PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bajaj Pulsar gemisi şu an limanda Türkiye de

Felis Leo
18 Nisan 2014, 15:04
Merhaba arkadaşlar aldığım son haberlere göre Bajaj motorlarını getiren gemi Türkiye ye gelmiş , bizim motorlar her an elimize geçebilir , motoru sattım, 18 gündür hacı yolu bekler gibi pulsar ı bekliyorum:)

sabiht
18 Nisan 2014, 15:06
Hadi gözün aydın..! Bir an önce kavuş bakalım da yorumlarını alalım...

copycat
18 Nisan 2014, 15:09
biz iki ay bekledik hocam. 18 gün çok makul süre. yalnız daha bunun gümrük kaydı, faturası, plaka ruhsatı var.

İhtiyarbebe
18 Nisan 2014, 15:20
vay be 200 lüğü güzelmiş. ne malı ki bunlar?

turkish39
18 Nisan 2014, 15:29
Şimdiden hayırlı olsun

Thracian
18 Nisan 2014, 15:36
Abi moral bozmak gibi olmasın ama çeşitli gümrük işlemleri,burdan ana depoya geliş,ordan bayiilere dağıtım derken 2 hafta hatta daha fazla zaman alabilir.Ben geçen sene 0 km Hyosung almıştım motosiklet motosiklet Türkiye'ye giriş yaptığı halde 2 hafta beklemiştim.Bu arada yeni motosikletiniz şimdiden hayırlı olsun.Motosikleti Şukla Motor'dan mı aldınız?

ayhanakbuga
18 Nisan 2014, 15:36
az önce kuralkan müşteri temsilcisi ile görüştüm, haberi yokmuş.

Felis Leo
18 Nisan 2014, 15:41
Müşteri temsilcisinin hiç birşeyden haberi yok hocam bende elli kere aradım papağan gibi her seferinde aynı şeyi söyledi:) Motoru şukla motordan aldım.

turkish39
18 Nisan 2014, 15:58
Müşteri temsilcisinin hiç birşeyden haberi yok hocam bende elli kere aradım papağan gibi her seferinde aynı şeyi söyledi:) Motoru şukla motordan aldım.

Olur mu canım adamlar ciddi çalışmaya başladı

Seko
18 Nisan 2014, 16:04
Az önce Şukla'yı aradım test motorunu sordum, Mayıs'ın 2'sinde gelecek dedi. Boxer modeli varmış, belki bu haftasonu test ederim.

Felis Leo
18 Nisan 2014, 16:18
Az önce Şukla'yı aradım test motorunu sordum, Mayıs'ın 2'sinde gelecek dedi. Boxer modeli varmış, belki bu haftasonu test ederim.

Bugün gördüm boxer vardı test motoru, diskover le beraber, gitmişken biraz daha alıcı gözle inceledim gerçekten güzel motorlar.Malzeme kalitesi belli oluyor.

kemboo
18 Nisan 2014, 16:27
hadi hayırlı olsun yorumlarınız önemli

hamzarat
18 Nisan 2014, 18:02
şukla motor dediğiniz yer bursa'da mı? istanbul'da da test edilecek yer hakkında bilgisi olan varsa benim de merak ettiğim ve almaya düşündüğüm motorlardan birisi.umarım yakıt,yedek parça falan iyi olurda üzmez alanları?
ama test motoru olan bayi bulmak lazım önce.

Brock07
21 Nisan 2014, 18:53
Nerde bu Bajaj Pulsar lar teslim alabilen var mı?

Motorcu Abi
21 Nisan 2014, 18:56
Benimle gemiyi patlatmaya gelen var mı :pl:

ogzcngdk
21 Nisan 2014, 19:59
Abi moral bozmak gibi olmasın ama çeşitli gümrük işlemleri,burdan ana depoya geliş,ordan bayiilere dağıtım derken 2 hafta hatta daha fazla zaman alabilir.Ben geçen sene 0 km Hyosung almıştım motosiklet motosiklet Türkiye'ye giriş yaptığı halde 2 hafta beklemiştim.Bu arada yeni motosikletiniz şimdiden hayırlı olsun.Motosikleti Şukla Motor'dan mı aldınız?

hocam sen bursadaymışsın ya :) görüşmedik hiç bi ara haftasonu bişeyler yapalım şukla motora teste gelirim ben 2 mayısta pulsarı test etmeye en olmadı orda görüşürüz

Thracian
25 Nisan 2014, 21:55
hocam sen bursadaymışsın ya :) görüşmedik hiç bi ara haftasonu bişeyler yapalım şukla motora teste gelirim ben 2 mayısta pulsarı test etmeye en olmadı orda görüşürüz

Valla kusura bakma yeni gördüm mesajı.Karacabey'de çalışıyorum ve oturuyorum.Şu işlerden bir fırsat arkadaşla geleceğiz Bursa'ya.

mete_han
25 Nisan 2014, 22:38
gelsin artık merakla bekliyoruz...

arslan26
25 Nisan 2014, 22:54
Merakla bekleyenlerden biride benim, cbf mi pulsarmı derken inazuma almak için niyetlendim 7 bin nakit +5500 kredi, malum çiftçiyim iki gözüm havada yağmur bekliyorum kuraklık böyle giderse bıraktım inazuma pulsarı elimdekini kaybetmezsem iyidir, rabbim rahmetini esirgemesin cümleten