11:37
çatalca tarafında var biyer avrasya paintbol diye oyundan sonra orrda mangalda yakabiliriz ama 20 kişi ebn fazla 10 kişi pek sarmaz istanbul bağcılar ben 2 arkadaş daha ayarlarım geliriz yani ama pzar olursa süper olur

Herkes rahat ulaşabilecekse neden olmasın :)
10 kişi demedim zaten en az 10 kişi olmak kaydıyla dedim bu sayı ne kadar fazla olursa o kadar iyi :mrgreen:

Ben gelirim,kız arkadaşımla aynı takımda olursak pek şansınız kalmaz :bounce: Biz göktürk tarafında bir yere gitmiştik,araştırırım isterseniz.

Göktürk tam neresi oluyor? Fiyatını falan yazarsanız iyi olur kimsenin bütçesini zorlamamış oluruz :)