PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul-Bursa gezisi için rotamızı şimdiden çiziyoruz :)

Sayfa : [1] 2 3

Osırıs
14 Nisan 2014, 19:33
Arkadaşlar geçen pazar günü şile gezimiz wolfsat-hazarozan ve kngsze nickli arkadaşlarımızın da katılımıyla kazasız belasız bayram havasında geçti. Totalde 150 km yol yapıldı :)
Sırada bursa var,ben bursaya hiç gitmedim orhangazi den bilecik yönüne gitmiştim en son çok güzel yerler gördüğüm kadarıyla yolları da nefis :P Biz dünkü gezimizde 2-3 hafta sonrasına sözleştik (27 nisan pazar yada 04 mayıs pazar )

ectuna nickli arkadaşımızın katkısıyla rotamız güncellenmiştir,kendisine teşekkürü borç biliriz :)
http://i.hizliresim.com/XWyld7.jpg

Eğer gezi günü tam netleşirse buluşma yerimiz pendik itfayesi yanındaki petrol ofisi olacak (e5 üzeri gelenler pendik köprüsünde kime sorsanız gösterirler :queen: Saat olarak 08:00 08:30 arası (ne kadar erken olursa o kadar iyi) Tanışıp kaynaşma sonrası istikamet doğru eskihisar feribot iskelesi(motor+1kişi 10 15 tl arası bişeydi) 20 30 dk yolculuk sonrası bozmadan bursa yada yol üstünde tavsiye ettiğiniz neresi varsa uğrak verelim.
Gezilecek yerler önceden belirlenip ona göre rota güncellenecektir.Gezi esnasında acil durum harici konaklama güzergah değişikliği vs yapılmayacaktır. (özellikle buna dikkat edelim arkadaşlar,hem dönüşte geç kalmayalım hem gezi çorba olmasın,herkes gittiğimiz yeri önceden bilsin
Bu rota tahmini 1 1.5 saat sürecek ama katılacak arkadaşların tavsiyeleriyle şekillenecek,illa bursaya gitmekte şart değil. Dediğim gibi daha önce giden motordaşlarımızın tavsiyelerini muhakkak bekliyoruz...

Bursada gezilecek yerler: (rota değişmez ise)

Padişahların Türbeleri
Şehzade Mustafa Türbesi
Yeşil Türbe, Uludağ
Cumalıkızık
İznik
Ulu cami
Emirsultan
Tophane
İnkaya
Muradiye
Arap Şükrü Sokağı
Yıldırım Medresesi
Yeşil Medrese
Koza Han
Suuçtu Şelalesi
Karagöz Mezar Anıtı
Atatürk Müzesi
Türk İslam Eserleri Müzesi
Oylat Kaplıcaları
Ulubat Gölü
Bursa Kalesi

Küçük büyük cc farketmez canı sıkılan bütün arkadaşları bekliyoruz. Şimdiden 6 kişi geliyor. Başgan kaytarma yok bak o kadar yazıp çizdik,o köfteler buraya gelmiyorsa biz onlara gideriz :mrgreen:

Gezimiz 04 mayıs pazar gününe kararlaştırılmıştır,bir de geri sayım linki koyuyorum kaç gün kaç saat kaldı diye düşünme derdine son :)

Bursa gazlaması için belirtilen adresteki buluşmaya kalan süre.

https://saymat.com/istanbul-bursa-gezisine-kac-gun-kaldi

hasanrs
15 Nisan 2014, 00:00
Hacı benim motor yokuşta 65 kmh düz yolda maç 80 yapiyor. O işi naapcaz?

Osırıs
15 Nisan 2014, 00:09
Geze geze başgan göre göre :) Hıza ne gerek zaten o hızların üstüne çıkmıyoruz. biz arada basar arayı açar ilerde durup çay demler seni bekleriz :queen:

hasanrs
15 Nisan 2014, 00:32
Sen beni liste başına yaz ama geride kalırsam döner giderim Yalovada aleme akarım :) Herkes kaskını ekipmanını getirsin. Maksimum hız 70km/h Fermuar düzeninde gideceğiz. Yalova Bursa arası belki bir mola verilebilir. Onun dışında yalovadan itibaren direk Bursaya :)

Mesh
15 Nisan 2014, 00:41
baba bende gelelirm 4 mayıs pazar gunu aksilik olmazsa hanım yokuş yapmazsa

agrasiwe
15 Nisan 2014, 00:47
valla bi yanım git diyor diğer yanım :D

Osırıs
15 Nisan 2014, 00:51
Arkadaşlar aceleye gelmesin diye 2 3 hafta salladım :) en uygunu hangisiyse o hafta yola revan olucaz. yorucu bir yol değil (şileden sonra kalıbımı basarım :queen: ) tın tın gidip bikaç yer gezip geri dönücez çok zor bişey olmasa gerek :)

Mesh
15 Nisan 2014, 01:10
özbilen kardeşim beni 4 mayısa yazabilirsin..

Osırıs
15 Nisan 2014, 01:19
özbilen kardeşim beni 4 mayısa yazabilirsin..

Zaten büyük olasılık gezi 4 mayısta olacak kardeş çoğunluk 4 mayıs diyor zaten, tamda havaların ısınıp yemişlerin olgunlaştığı zaman :))

Mesh
15 Nisan 2014, 01:23
sıcak iyidir bol bol çesme suyu içeriz :D

kngsze
15 Nisan 2014, 01:26
sıcak iyidir bol bol çesme suyu içeriz :D

Osirisin mideye birşeyler olmuştu garip bir çeşmeden su içip dikkat et derim :mrgreen:

Benim için yol,tarih farketmez her daim :cat:

Yeterki depom full,vaktim bol olsun :P

Osırıs
15 Nisan 2014, 01:29
Osirisin mideye birşeyler olmuştu garip bir çeşmeden su içip dikkat et derim :mrgreen:

Benim için yol,tarih farketmez her daim :cat:

Yeterki depom full,vaktim bol olsun :P

Yok ya midem o çeşmeden evvel de ağrıyodu zaten :cherry: sende gelecesin istanbulu silecesin :queen: kaytarma yok aman diyim

search16
15 Nisan 2014, 08:48
Arkadaşlar bu rotayı bir gündemi bitirmeyi planlıyorsunuz. Yada içinden rotamı seçilecek. Suuçtu şelalesi Bursa merkeze 110 km uzaklıkta. Oylatsa tam ters istikamette. İznik ise Orhangazi'den girip gölün sonu. Biz bu rotaları günlük palanlıyoruz. İznik gezisi oylat gezisi suuçtu gezisi gibi. Bursa grubunda gezileri genelde ben planlarım. Rota içine koyduğunuz uluabat gölünde Gölyazı köyü Ağlayan Çınar 'da oturdunuzmu kalkmak istemiyeceksiniz. Suuçtu şelalesi mevsimin en bol suyunu görüp yeşilliğine doyamıyacağınız zamanı. Sadece tavsiyemdir;
Suuçtu şelalesini görmediyseniz tam zamanı. Uluabat gölü yol üzerinde Köfteci Kenan yada Gölbaşı restorant yemek molanız olabilir.
Hepinize kazasız belasız keyifli yolculuklar.

hasanrs
15 Nisan 2014, 09:20
Arkadaşlar bir iki yer seçip o şekilde gidelim. Sonuçta bütün gün motor kullanacağız. Dönüşü de hesap edip enerjimizi ona göre yakalım :D Malum yaş 39 haha...

search16 dan yardım isteyelim. Bursaya kadar girmek şart değil bence. Görülesi yerlere girelim. Yolu bozuk olmasın. Ben motorumu bir daha bozuk yola sokmam!

Hedef_Turan
15 Nisan 2014, 10:10
Takipteyim.

Osırıs
15 Nisan 2014, 11:00
Arkadaşlar bu rotayı bir gündemi bitirmeyi planlıyorsunuz. Yada içinden rotamı seçilecek. Suuçtu şelalesi Bursa merkeze 110 km uzaklıkta. Oylatsa tam ters istikamette. İznik ise Orhangazi'den girip gölün sonu. Biz bu rotaları günlük palanlıyoruz. İznik gezisi oylat gezisi suuçtu gezisi gibi. Bursa grubunda gezileri genelde ben planlarım. Rota içine koyduğunuz uluabat gölünde Gölyazı köyü Ağlayan Çınar 'da oturdunuzmu kalkmak istemiyeceksiniz. Suuçtu şelalesi mevsimin en bol suyunu görüp yeşilliğine doyamıyacağınız zamanı. Sadece tavsiyemdir;
Suuçtu şelalesini görmediyseniz tam zamanı. Uluabat gölü yol üzerinde Köfteci Kenan yada Gölbaşı restorant yemek molanız olabilir.
Hepinize kazasız belasız keyifli yolculuklar.

İçinden birbirine yakın birkaç yer seçip oraya gitmeyi düşünüyoruz günübirlik bir gezi olacak yolları kötü olmasın birde güzel bi köfte yiyelim yeter :mrgreen:

EDİT: Ben burda şekillendirdiğimiz rotayı haritama önceden çizip geziye çıkmayı düşünüyorum. yol,gezilecek yerler,yemek yiyecek mekanlar belli.. gezi günü toplandığımızda ortaya açıp bütün arkadaşlara gösterip hepsinin fikrini alıcaz,herkes gidilecek yerleri önceden bilecek,o rotadaki arkadaşlarına da önceden haber verebilirler.

TanImsIz
15 Nisan 2014, 11:00
Siteye özlenen hareket geldi nihayet. Bursa'yı ve cevresini iyi bilen organizer arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur kanısındayım. search16 bu iş icin çok gönüllü gibisin bi yol gösteriver :)

kngsze
15 Nisan 2014, 11:07
İçinden birbirine yakın birkaç yer seçip oraya gitmeyi düşünüyoruz günübirlik bir gezi olacak yoları kötü olmasın birde güzel bi köfte yiyelim yeter :mrgreen:

EDİT: Ben burda şekillendirdiğimiz rotayı haritama önceden çizip geziye çıkmayı düşünüyorum. yol,gezilecek yerler,yemek yiyecek mekanlar belli.. gezi günü toplandığımızda ortaya açıp bütün arkadaşlara gösterip hepsinin fikrini alıcaz,herkes gidilecek yerleri önceden bilecek,o rotadaki arkadaşlarına da önceden haber verebilirler.

Yanlız bırakmam seni :mrgreen:

Yolda sık mola vermezsek,sabah erken çıkarsak bence baya bir yer gezilebilir akşam saat 5-6 gibi de geri dönmüş oluruz:cat:

CEM.
15 Nisan 2014, 11:16
Maşallah istanbul pek aktif bu aralar en aktifi istanbulda isin ucundan tutan yok neyse :)

Birkaç oneride bulunayim şimdi herkese acik etkinlik yapmaniz cok hoş fakat + ve - yönleri oluyor malesef..

Rotanizin tamami kac km hesaplayamadim ama 73kmden cok daha fazla sanirim bursadaki görülecek yerlerden dolayi.

2 etkinlik yaparsanIz daha iyi olur.
Uzun gezilerden evel ilk tanisma toplantısı daha sonra etkinlik.

Simdi yeni katilacak kisilerin suruz tarzini sizleri riske atip atmayacagini bilemezsiniz.

Hem ilk katilicak olanlara fermuar duzeni takip mesafesini anlatirsiniz hemde bi duzene oturtup kurallara uymayanlarin gelmesini onlersiniz cikipta ehliyetsiz kasksiz biri gelmesin :)

Sayi arttikca sorunlulukta artar 30 motor bi anda oluverirseniz :)

Bu sefer trafik sorununuz olur kirmizi isikta bolunmeler sehir içinde dagilmalar ..gidilecek rota kolay yakin az tehlikeli olursa daha iyi olur.

Sizin rotaniz icin söylemiyorum bunlari sadece tek diikat etmeniz gereken ilk tanistiginiz kisilerin surus karekterini bilmediginiz için uzun yolda dikkatli olmaniz :)

Tekeriniz duz bassin. Fotolari bekliyoruz :)

hasanrs
15 Nisan 2014, 11:24
Arkadaşlar Yalova MT ile yalovada buluşalım. Bursa MT de ile de ortak bir yerde buluşalım. Bursalılar çıkıp bir yere gelsin. Mesela İznik...

Not: Acelemiz yok. Pazar günü rivaya giden harley grubu son derece sakin ve düzenli gidiyordu... Geziyoruz sonuçta. Motorları zorlamayalım çin malları dökülüyor :)

Blackjet
15 Nisan 2014, 11:26
takipteyim :)

kngsze
15 Nisan 2014, 11:30
tanisma toplantısı

Mantıklı geldi

Osırıs
15 Nisan 2014, 11:45
Yanlız bırakmam seni :mrgreen:

Yolda sık mola vermezsek,sabah erken çıkarsak bence baya bir yer gezilebilir akşam saat 5-6 gibi de geri dönmüş oluruz:cat:

Bu yol şile gibi değil aslında,kısa zamanda bayağı yol gideriz biz. ben bilecik e 2 saatte girmiştim birde benim kullandığım yol dağ yoluydu düşün, full toprak çukur + 2 kişiydik motorda. bu yol vız gelir tırıs gider :queen:

kngsze
15 Nisan 2014, 11:51
Bu yol şile gibi değil aslında,kısa zamanda bayağı yol gideriz biz. ben bilecik e 2 saatte girmiştim birde benim kullandığım yol dağ yoluydu düşün, full toprak çukur + 2 kişiydik motorda. bu yol vız gelir tırıs gider :queen:

Sıkıntı yok , sen öncü ol arkadan yetişirim :D hem keşif ekibi olmuş oluruz her cumartesi öğleden sonra ve her pazar tüm gün boşum :queen:

Osırıs
15 Nisan 2014, 11:54
Arkadaşlar Yalova MT ile yalovada buluşalım. Bursa MT de ile de ortak bir yerde buluşalım. Bursalılar çıkıp bir yere gelsin. Mesela İznik...

Not: Acelemiz yok. Pazar günü rivaya giden harley grubu son derece sakin ve düzenli gidiyordu... Geziyoruz sonuçta. Motorları zorlamayalım çin malları dökülüyor :)

Başgan şimdiden 8 kişi olduk.rotayı ikimiz ayarlayalım haritada yazalım çizelim en önemlisi kasksız ve aynasız olanları şimdiden uyaralım yolda epey bir trafik olacağı için düzen meselesi hakkında gelen arkadaşlarla muhakkak konuşmak gerek.Bu yüzden de geziden birkaç gün önce toplanma alanında buluşup herşeyi tekrar gözden geçirmek gerek.gücenme darılma olmaz!sonuçta gelecek arkadaşların (yaşça büyük küçük farketmez) sorumluluğunu üzerimize alıyoruz... Ben lastik için fitil getiririm,bagajında yer olan arkadaşlardan biri de pompa getirirse kafamız rahat olur
Diğer illerin mt gruplarıyla da yol üstünde yada önceden belirlediğimiz mola yerlerinin birinde buluşabiliriz

ectuna
15 Nisan 2014, 11:58
Arkadaşlar nacizane birşeyler söylemek istiyorum.
Madem hızınız Max 60-70 olacak istanbul-izmir ana yolundan gitmek yerine çok güzel yerler var onları kullanabilirsiniz.
Yalova topçulardan direk iznik'e inilebilir. Köftesi güzeldir.
Madem ziyaret seviyorsunuz Abdulvahhap Hz. leri vardır iznikk'te tepede. Müthiş manzarası ile iyi bir hedef olabilir.
Oradan iznik gölünün güneyinden Bursa yoluna çıkılabilir. Kuzeyi daha rahat dümdüz yol. Güneyi daha dar ama keyifli yoldur.
Gemliğe kadar gidilip, oradan Kumla yönüne dönülüp Haydariye köyü ne gidilir. Orada sudüşen şelalesi nefisdir. Arka yoldan baraj yönüne yavaş bir yol vardır. Tatlı virajlarla sakin bir yoldur.
Yalova'ya kadar arkadan giderseniz doğa size güzel manzaralar sunacaktır. Gene Yalovadan topçulara geri dönersiniz.
Size rotayı atacaktım ama google maps haydariye yalova arasını bulamıyor. En son 1 seneyi geçti herhalde o yoldan geçmeyeli. İznik güney yolu ise daha da çok oldu.
Forumda oraları benden iyi bilen mutlaka vardır. Yalovalı Bursa'lı arkadaşlar el atarsa güzel bir yol çıkabilir size.

Osırıs
15 Nisan 2014, 12:05
Arkadaşlar nacizane birşeyler söylemek istiyorum.
Madem hızınız Max 60-70 olacak istanbul-izmir ana yolundan gitmek yerine çok güzel yerler var onları kullanabilirsiniz.
Yalova topçulardan direk iznik'e inilebilir. Köftesi güzeldir.
Madem ziyaret seviyorsunuz Abdulvahhap Hz. leri vardır iznikk'te tepede. Müthiş manzarası ile iyi bir hedef olabilir.
Oradan iznik gölünün güneyinden Bursa yoluna çıkılabilir. Kuzeyi daha rahat dümdüz yol. Güneyi daha dar ama keyifli yoldur.
Gemliğe kadar gidilip, oradan Kumla yönüne dönülüp Haydariye köyü ne gidilir. Orada sudüşen şelalesi nefisdir. Arka yoldan baraj yönüne yavaş bir yol vardır. Tatlı virajlarla sakin bir yoldur.
Yalova'ya kadar arkadan giderseniz doğa size güzel manzaralar sunacaktır. Gene Yalovadan topçulara geri dönersiniz.
Size rotayı atacaktım ama google maps haydariye yalova arasını bulamıyor. En son 1 seneyi geçti herhalde o yoldan geçmeyeli. İznik güney yolu ise daha da çok oldu.
Forumda oraları benden iyi bilen mutlaka vardır. Yalovalı Bursa'lı arkadaşlar el atarsa güzel bir yol çıkabilir size.

Tavsiyen için teşekkür ederim,konudaki haritayı öylesine paylaştım önümüzdeki günlerde daha fazla detaylandırıp tekrar paylaşıcam şimdilik tavsiyeleri alıyorum kendi haritamda yol durumuna göre tekrar rota belirleyeceğim. Seninde iştirakını bekliyoruz :)

kurubuz
15 Nisan 2014, 12:15
Cumartesi günü İznik - Orhangazi arası 80 KM Ultra maraton koşuyor olacağım. yaklaşık 10 saat sürecek. Yolda koşarken sizi görürsem selam çakarım :) Şimdiden iyi geziler. Dikkatli sürün..

hasanrs
15 Nisan 2014, 12:22
Pendik sahil pazar yeri toplanmak için nasıl? Bir de 8:30 ben zor orda olurum yaa... O saatte gelirsek kahvaltı olayını ne yapacağız?

Osırıs
15 Nisan 2014, 12:24
Pendik sahil pazar yeri toplanmak için nasıl? Bir de 8:30 ben zor orda olurum yaa... O saatte gelirsek kahvaltı olayını ne yapacağız?

Nevaleyi alıp feribota öyle bineriz başgan, zaten 20 25 dk sürüyor yolculuk çayları da feribotta içeriz denize karşı,simitleri de martılara atarız oh ne alaa :queen: aç bırakmayız seni korkma yaw :mrgreen:

Buluşma yeri özellikle itfaiye yazdım ki e5 in hemen yanında bulunması basit bilmeyen arkadaşlar için büyük kolaylık

Mesh
15 Nisan 2014, 12:24
Ben namaz kilmadan donem o kadar yol gidip hacı kardeşler beni ekleyin bi aksilik olmazsa durmak yola devam
Yapistirrrrrrr
D.a dinler
05357430008
İstanbul bahcesehir

Hedef_Turan
15 Nisan 2014, 12:27
[QUOTE=Osırıs;3318834]Nevaleyi alıp feribota öyle bineriz başgan, zaten 20 25 dk sürüyor yolculuk çayları da feribotta içeriz denize karşı,simitleri de martılara atarız oh ne alaa :queen: aç bırakmayız seni korkma yaw :mrgreen:

Kardeş lütfen başgan yazıp durma geziden soğuttun beni:cat:

Osırıs
15 Nisan 2014, 12:36
[QUOTE=Osırıs;3318834]Nevaleyi alıp feribota öyle bineriz başgan, zaten 20 25 dk sürüyor yolculuk çayları da feribotta içeriz denize karşı,simitleri de martılara atarız oh ne alaa :queen: aç bırakmayız seni korkma yaw :mrgreen:

Kardeş lütfen başgan yazıp durma geziden soğuttun beni:cat:

Tamam tamam yazmıyorum bundan sonra, avrupai moda geçiyorum :salut:

hasanrs
15 Nisan 2014, 12:38
Lütfen rütbem ile dalga geçilmesin :/ ben başganım saksı deyil :(

Arkadaş ben keyfime düşkünüm öyle idareten olmaz. Arabalı vapurda tost var mı? Ayrıca itfaiye dediğiniz yer nerede? Olayı netleyelim.

ectuna
15 Nisan 2014, 12:39
size bahsettiğim güzargahı yapabildiğim kadar yaptım. Bir bakın hoşunuza gidecek mi?

http://i.hizliresim.com/XWyld7.jpg (http://hizliresim.com/XWyld7)

işaretli yer earth de neyaz gözüküyor. kırmızı çizdim yanını:

http://i.hizliresim.com/b8j9y8.jpg (http://hizliresim.com/b8j9y8)

Tavsiyem sabah yalova tarafından başlayın Feribotun tostu güzeldir, çayı tazedir. Kahvaltı faslı biter vakit kaybetmeden. Çay molası haydariye köyü yakınlarında sudüşen şalelesinde yapılabilir. Nefisdir.
Yemeği iznik de yusuf köftede yerseniz ucuz ve lezzetlidir.
iyi geziler.

Sudüşenden resimler linkte:

http://www.yalova.gov.tr/default_B0.aspx?content=1053

Osırıs
15 Nisan 2014, 12:57
Lütfen rütbem ile dalga geçilmesin :/ ben başganım saksı deyil :(

Arkadaş ben keyfime düşkünüm öyle idareten olmaz. Arabalı vapurda tost var mı? Ayrıca itfaiye dediğiniz yer nerede? Olayı netleyelim.

Burası pendik kavşağı,hemen sağdaki yola giriyorsun,hiç bozmadan 200 metre kadar ilerde sağda itfaiye var
http://imgim.com/as23232424.jpg

Görmemek imkansız yani :queen: Hemen orada da PO var
http://imgim.com/1401incia1626307.jpg

O vapurda da bi ben yokum abi kocaman kantin var :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

size bahsettiğim güzargahı yapabildiğim kadar yaptım. Bir bakın hoşunuza gidecek mi?

http://i.hizliresim.com/XWyld7.jpg (http://hizliresim.com/XWyld7)

işaretli yer earth de neyaz gözüküyor. kırmızı çizdim yanını:

http://i.hizliresim.com/b8j9y8.jpg (http://hizliresim.com/b8j9y8)

Tavsiyem sabah yalova tarafından başlayın Feribotun tostu güzeldir, çayı tazedir. Kahvaltı faslı biter vakit kaybetmeden. Çay molası haydariye köyü yakınlarında sudüşen şalelesinde yapılabilir. Nefisdir.
Yemeği iznik de yusuf köftede yerseniz ucuz ve lezzetlidir.
iyi geziler.

Sudüşenden resimler linkte:

http://www.yalova.gov.tr/default_B0.aspx?content=1053

Bilecik e giderken fevziye tevfikiye içinden geçip boyalıca ya inmiş ordan devam etmiştim. o yol asvalttı, fena virajlı yer yer mıcırdı şuan ne durumda acaba? bu rota çok güzel

kngsze
15 Nisan 2014, 12:58
Burası pendik kavşağı,hemen sağdaki yola giriyorsun,hiç bozmadan 200 metre kadar ilerde sağda itfaiye var
http://imgim.com/as23232424.jpg

Görmemek imkansız yani :queen: Hemen orada da PO var
http://imgim.com/1401incia1626307.jpg

O vapurda da bi ben yokum abi kocaman kantin var :)

Hazarozanla birlik biz e-5e girerken gördüm sanki ben burayı ?

Sallıyor da olabilirim o yorgunlukla :queen:

kdiner
15 Nisan 2014, 12:58
merhaba arkadaşlar bende bu akşam teslim alacağım motoru, önceki geziyi kaçırdım ama bu gezi bana uyar dört gözle bekliyorum, tabi bir aksilik olmazsa daha önce bursa ya motorla gittim ama uludağa çıkmak nasip olmadı, uludağa'da gitme şansımız olursa oraya da gitmek isterim.

Osırıs
15 Nisan 2014, 13:02
Hazarozanla birlik biz e-5e girerken gördüm sanki ben burayı ?

Sallıyor da olabilirim o yorgunlukla :queen:

Burdan indin zaten e5'e :) Solda dumankaya var, son dik yokuştan (denizi gördüğün yokuş) sonra onun önünden geçtin.

Ahanda buluşma yerimiz,daha ne yapayım :queen:
http://imgim.com/6722inciu4935939.jpg

kdiner
15 Nisan 2014, 13:07
feribot girişinde buluşalım fark eden bir şey varmı, belki istanbuldan gelicek olupta ters yönden gelenlerde olabilir.

Osırıs
15 Nisan 2014, 13:10
feribot girişinde buluşalım fark eden bir şey varmı, belki istanbuldan gelicek olupta ters yönden gelenlerde olabilir.

Yeri biliyorsan hiç farketmez,evine en yakın yerden katılabilirsin dostum.git gel yapmana gerek yok. ben evime yakın biyer söyleyecektim ama tekrar 10 15 km yol gitmeye gerek yok bende e5 e gelicem 8 km evimden orası

kdiner
15 Nisan 2014, 13:13
benim ev üsküdarda göztepeden ana yola inicem ordan feribot yoluna saptımmı bitti gitti, navigasyon sisteminide taktımmı no problem.

Osırıs
15 Nisan 2014, 13:15
benim ev üsküdarda göztepeden ana yola inicem ordan feribot yoluna saptımmı bitti gitti, navigasyon sisteminide taktımmı no problem.

Eskihisara gidiyoruz,pendik feribot iskelesine değil yanlış gitmeyesin :)

ectuna
15 Nisan 2014, 13:22
tarih netleşti mi?

Osırıs
15 Nisan 2014, 13:27
tarih netleşti mi?

Evet 1. mesajımı editledik geri sayım sayacı yerleştirdim. Hocam senin güzergah çok güzel galiba bozmadan bu yolu kullanacağız.. yollar hakkında bişey söyleyebilir misin peki?

kdiner
15 Nisan 2014, 13:27
farketmez no problem (tilkinin dönüp dolaşağı yer kürkcü dükkanı imiş. (no smoking):cherry:

ectuna
15 Nisan 2014, 13:32
Evet 1. mesajımı editledik geri sayım sayacı yerleştirdim. Hocam senin güzergah çok güzel galiba bozmadan bu yolu kullanacağız.. yollar hakkında bişey söyleyebilir misin peki?

ben çok oldu geçmeyeli. yalovalı çok arkadaş var, onlarla konuşmadan planlamayın bence.
zaten termal - haydariye arası dar ve bol virajlı çok yavaş yol. öyle "basarım giderim aktifim heyecanlıyım" diyen varsa hiç kalkışmayın derim.
sakin sakin gidilirse geze dura, foto çeke çeke gidilirse süper yol. zaten hepi topu kaç km o ara.
Dediğim gibi mutlaka yolu bilenden onay alın.

geri sayımı şimdi gördüm. Acaip adamsınız vesselam.
öğlene kadar 3 sf oldu ise bu topic; 4mayıs'a kadar siz anasını ağlatırsınız bu forumun ...

TanImsIz
15 Nisan 2014, 13:39
Grup düşük cc ağırlıklı ise ki göründüğü kadarıyla öyle, yavas hızla seyredebilceğimiz düzgün yollar, bol manzaralı cirt pirt durup fotoğraf çekebilceğimiz varsa çeşmesi uzanası çayırı çimeni olan yolları seçelim :) İlla biyerde oturup yemek yemek şart değil, nevaleleri yüklenir, piknik kıvamında bi yemekte yiyebiliriz diye düşünüyorum.

ectuna
15 Nisan 2014, 13:41
Grup düşük cc ağırlıklı ise ki göründüğü kadarıyla öyle, yavas hızla seyredebilceğimiz düzgün yollar, bol manzaralı cirt pirt durup fotoğraf çekebilceğimiz varsa çeşmesi uzanası çayırı çimeni olan yolları seçelim :) İlla biyerde oturup yemek yemek şart değil, nevaleleri yüklenir, piknik kıvamında bi yemekte yiyebiliriz diye düşünüyorum.

işte tam öyle yol.

kdiner
15 Nisan 2014, 13:45
kgs veya ogs gerekli mi bu güzergah üzerinde geçiş sistemi varmı ona göre tedbirimi alim sonra birde onunla uğraşmak istemiyorum. ama sanırsam bu güzergah ta böyle geçiş sistemi yok.