PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın elbiseli adamın söylediği 1621-2 omuz koruma?

Uykusuzcorap
17 Nisan 2014, 22:10
Daha önce araştırmıştım bulamamıştım bilgisi olana da rastlamamıştım. Ama 16 nisan dünkü canlı yayında düşüp omzunu inciten bir arkadaşla ilgili şöyle bi yorumu oldu.

1621-2 standartında omuz koruması kullan diye. Normal olarak bildiğimiz dirsek ve omuzda 1621-1 koruma srtta aynu şekilde fakat sırt için 1621-2 level korumalar var. Omuz ve dirsek için bulamadıdm. Bilgisi olanlar cevap verebilirmi?

Venom tekstil montum var, korumalarını değiştirmek istiyorum varsa bu şekilde..

Redneck
17 Nisan 2014, 22:30
spidi marka montlar için 1621-2 kormlalar var,aynı zamanda alpinestarsın da olması lazım ve knox markasının da sadece omuz olarak koruması olduğunu hatırlıyorum,ben spidi marka ceket kullanıyorum,normal korumaları ile 1621-1 warrior sırt koruması almıştım (spidi) o bile iyi para tutmıştu, 1621-2 omuz korumaları bir venom mont parası tutabilir,bence o venom montu değiştirmek senin için daha iyi olacaktır diye düşünüyorum

Uykusuzcorap
17 Nisan 2014, 22:33
spidi marka montlar için 1621-2 kormlalar var,aynı zamanda alpinestarsın da olması lazım ve knox markasının da sadece omuz olarak koruması olduğunu hatırlıyorum,ben spidi marka ceket kullanıyorum,normal korumaları ile 1621-1 warrior sırt koruması almıştım (spidi) o bile iyi para tutmıştu, 1621-2 omuz korumaları bir venom mont parası tutabilir,bence o venom montu değiştirmek senin için daha iyi olacaktır diye düşünüyorum

Link bulursanız atabillrmisiniz? Dainesenin de 1621-2 koruması var sırt 300 tlye sas-tec veya adını hatırlıyamadıgım bi markanında 80 tlye..

250-300 tl değildir omuz koruması sanırım :)

Redneck
18 Nisan 2014, 02:55
Benim hatırladığım korumaların seviyesi level 1 miş yani 1621-1,bende yanlış hatırlıyormuşum,kısa bir araştırma yaptım fakat omuz koruması olarak 1621-2 koruma fazla bulamadım, bende sizin dediğiniz sas tec korumaları bulabilim internette,bunun dışında,

spidi montların standart omuz koruması dışında geliştirilmiş versiyon omuz koruması var fiyat olarak da düşündüğümden ucuz çıktı o da şu linkte http://www.hondamototal.com/?urun-611-Spidi-Biomekanik-Omuz-Koruma.html

eldeki en iyi seçenek bu gibi gözüküyor,sanırım 1621-2 omuz koruması yok :)

bunun dışında siz de bulursanız,mesajınızı bekliyorum

santo78
20 Nisan 2014, 00:19
Omuz ve dirsek korumalarinda 1621-2 yoktur.

Selamlar