Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Hatay - MT]

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

iskenderunlu26
28 Ocak 2008, 01:15
slm arkadaşlar ben çok şey kaçırmışım yaw
hafta sonları evde olabildiğim için fazla ilgilenemiyorum okuldu işti falan çok yoğun geçiyor
havalr bu aralar soğuk gidiyor ama yinede toplanabiliriz.
Bir tarih belirleyelim hemen ama 2 hafta önceden olsunda herkes görmüş olur hemde nerede toplanacağımızı belirleriz hafta sonu mesala pazar günü sabah saat 9:00 - 10:00 gibi herhangi bir yerde buluşabiliriz.akşama kadar güzel vakit geçiririz.
Ne dersininz.mesala haftaya yani 3 şubat veya 10 şubatta
tarih belirleyelim ve güzel bir liste kimlerin gelip gelmediği falan cevaplarınızı bekliyorum

iyi düşünmüşsünde işte nerde ne yapılacak onada karar vermek konuşmak lazım bi taraftanda onu düşünelim

kayasertac
28 Ocak 2008, 17:36
bende geldim iskenderuna havalarda süper, aslında senden kayasertac teklif bekliyoruz sen tek başına gezmiştin öyle toplu gerçi nekadar toplu oda şüpelide en azından bikaç kişi ufak bi tanışma toplantısıda yapabiliriz..

kusura bakma hafta sonu çok yoğundum keşke telefonla ulaşsaydınız...

yha beyler iyi hoş diosunuzda bizde scooter var bizim motorlar hava soğutmalı okadr çok gezemeyizki sürekli bir yerlerde motoru dinlendirmemiz lazım bu işi nasıl yapçaz:)

scooter olmasını sorun etme ya bendede scooter var biliyosun, bi şekilde büyük motorlar bize ayak uyduracak.

millet süpersiniz valla işte böle konuşalım açılalım birbirimizi tanıyalım hade devam:cat:

dimi ama :)

slm arkadaşlar ben çok şey kaçırmışım yaw
hafta sonları evde olabildiğim için fazla ilgilenemiyorum okuldu işti falan çok yoğun geçiyor
havalr bu aralar soğuk gidiyor ama yinede toplanabiliriz.
Bir tarih belirleyelim hemen ama 2 hafta önceden olsunda herkes görmüş olur hemde nerede toplanacağımızı belirleriz hafta sonu mesala pazar günü sabah saat 9:00 - 10:00 gibi herhangi bir yerde buluşabiliriz.akşama kadar güzel vakit geçiririz.
Ne dersininz.mesala haftaya yani 3 şubat veya 10 şubatta
tarih belirleyelim ve güzel bir liste kimlerin gelip gelmediği falan cevaplarınızı bekliyorum

daha erkenede alabiliriz buluşmayı.

keşke haftasonu müsait olsaydımda toplantı vs ayarlayabilseydik, hava durumuna baktımda (http://www.meteoroloji.gov.tr/2006/tahmin/tahmin-iller.aspx?m=HATAY) perşembeye kadar motor sürmek zor olcak gibi ama perşemebe gününe bişeyler ayarlayalımmı ne dersiniz, haftasonuda daha kalabalık bir toplantı ve gezi olur

mici_ceko_4
28 Ocak 2008, 17:47
Abi sen ayarla Her türrü koşulda ve yerde ben varım...

ustaoglu4840
28 Ocak 2008, 19:07
slm herkese öncelikle iyi akşamlar
şimdi öyle daha erken falan demişsiniz erkenden bildirirsek katılım daha çok olur.
hem aramızda çalışanlar mutlaka vardır mesala ben çalışıyorum ve haftaiçi gelmem neredeyse imkansız.
ancak hafta sonu olursa ben katılabilirim.
Yer olarak iskenderun veya antakya olabilir.ortalarda bir yer olamaz çünkü belenin oralar soğuk olur şimdi
alternatif sunmak gerekirse::
Antakyada
1-Harbiyeye gidilerbilir güzel bir yerlerde yemek yeriz
ve ardından
2-aşağı döverde güzel bir kafe var can cafe diye oraya geçip güzel zaman geçiririz ilk aşama için bunlar düşünülebilir.
İskenderundaki arkadaşlarda birkaç öneri sunarlarsa ortak bi kararla ilk aşama için fena olmaz:)
yalnız dediğim gibi hafta sonu olursa daha ii olur.ilk buluşmamız ses getirmeli öyle değil mi??

seyfipaul
28 Ocak 2008, 20:59
Abi sen ayarla Her türrü koşulda ve yerde ben varım...

valla sadece sen deil bende varım nolursa olsun ordaım ayar lamanıs yeter:cat:

Guven
29 Ocak 2008, 08:21
Hadi bir destek te benden. Toplanacağınız yeri ve zamanı belirleyin, ben de iştirak edeyim.
Bu arada; Emre'cim, yeni motosikletin hayırlı olsun. (Seni göremiyorum ama babandan haberleri alıyorum.:wiinkk:)

Şenonar
29 Ocak 2008, 14:18
slm herkese öncelikle iyi akşamlar
şimdi öyle daha erken falan demişsiniz erkenden bildirirsek katılım daha çok olur.
hem aramızda çalışanlar mutlaka vardır mesala ben çalışıyorum ve haftaiçi gelmem neredeyse imkansız.
ancak hafta sonu olursa ben katılabilirim.
Yer olarak iskenderun veya antakya olabilir.ortalarda bir yer olamaz çünkü belenin oralar soğuk olur şimdi
alternatif sunmak gerekirse::
Antakyada
1-Harbiyeye gidilerbilir güzel bir yerlerde yemek yeriz
ve ardından
2-aşağı döverde güzel bir kafe var can cafe diye oraya geçip güzel zaman geçiririz ilk aşama için bunlar düşünülebilir.
İskenderundaki arkadaşlarda birkaç öneri sunarlarsa ortak bi kararla ilk aşama için fena olmaz:)
yalnız dediğim gibi hafta sonu olursa daha ii olur.ilk buluşmamız ses getirmeli öyle değil mi??

abi iyi hoş diosunda bizimde scooterla antakyaya gelmemiz imkansız gibi bişey
hı geldik diyelim bütün günü öle cafede restaraunda felanmı geçiricez motor toplantısı diyoruz sen yemeği düşünüon yha :queen:
ama en iyisi iskenderunda buluşalım up uzun bir sahil var önümüzde dolaşırız ve motorları park edip sahil kenarına oturup sohpet ederiz biraz :cat: sizce????

iskenderunlu26
30 Ocak 2008, 00:49
slm arkadaşlar internetteki bi aksaklık yüzünden 2 gün giremedim..ortalık baya şenlenmiş....
evet aramızda çalışan arkadaşlar var bu sebebten dolayı hafta sonu bişeler ayarlamak daha makul..
saxafon un dediği iskenderun sahilinde buluşma ilk aşamada iyi olabilir hava güzel olursa tabi sahilde motorlarla dolaşılabilr vs. bi ortak noktada birleşmemiz lazım
görünüşe göre yaklaşık 1 hafta hava motor sürmemize izin vermicek gibi plaNları ona göre yapalım

seyfipaul
30 Ocak 2008, 01:24
tmm arkadaşlar ilk olarak ben antakyalı olarak iskenderun teklifini kabul ediorum dier antakyalı arkadaşları da ikna ettiysek en kısa zamnada görüşcez demektik ii olur bu hafta sonu nsl 2-şubat yani hade arkadaşlar gidelim iskenderuna hava ii olursa tabii

ustaoglu4840
30 Ocak 2008, 18:56
tamamdır arkadaşlar o zaman hava ii olursa hafta sonu iskenderunluyuz:)
Antakyalı arkadaşları görelim o zaman
1-Güven61
2-Ustaoglu4840
3-seyfipaul
4-Mici-ceko
5-???
Görüşlerinizi alalım o zaman pazar günü erkenden buluşmamız lazım yani 9:00 - 10:00 gibi ancak gidip geliriz akşama kalmamamız lazım hava soğuk:)

(Sıtkı amca çok teşekkür ediyorum sana))

Şenonar
30 Ocak 2008, 19:26
1-Güven61
2-Ustaoglu4840
3-seyfipaul
4-Mici-ceko
5-???
Görüşlerinizi alalım o zaman pazar günü erkenden buluşmamız lazım yani 9:00 - 10:00 gibi ancak gidip geliriz akşama kalmamamız lazım hava soğuk:)

yha ben o saatte daha uyuyo olurum ne buluşması sabahın 9 unda yha :queen: en iyisi saat şöle 1 gibi felan güneşin tepede olduğu vakitler ve cumartesi günü değil pazar günü buluşalım çünkü cumartesi yine iş günü çoğu kişi çalışıyor bence pazar günü sizce????:cat:

kayasertac
30 Ocak 2008, 19:32
herkese merhabalar,
bana göre de iskenderun'da toplanmak daha iyi olur. tabi ki konuşup kesin bi karara varırız burdan, gelenlerin bi listesini yapmak lazım, ona göre herkese uyan bütçe belirlenir ve o fiyata uygun biyerde rezarvasyon yapılır.

şimdi hepimize düşen görev ulaşabildiğimiz kadar kişiye ulaşalım.

saxofon, evsahibiyiz sonuçta saatini onlar belirlesinler. ama gün konusunda haklısın pazar günü katılım daha çok olabilir.

Şenonar
30 Ocak 2008, 19:47
yha tmm pazar günü ama lütfen saat 12 den sora toplanalım hı bu arada ne bütçesi :D toplanırız bir döner bir ayran yaptırıp yeriz sahilde ne rezervesi abi aşmıyalım :cherry:

ustaoglu4840
30 Ocak 2008, 20:30
Zaten biz büyük bir ihtimalle pazar günü için ayarlanırız.aslında ihtimal falan yok tarihi belirleyelim işte pazar günü herkes için daha ii gibi görünüyor.
ama sizin dediğiniz gibi 1 çok geç olur Biz buradan en geç 10 gibi çıkalımda 11:30 gibi orada oluruz toplantı bitimide fazla geç olmazsa daha ii olur çünkü dönüşüde var güneş batınca hava sıcaklığı en az 5 derece düşüyor zaten havalar soğuk onun için yani.
bende buradan ulaşabildiğim kadar kişiye ulaşırım:)

iskenderunlu26
31 Ocak 2008, 02:16
evet arkadaşlar zaten ustaoğlu pazar yazmış saxafon yanlış görmüşsün.tabi antakyadan gelecek olanlar için öğleden sonra zor olur zaten hava erken kararıyo listeyi çıkarmaya başlayalım ozamn evet arkadaşlar kimler geliyo?

seyfipaul
31 Ocak 2008, 02:24
1-Güven61
2-Ustaoglu4840
3-seyfipaul
4-Mici-ceko
5-???

evt bu listedegüsel katılım şimdilik bu kadar ama fena deil saatte dedigin gibi tam akşama kalmaız babam vurur beni:) plan süper

kayasertac
31 Ocak 2008, 12:37
sonunda başaracağız gibi :)

siz gelebildiğiniz kadar erken gelin, biz sizi karşılarız arkadaşlar...

bugün erken davransaydık kısa bi gezi de yapılabilirdi, artık başka zamana :)

Şenonar
31 Ocak 2008, 16:52
yhani şimdi bu pazar 3 şubatta buluşuyoruz öylemi??? saat kaçtA peki ona göre ve nerde buluşçaz????

seyfipaul
31 Ocak 2008, 19:30
burdan 10.30 da fln çıksak 12 gibi orda oluruz inşllh sizde artık bisi nerde karşılayacagınıza karar verin olsun bitsin:cat:

kayasertac
31 Ocak 2008, 20:23
iskenderun girişinde migros otoparkında buluşabiliriz

arkadaşlar sadece bu kadarmıyız peki, chkaralama, hasancolakefe, djelals , merih ve adını şu an hatırlamadığım (ve bundan dolayı özür dilediğim) diğer arkadaşlar forumu takip etmiyorlarmı?

bugün (cuma) antakya'ya gelebilirim arkadaşlar...

Şenonar
01 Şubat 2008, 13:14
tmm arkadaşlar yhani pazar günü saat 12 de migros otoparkındamı buluşuyoruz sertaç abi msnini aç oke:mrgreen:

ustaoglu4840
01 Şubat 2008, 14:22
bir hafta içerisinde kararlaştırdığımız için kimse görmedi tabi
neyse benim numaram 05063556331
herkes numarasını falan versinde tam olarak konuşalım
seyfipaul biz nerede buluşalım saat 10:00 vali göbeği iyi mi:?ne dersin
mici-ceko seninde sesin çıkadı 4 günden beri

iskenderunlu26
01 Şubat 2008, 14:23
ewet herşey aceleye geldi gören yok sanırım fazla..duyanlar duymayanları hbr ede hatay mt toplanıyo herkez davetlidir..

Şenonar
01 Şubat 2008, 15:08
oke ozaman pazar günü biz iskenderunlular saat 12 de sizi migrosun otoparkında karşılıcak bnmde cep no 05377801202 oke arkadaşlar kesin buluşuyoruz!!!!

kayasertac
01 Şubat 2008, 17:53
tekrar verim bende numaramı, 0536 627 627 8 ,
bugün antakyaya gitmeyi düşündüm ama ailevi işlerden vakit olmadı, iskenderunlu26 & saxofon yarın radara çıkmayı düşünürmüsünüz? kar görürüz ve toplantı öncesi iskenderun tanışması olur...

Şenonar
01 Şubat 2008, 18:36
abi yok ben cumartesi günleride dükkandayım sadece pazar günleri boşum pzaar günü saat 12 de migrosun orda buluşuruz işte :mrgreen: bide msni aç abi

seyfipaul
02 Şubat 2008, 01:41
iii ustaoglu vali göbegi ok

ustaoglu4840
02 Şubat 2008, 09:37
tamam saat en geç 09:45 te orada olalımda ancak gideriz.
seyfi numaranıda yazsaydın yaw.

mici_ceko_4
02 Şubat 2008, 09:48
offf herşey çok süper hatay mt sonunda birleşiyo ama :( büyük ihtimalle yokum bileniniz vardır belki pazar saat 2 de kilamat adlı grubn rap konseri var ve en sammimi arklarımdan bri sahneye çıkacak ne yapacagımı bilmiyom :S:S..

ustaoglu4840
02 Şubat 2008, 10:59
yapmaya valla gelicen sanıyordum kötü oldu şimdi bir dahaki sefere o zaman ben bugün dükkanınıza gelicektim dün güven61'in yanındaydım öğrendim dükkanınızın yerini ama gelemedim:( hayırlısı ya bi sonraki seferde bekleriz bizde:)

kayasertac
02 Şubat 2008, 11:32
gelmeye çalış meriç ya, olmadı ben hafta içi bi ara gelicem zaten o taraflara

hani açtım msn sen yoksun saxofon.. ben öğlen çıkarım kartopu oynamaya, herkesi beklerim...

iskenderunlu26
02 Şubat 2008, 19:12
arkadaşlar yarın anyakyadan çıkacak olan arkadaşlar tam olara kaç gibi burda olursunuz..bugun hiç hbr çıkmadı 12 gibimi burda olursunuz kötü ev sahibi olmayalım sizi geç karşılamayalım

ustaoglu4840
02 Şubat 2008, 19:16
inş saat 12 gibi orada oluruz bir aksilik çıkmazsa tabi:)

iskenderunlu26
02 Şubat 2008, 19:19
çıkmaz inşallah
yarın saat 12 de biz migrosun öünnde sizi karşılsrz o zamn

ustaoglu4840
02 Şubat 2008, 19:34
tamamdır yarın görüşmek üzere inş hava güzel olurda..

Şenonar
02 Şubat 2008, 19:35
oke yarın allahın izniyle 12 de buluşuyoruz !!!!

ustaoglu4840
02 Şubat 2008, 19:41
seyyfiii sesin çıkmıyor bana ulaş bu akşam veya sabah
benim noyu veriyim tekrar 05063556331

Guven
02 Şubat 2008, 21:20
Emre, ben sabah 08.30 gibi Antakya'dan çıkıp Serinyol'a, Mesut Motoshop'a gidiyorum. Geçerken bana seslenirseniz peşinize takılırım.

ustaoglu4840
02 Şubat 2008, 21:45
tamamdır sıtkı amca ama yanlışını düzeltiyim sen değil biz senin peşine takılıcaz bu gidişte:mrgreen:
tamam yarın haberleşiriz şimdilik 2 kişi buradan çıkıyoruz ben ve seyfipaul ama seyfinin ehliyeti yokmuş arkasında ehliyetli birinden gelicekmiş öyle sorun olmaz herhalde:)

kayasertac
03 Şubat 2008, 00:33
12 saat sonra görüşürüz hemşerilerim

iskenderunlu26
03 Şubat 2008, 01:05
az kaldı görüşüyoruz gerçi hala kaç kişi var şüpeli ama süpriz olcak hadi hayırlısı

ustaoglu4840
03 Şubat 2008, 08:25
antakyadan ben saat 10 da hareket ediyorum saat 10:20 gibi güven61 ile serinyolda buluşup öyle ikimiz gelicez
mici_ceko konser var diye gelemiyo
seyfipaulda babasından dolayı gelemiyor..
işte böyle görüşmek üzere

mici_ceko_4
03 Şubat 2008, 13:32
Gezi tamam arkadaşlar bugün 9:30 civarı Emre abiyle Tanıştım .. onu Çevre yoluna kadar ugurladım :) ama Seyfi ekti bizi..Sıtkı amcayla Suat Abiyi tanıyom zaten.. Hafta içi Sertaç abide geliyo bi saxso kaldı .Hadi bakalım güzel bir başlangıç oldu Allah devamını erdirsin..

ustaoglu4840
03 Şubat 2008, 18:42
evet arkadaşlar ilk aşama için de fena olmadı ha ne dersiniz:)
biz 16:30 da ulaşmış bulunmaktayız.sıtkı amca fotoları bekliyoruz:)

kayasertac
03 Şubat 2008, 20:43
tekrar tanıştığımıza memnun oldum, güzel bir başlangıçtı.

bende 2 tane fotoğraf var,

http://img216.imageshack.us/img216/1025/zertach2820yv5.jpg

http://img216.imageshack.us/img216/7156/zertach2821dh2.jpg

ustaoglu4840
03 Şubat 2008, 22:07
http://www.motosiklet.net/forum/gezi-yazilari/40775-hatay-m-t-toplandi.html
buradayızzzz

iskenderunlu26
04 Şubat 2008, 00:06
evet geç oldu güç oldu ama sonunda oldu..bi ucundan başlaması gerekiyodu güzel dostlukların oluşması için.eminimki bundan sonrası dahada güzel olcaktır

seyfipaul
04 Şubat 2008, 02:13
nolur millet kusura bakmaın ben gelemedim ehliyet yok die babam izin vermedi sıtkı amca senle tanışmam lzm tecrübelerinden faydalan mak için tekrar özür diliorum beni affedin:rendeer:

kayasertac
05 Şubat 2008, 01:45
antakyaya geliyorum arkadaşlar

iskenderunlu26
05 Şubat 2008, 03:46
antakyaya geliyorum arkadaşlar

ne zamn gidiyorsun antakyaya