PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikleti Trafikten Düşürme.

lifespeed
18 Nisan 2014, 09:08
Arkadaşlarım, abilerim benim bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.
2005 model 7000 km de bir 100 cc motosikletim var. İlk sahibiyiz. Aldığımızdan beri vizesi yok. 2 senedir sigorta yok. zaten kullanmıyoruz o kadar. ayda 10-15 km ancak kullanıyoruz.
şimdi bu motosikleti büyültmeyi planlıyorum. sıfır motor alacağım nasipse. Yanlız plakayı yeni motosikletime devir ettirebilir miyim ? Eğer ettirirsem borç falan çıkar mı? Yada trafikten men ettirmek de olabilir, masrafları ne olur, neler gerekir, ne yapmak lazım ? yada motosiklet bu şekilde satılır mı satış verilebilir mi ? Eğer satılabilirse isteyen olursa satarım.

Yardımcı düşünceleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

100 kişi bakmış 1 kişi bile yazmamış. Yardımcı olacak, fikir verecek insan yok mu ? :silent:

tahsins
18 Nisan 2014, 09:50
dostum çok kez yazılan tartışılan konular olduğu için insanlar cevap yazmıyor olabilir. bu durumda forumda arama yapman yeni bilgi almandan daha faydalı olur senin için.

bak şöyle sitede istediğin aramayı yapabilirsin..
https://www.google.com.tr/search?q=site%3Amotosiklet.net+trafikten+d%C3%BC%C 5%9F%C3%BCrme&oq=site%3Amotosiklet.net+trafikten+d%C3%BC%C5%9F%C 3%BCrme&aqs=chrome..69i57j69i58.15782j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8

lifespeed
18 Nisan 2014, 10:12
plakayı borçsuz olarak devir konusunda bir cevap bulamadım. ben en iyisi trafik şubeye gidip bilgi alayım. teşekkür ederim ilginiz için.